Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
03. Október , 2024, 12:13:55
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: uvolnenie tremolo paky???  (Prečítané 1492 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
tommy321
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 330



WWW
« kedy: 20. Júl , 2008, 18:10:46 »

sevaste, mam Ibanez RGT42DX, s edge III tremolo pakou {taka ako floyd rose}. kupil som ju asi pred 2 mesiacmy. najprv som mal tremolo paku dotiahnutu tak ze do akej pozicie som ju dal tam zostala. teraz sa mi uvolnila, tj ked ju pustim tak sa sklzne dole. som si vedomi ze sa mi to uvolnilo pouzivanim, aj si to viem dotiahnut, len sa chcem spytat ci je to normalne ze sa paka takto po case uvolnila?

diki moc.
Zaznamenané

(Gitary:Ibanez RGT42DX, California (Strat kopia),M.Parker Akustika),(Aparat: Peavey 6505, Randall RX412M, Randall RG15XM) ,(Nahravanie:Tascam US-122MKII, Rode M3, Cubase 5)
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #1 kedy: 20. Júl , 2008, 22:46:13 »

s takymito kobylkami vobec nemam skusenost, ale najlepsie bude to rozobrat a skusit neako dotiahnut.
Zaznamenané

FALLGRAPP
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #2 kedy: 20. Júl , 2008, 23:04:43 »

ja si myslim, ze hej. na tej pake mas zavit, ktory skrutkujes do tremola. ak tento zavit bol zafarbeny, tak v tremole sa pohybovala paka napevno. postupom casu sa Ti ta farba na tom zavite vysuchala a paka je volnejsia a preto Ti pada.
Zaznamenané

tommy321
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 330



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 21. Júl , 2008, 12:27:08 »

no, ta paka sa tam vlasne len tak zasunie bez zavitu, a potom sa imbusom da dotiahnut diera [tam je mechanizmus jak keby ( ) a jedna strana sa utahuje]
aby bola paka volnesia alebo silnejsia. len by som rad vedel ci je to normalne ze sa to uvolnilo? 
Zaznamenané

(Gitary:Ibanez RGT42DX, California (Strat kopia),M.Parker Akustika),(Aparat: Peavey 6505, Randall RX412M, Randall RG15XM) ,(Nahravanie:Tascam US-122MKII, Rode M3, Cubase 5)
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4 kedy: 21. Júl , 2008, 12:37:28 »

samozrejme ze je normalne ze sa to uvolnilo.. totonie je nejaka spaceship enterprise technologia ze ti to vydrzi teraz 5 svetelnych rokov dotiahnute ako ma.. normalne ked mas pocit, ze je to uvolnene tak to dotiahni! :)
Zaznamenané

Inferno
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 21. Júl , 2008, 14:55:32 »

v svetelnych rokoch sa meria vzdialenost kaolko  Bavím sa skvele a ano je to normalne ale neni to naka veda to dotiahnut je to proste tak...  Na zdravie!
Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #6 kedy: 22. Júl , 2008, 09:37:58 »

kvapka laku všetko rieši
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.027 sekund, 23 otázok.