Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. September , 2024, 06:14:54
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dorian Gray  (Prečítané 86179 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #210 kedy: 13. November , 2008, 09:34:31 »

ja som tiez dosiel tak povediac "po funuse", ked uz bolo davno pokrstene. Myslel som totiz, ze oficialna cast zacina o osmej. Smútim
Stihol som akurat Henryho (ktoreho som skor poznal po hre, nez po vyzore) jamovacku, stary Dorian Gray, ktory hra vyborne aj napriek tomu, ze spolu roky nehrali. Neviem ci sa mi viac pacil novy DG, ci stary, no nove veci sa mi viac pacia.

Chapem Radomirovo rozhorcenie, lebo naozaj ten koncert pre verejnost zacal o 21:45, kedy este caba nepustal dnu ludi, takze skoda.
Nech sa dari cdcku a tesime sa na dalsie koncerty.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #211 kedy: 13. November , 2008, 09:46:46 »

ja som tiez dosiel tak povediac "po funuse", ked uz bolo davno pokrstene. Myslel som totiz, ze oficialna cast zacina o osmej. Smútim
Stihol som akurat Henryho (ktoreho som skor poznal po hre, nez po vyzore) jamovacku, stary Dorian Gray, ktory hra vyborne aj napriek tomu, ze spolu roky nehrali. Neviem ci sa mi viac pacil novy DG, ci stary, no nove veci sa mi viac pacia.

Chapem Radomirovo rozhorcenie, lebo naozaj ten koncert pre verejnost zacal o 21:45, kedy este caba nepustal dnu ludi, takze skoda.
Nech sa dari cdcku a tesime sa na dalsie koncerty.
Pustil nás o 22.15.Do vtedy sme len hukot na ulici pocúvali,triasli sa zimou a kecy o chlebíčkoch a učtovaní.Pripadal som si ako by som mal na klobuku napísané-Bacha!!!-Došiel zožrat všetky chlebíčky a vyslopať všetku whisky.
« Posledná zmena: 13. November , 2008, 09:47:44 od Radomír » Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #212 kedy: 13. November , 2008, 09:51:02 »

Radomír kur...vaaaa, čo sa furt ľutuješ Si píš!!!!! Takto to na krstoch chodí, niektoré nie sú vôbec pre verejnosť, to je event pre novinárov, sponzorov, vydavateľa a ľudí z brandže, nešlo určite o žiadne jedlo alebo pitie, len nechceli aby sa v tom malom priestore drbalo toľko ľudí v čase, ke´d sa robia interwiá, rozhovory a prebieha oficiálna časť.... 
« Posledná zmena: 13. November , 2008, 09:51:24 od RobG » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #213 kedy: 13. November , 2008, 09:57:57 »

Radomír kur...vaaaa, čo sa furt ľutuješ Si píš!!!!! Takto to na krstoch chodí, niektoré nie sú vôbec pre verejnosť, to je event pre novinárov, sponzorov, vydavateľa a ľudí z brandže, nešlo určite o žiadne jedlo alebo pitie, len nechceli aby sa v tom malom priestore drbalo toľko ľudí v čase, ke´d sa robia interwiá, rozhovory a prebieha oficiálna časť.... 
Tak krstia Superstaristi. Žmurk Poriadna rockova kapela ma krstit medzi svojimi fanušikmi na poriadnom koncerte. Na zdravie!
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #214 kedy: 13. November , 2008, 09:58:44 »

Radomír kur...vaaaa, čo sa furt ľutuješ Si píš!!!!! Takto to na krstoch chodí, niektoré nie sú vôbec pre verejnosť, to je event pre novinárov, sponzorov, vydavateľa a ľudí z brandže, nešlo určite o žiadne jedlo alebo pitie, len nechceli aby sa v tom malom priestore drbalo toľko ľudí v čase, ke´d sa robia interwiá, rozhovory a prebieha oficiálna časť.... 
Viem ako to na krstoch chodí.Já sa nelutujem!!!Len bol zbytočný príspevok ked sa vrátiš nazad si prečítaj-Dojdite kludne o 21.30.Som rád že som videl a počul aspon to málo.Ale mohol som si ušetrit 40 minut poskakovania pred podnikom.A aj môj prvý príspevok si asi nečítal.Jasne som povedal-tak to mali urobi celé ako VIP a počkal by som si až budu mať niekde koncert.Povedal som svoj názor-a fakta-nelutujem sa jasnééééé
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #215 kedy: 13. November , 2008, 10:02:57 »

Radomir zaloz si vydavatelstvo a potom dostanes pozvanku VIP.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #216 kedy: 13. November , 2008, 10:05:20 »

Ja som z bandom hral na krstoch LP napr:  No Name, Gladiator, UKND, G 8, ...kde krstiaci odohrali len 1-2 veci a my sme hrali After party. Niektoré boli bez verejnosti, len pre sponzorov a hostí, niektoré s verejnosťou ale len na oficálne pozvánky.

Musicman: presne tak  Na zdravie!
« Posledná zmena: 13. November , 2008, 10:05:45 od RobG » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #217 kedy: 13. November , 2008, 10:10:33 »

Ja som z bandom hral na krstoch LP napr:  No Name, Gladiator, UKND, G 8, ...kde krstiaci odohrali len 1-2 veci a my sme hrali After party. Niektoré boli bez verejnosti, len pre sponzorov a hostí, niektoré s verejnosťou ale len na oficálne pozvánky.


"Circus celebrity pop show"-  to nema s rockom nič spoločné. Na zdravie!
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #218 kedy: 13. November , 2008, 10:11:44 »

rudy fakt ta bavi za kazdu cenu a do vsetkeho rypat?Huh!Huh!?? kto s tebou zije?Huh!
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #219 kedy: 13. November , 2008, 10:12:51 »

Rudy, Ti povedz kde si hral, ja len asi 20-30 takýchto akcií a píšem preto, lebo viem o čom píšem, daj svoje skúsenosti, kto Ťa pozval na krst z tých "pravých" kapiel... ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #220 kedy: 13. November , 2008, 10:15:48 »

rudy fakt ta bavi za kazdu cenu a do vsetkeho rypat?Huh!Huh!?? kto s tebou zije?Huh!
Kocur Maťo. Žmurk Ked je niekto rocker,žije ako rocker,hra rock / n roll/ tak by mal mysliet na svojich fanušikov. Lebo to CD je pre nich. A tak by si fans zaslužili byt na krste toho CD- teda ked už je taky zvyk krstit.  Na zdravie!   / a kludne nech si robi aj krst v " uzavretej party" pre sponzorov atd -ked už je to nutne resp. potrebne/.
« Posledná zmena: 13. November , 2008, 10:40:23 od udry » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #221 kedy: 13. November , 2008, 10:18:31 »

Rudy, Ti povedz kde si hral, ja len asi 20-30 takýchto akcií a píšem preto, lebo viem o čom píšem, daj svoje skúsenosti, kto Ťa pozval na krst z tých "pravých" kapiel... ha ha ha ha ha ha
Tvoja znama rétorika. Kua, ktože pozna tu tvoju kapelu? Šak nikto nevie ani ako sa vola. Už si ju niekte prezentoval? Šak sa pochval čo ste zač.
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #222 kedy: 13. November , 2008, 10:20:30 »

Tak sa malo napísať-nie pre verejnosť !!!Vonku sme stretli ked odchadzali Henry A Marian s tým že už je po oficialnej časti.Čaba si hudol stale len svoje.Zmienku o jedle a pití som si s prsta nevycucal-tým to Čaba zdôvodnoval aj ked už nič oficialné neprebiehalo.Ale nebudem podavat info že možte kludne dojst o 21.30.Je mi jasné že s tým kapela nič nemá a že to trocha organizátor nezvládol.Lynčujte ma že som si svôj názor povedal.A čítat treba všetko čo som k tomu písal ked po mne máš potrebu hadzat šutre.  Zdravíčko
« Posledná zmena: 13. November , 2008, 17:34:15 od Radomír » Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #223 kedy: 13. November , 2008, 10:25:40 »

Radomir zaloz si vydavatelstvo a potom dostanes pozvanku VIP.
Jožo ja mám vydavatelstvo.Vydal som tu svôj postreh,názor a budem asi prenasledovaný len v období ramadanu mi daju pokoj :)
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #224 kedy: 13. November , 2008, 10:57:50 »

Kocur Maťo. Žmurk Ked je niekto rocker,žije ako rocker,hra rock / n roll/ tak by mal mysliet na svojich fanušikov. Lebo to CD je pre nich.

tak to je pekna ko....tina  Bavím sa skvele

fanusikovia su dobri len na to aby si kupovali CD a financovali zhyrale zabavky umelca v prostredi vyssej spolocnosti  Zdravíčko
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.074 sekund, 23 otázok.