Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. September , 2024, 06:26:14
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dorian Gray  (Prečítané 86446 krát)
0 užívateľov a 94 Hostí prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #225 kedy: 13. November , 2008, 11:02:30 »

Ako všetky Rudyho príspevky, Rudy, kapela už neexistuje volala sa FEST a odohrala len okolo 100-200 koncertov...bubeník z basistom dnes hrajú s Petrou Kepeňovou a tieť v GNR revival bande, posledné spolu boli štúdiové nahrávky s Monikou Zázrivcovou....O sebe Ti písať nebudem, nepotrebujem to vo vzťahu k tebe.....Moju rétoriku nechaj na pokoji, aby si nespoznal celý slovník...napíš ako si prišiel na hentie bludy a neodpovedaj otázkou...

Vadim určite spraví nejaký koncert kde prebehne symbolický krst, to sa stavím, tak to robí dosť kapiel...
« Posledná zmena: 13. November , 2008, 11:05:18 od RobG » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #226 kedy: 13. November , 2008, 11:06:16 »

tak to je pekna ko....tina  Bavím sa skvele

fanusikovia su dobri len na to aby si kupovali CD a financovali zhyrale zabavky umelca v prostredi vyssej spolocnosti  Zdravíčko
Asi maš pravdu.Ten trend už dorazil aj na Slovensko. / ale netyka sa všetkych/ Na zdravie!
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #227 kedy: 13. November , 2008, 11:09:02 »

Kua ľudia, uvedomte si základnú vec, že žiadna kapela nemá nijaké povinnosti robiť taký, alebo onaký krst. Skrátka sa rozhodli urobiť to pre úzky okruh kamarátov a hotovo. Tipujem, že sa tam dobre zabávali. Máte pocit, že vám niečo dlžia? Fajn mali dať na známosť, že to je pre uzavretú spoločnosť a hotovo.
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #228 kedy: 13. November , 2008, 11:11:29 »

O sebe Ti písať nebudem, nepotrebujem to vo vzťahu k tebe.....Moju rétoriku nechaj na pokoji, aby si nespoznal celý slovník...napíš ako si prišiel na hentie bludy a neodpovedaj otázkou...


..... na teba som sa nepytal,mna zaujimala kapela....
             ...... pozname: 100kg utočnej sily,strelba A......
             ...... ake bludy?......
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #229 kedy: 13. November , 2008, 11:15:27 »

Ved to.Ale nechajme to lebo budeme BANovať.Pripadám si ako by som včera zo Srilanky došiel a Jan krstitel mi tu vysvetloval ako sa krstí.Tuším viac krstov ako storočný farár za sebou....Jedným som si istý-Na Vadima nema nikto.On to má už v krvi.Je jednotka aj napriek nejakému pritrublému Čabovi. Zdravíčko
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #230 kedy: 13. November , 2008, 11:21:26 »

Radomír, ja Vadima poznáma už dosť dlho, je to rocker a muzikant ako sa patrí, ale to že si si kúpil jeho CD neznamená, že Ťa je povinný vítať s chleobom a soľou na jeho krste..určite mal hlavu s strese aby to dobre vypáalilo a organizátor si to stráži aj tak po svojom..Peace..

RUDY:....nezúfaj, lebo blahoslavení sú chudovní duchom.....
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #231 kedy: 13. November , 2008, 11:25:12 »



RUDY:....nezúfaj, lebo blahoslavení sú chudovní duchom.....
ROBO: my sa vždy "chytime" pre fakt take kokotiny,že  .......
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #232 kedy: 13. November , 2008, 11:25:26 »

Aspon ze zas trosku bavime.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #233 kedy: 13. November , 2008, 11:27:15 »

Rudy..to je fakt, možno pri pive by to tak nebolo...a Ty Progi nep..čuj  ha ha ha ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #234 kedy: 13. November , 2008, 11:28:01 »

Radomír, ja Vadima poznáma už dosť dlho, je to rocker a muzikant ako sa patrí, ale to že si si kúpil jeho CD neznamená, že Ťa je povinný vítať s chleobom a soľou na jeho krste..určite mal hlavu s strese aby to dobre vypáalilo a organizátor si to stráži aj tak po svojom..Peace..

RUDY:....nezúfaj, lebo blahoslavení sú chudovní duchom.....
Ved o tom hovorím-že to organizátor nezvládol alebo zabudol poklepať Čabovi po hlave.Kapela mala iné starosti.A aj ked sme už vedeli že oficialná část je ukončená aj tak sme este skoro pol hodinu stepovali na ulici.Ale vdaka aj za tých pár skladieb.Nemám chodit na čas ale byt nedochvilný a meškať :)
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #235 kedy: 13. November , 2008, 11:28:48 »

a Ty Progi nep..čuj  ha ha ha ha ha ha Na zdravie!

Ale ved treba trosku, nech nezaspime. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #236 kedy: 13. November , 2008, 11:36:49 »

 ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #237 kedy: 13. November , 2008, 12:15:57 »

ja hlavne nechapem ze preco sa tu par ludi s akoze skusenostami ide obuvat do radomira.
mna by nasralo tiez keby ma niekto volal na svoj koncert a nakoniec by to dopadlo tak ako to dopadlo. nehrajte sa tu na tazkych machrov s prehladom, hadam ten prehlad o tom ako krst prebieha ma aj vadim a ten to tu snad nepisal preto aby prisiel nejaky sponzor, ale jeho fanusikovia. ked viem ze robim akciu pre VIP, tak nevolam plebs  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #238 kedy: 13. November , 2008, 12:37:41 »

ja hlavne nechapem ze preco sa tu par ludi s akoze skusenostami ide obuvat do radomira.
mna by nasralo tiez keby ma niekto volal na svoj koncert a nakoniec by to dopadlo tak ako to dopadlo. nehrajte sa tu na tazkych machrov s prehladom, hadam ten prehlad o tom ako krst prebieha ma aj vadim a ten to tu snad nepisal preto aby prisiel nejaky sponzor, ale jeho fanusikovia. ked viem ze robim akciu pre VIP, tak nevolam plebs  Na zdravie!

sa to poplietlo. tu na fore je VIP a na koncerte plebs  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #239 kedy: 13. November , 2008, 13:53:52 »

určite mal hlavu s strese
lol ha ha ha ..koncert bol ale strasne super..neboli to zase tri songi bolo ich podstatne viac...myslim si ze tam vladla velmi prijemna atmosfera...dokonca mam pocit ze vramci sol atd to bolo jedno z naj co som kedy videl od vadima(nevidel som toho vela ale predsa)...mne sa tam pacilo a to cakanie mi az tak nevadilo Som frajer
« Posledná zmena: 13. November , 2008, 13:56:56 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.282 sekund, 23 otázok.