Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. September , 2024, 06:28:22
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dorian Gray  (Prečítané 86498 krát)
0 užívateľov a 98 Hostí prehliada túto tému.
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #195 kedy: 08. November , 2008, 16:06:22 »

A pre tých najlepších firmy potom aj vyvijajú a vyrabaju gitary podla ich želania ako sa povie na mieru.Možno sa čoskoro objaví aj signature fender stratovadim  Žmurk  Zdravíčko

myslim ze to nieje nemozne. ved pavel jakub ryba ma udajne svoj signatre model od fendra. vid tu
Zaznamenané
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #196 kedy: 08. November , 2008, 16:10:38 »

myslim ze to nieje nemozne. ved pavel jakub ryba ma udajne svoj signatre model od fendra. vid tu

ale len velmi udajne  Žmurk nie je to tak ako to prezentuje..
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #197 kedy: 08. November , 2008, 16:13:40 »

spat k albumu.
Ocenujem naozaj spev a ten drive ktory do toho neustale tlacis. Aj na koncerte. Ja som isiel dnes v aute sam, tak som si to vypeckoval a po konci prvej skladby, mi takym sposobom takmer odisiel hlas. Žmurk ...ale jasne, co som ja? spevak isto nie.

Ocenujem vyslovnost a zrozumitelnost, vidno, ze si si dal na tej slovencine zalezat. Dokonca aj frajerka, ktora studuje slovencinu na UK sa pozastavila nad krasnym makkym l v refrene " Strieľaj, strieľaj, no tak kua strieľaj, strieľaj"
:)

dakujem, no prave tam som to trosku prestrelil. nechcel som az tak slovencinovat, ale asi to do mna natlacili na zakl. skole dostatocne. vyslovnost, teda artikulacia je poziadavka na spevaka ako na gitaristu kvalitny aparat. bez artikulacie je spev v prdely. na tom som si dal sakra zalezat, nech je rozumiet kazde jedno slovo.
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #198 kedy: 08. November , 2008, 16:14:28 »

hm. zaujimave. kazdopadne si mysilm ze k tvojej hudbe fender sedi tak ako aj gibson. vela zdaru prajem.
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #199 kedy: 08. November , 2008, 16:40:37 »

Práve som dopočúval CD1 neviem už po kolký raz ale čím viac to počuvám tým viac sa mi to páčí a tým vačší problem mám -vybrat to naj.Na každej je niečo osobité čím ma dostane.A zpev?Kludne mi daj tie gitary-ty sa v pohode zpevom uživíš  Žmurk A hra-sola aj ked ich nieje vela-super.Tažko tam hodnotit niečo zvlašt.Ako celok to nemá chybu.Prašivý rocker  Žmurk
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #200 kedy: 08. November , 2008, 16:45:05 »

Zatial ta posledná-10 ma najviac oslovuje.Konečná je peklo  Bacha na vec kamo! Asi preto lebo je posledná a prehluší dojem z tých prvých  :)
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #201 kedy: 08. November , 2008, 17:34:48 »

som rad, ze tych 7 piv co ste investovali do dvojCD Dorian Gray vas nesklamalo.  Som frajer
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #202 kedy: 08. November , 2008, 17:43:23 »

Veru nesklamalo.Nadchlo,uzemnilo.  Bravooo A ako s tým Tvojim signature modelom?Už na tom pracuješ?  :) Vyhlas že začneš hrat na ibanez ked Ti nespravia tvoj signature model  Popiskujem si
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #203 kedy: 08. November , 2008, 22:42:43 »

ale len velmi udajne  Žmurk nie je to tak ako to prezentuje..

a ty si sa jednal priamo s Fendrom ? ci miestnym predajcom Fendru ?  Žmurk
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #204 kedy: 08. November , 2008, 22:59:36 »

myslim ze to nieje nemozne. ved pavel jakub ryba ma udajne svoj signatre model od fendra. vid tu
No neviem na Pohode na workshope bol tymi basami so dostal od Fendru velmi nadseny, ale tvrdil, ze si ich este musi prerobit, aby mu pasovali(domnievam, ze tym myslel skor, ze doma si sam na nich nieco prerobi). Žmurk
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #205 kedy: 12. November , 2008, 14:39:08 »

Len pripominam krst CD, tak nezabudnite prist kludne uz o 21.30 hod
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
katarina
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 725


spanilá deva


« Odpoveď #206 kedy: 12. November , 2008, 14:59:42 »

Uz sa tesime! Som frajer
Zaznamenané

Rišo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 538


Human


« Odpoveď #207 kedy: 12. November , 2008, 20:17:31 »

Ide sa na rockovú nakladačku. Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert..
« Posledná zmena: 12. November , 2008, 20:19:58 od Rišo » Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #208 kedy: 13. November , 2008, 07:27:48 »

Sklamanie.Prídte kludne o 21.30.....Na svoje si došli asi len pozvaní s pozvánkou.40min vonku drkotat zubami od zimy.Este tesne pred 22 hod Čaba u vchodu nás vykopol na 4tý pokus sa dostat dovnutra.Organizátor a hlavne sponzor.Vraj este chlebíčky a pitie sa nosí-potom si to musí zučtovat až potom môžme dovnutra.Seriem na vaše chlebíčky aj whisku.Na liekoch-triezvy-na muziku som došiel.Nakoniec ked nás pustil tak tri skladby-pol hod.pauza.Pak dalšie tri a hajde-môžte padať.Tak aj z muziky sme len odrobinku dostali.Inak to málo čo nám milostivo dovolili vypočut bolo samozrejme skvelé.Vadim -excelentný výkon.Je s gitarou a za mikrofonom viac než doma.Je to živel ktorý vie strhnut-skvelou hrou,zpevom,prejavom.Patrí medzi špičku nielen na slovensku o tom som presvedčený.Tak sme si uždibli kusok muziky a padali domov.Malo to ostat pre uzatvorenú spoločnost.Chápem že toho mali už dost.Ale nie navnadit ludí a pak im len odrobinku predhodit.Radšej koncert zo vstupným kde si človek užije muziky ako sa patrí.Toto nebol dobrý nápad.Inak gratulujem že dvojičky su už pokrstené a že pôjdu dobre na odbyt.  Zdravíčko
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #209 kedy: 13. November , 2008, 07:53:07 »

...och, a mne bolo ľúto, že som tam nešla, tak dobre, že som si nakoniec ostala doma cvičiť Ligetiho...  Popiskujem si
Zaznamenané
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 23 otázok.