Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. September , 2024, 18:25:02
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aktualizácie XP  (Prečítané 14471 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #30 kedy: 16. September , 2008, 16:39:29 »

vy ste taky dobraci  Na zdravie! Zdravíčko Je to frajer Bavím sa skvele
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #31 kedy: 16. September , 2008, 16:41:35 »

vy ste taky dobraci  Na zdravie! Zdravíčko Je to frajer Bavím sa skvele

Si pis, my sme najvacsi dobraci na svete :).

Ale inak vazne, ved taky Office uz dnes stoji par korun a OEM Windows vlastne tiez, takze napalovanie a crackovanie uz pomaly straca zmysel.
Zaznamenané
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #32 kedy: 16. September , 2008, 16:43:58 »

Si pis, my sme najvacsi dobraci na svete :).

Ale inak vazne, ved taky Office uz dnes stoji par korun a OEM Windows vlastne tiez, takze napalovanie a crackovanie uz pomaly straca zmysel.
tomu ver...ked mi padnu wokna, co mam nainstalovane, tak si hned kupujem origosky...lenze mi uz nepadli 3 roky, takze asi si ich kupim az s novym bookom  Zdravíčko

inac nevies ako to je nahodou s xbox live? ze ako tam prebieha kontrola flashovanych mechanik? lebo chcel by som si lajfko uzit a kupil by som si aj originalky, co ma bavia kvoli tomu, ale uz mam flashnutu mechaniku Smútim
jedine ze bych ju odflashoval Bavím sa skvele
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 16. September , 2008, 16:58:56 »

tomu ver...ked mi padnu wokna, co mam nainstalovane, tak si hned kupujem origosky...lenze mi uz nepadli 3 roky, takze asi si ich kupim az s novym bookom  Zdravíčko

inac nevies ako to je nahodou s xbox live? ze ako tam prebieha kontrola flashovanych mechanik? lebo chcel by som si lajfko uzit a kupil by som si aj originalky, co ma bavia kvoli tomu, ale uz mam flashnutu mechaniku Smútim
jedine ze bych ju odflashoval Bavím sa skvele

Xbox live veru neovladam , lebo Xbox nemam a ani nechcem :), ja som na Playstation :). Ale myslim ze Xbox live nekontroluje ci mas alebo nemas flashnutu mechaniku, skor je problem v tom ze si este stale oficialne zo Slovenska nevytvoris Xbox live konto, musis si tam zadat Anglicko, alebo nejaku podobnu krajinu. Ale vraj uz to chystame aj pre Cechy, Slovensko , Madarsko ...
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #34 kedy: 16. September , 2008, 17:14:55 »

Urcite nemas cracknute XP od vyroby :), mas asi OEM verziu ktora ja viazana na dany HW a uz je "pred-aktivovana".

ten win mam stiahnuty z neviem kade, myslel som to tak, ze je to zrejme uz "upravena" instalacka, ktora ma podobne hluposti ako aktivacia uz vyriesene :)


Sledujem ta uz dlhsiu dobu, zatial viem ake mas cislo topanok a ze si po malej potrebe neumyvas ruky :), este dva-tri updaty z Windows update a zlanujem zo strechy do vasho bytu :).

do rici, a ja som ti skoro dal svoju adresu kvoli tej recenzii Pod X3 pro....   Bavím sa skvele  ....by som mal hned cerva z mrkvosoftu v dome  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #35 kedy: 16. September , 2008, 17:20:37 »

ten win mam stiahnuty z neviem kade, myslel som to tak, ze je to zrejme uz "upravena" instalacka, ktora ma podobne hluposti ako aktivacia uz vyriesene :)

do rici, a ja som ti skoro dal svoju adresu kvoli tej recenzii Pod X3 pro....   Bavím sa skvele  ....by som mal hned cerva z mrkvosoftu v dome  Bavím sa skvele

A ja uz som si myslel ze mas original :). Adresu mi kludne mozes dat, MS nema ziadnu pravnu moc niekoho postihovat, ani BSA. Ina vec je hospodarska kriminalna, ale tam mame tiez znamosti :).
« Posledná zmena: 16. September , 2008, 17:24:59 od mario bross » Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #36 kedy: 16. September , 2008, 17:22:23 »

A ja uz som si myslel ze mas original :). Adresu mi kludne mozes dat, MS nema ziadnu pravnu moc niekoho postihovat, ani BSA. Ina vec je hospodarska kriminalna, ale tam mame tiez znamosti :).

no aby si nepovedal, v notebooku mam legalnu vistu Žmurk
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #37 kedy: 16. September , 2008, 17:36:50 »

mne by pomohol niekto od Siemensu - konfigurujem taky internetovy modul k CPU a ani za boha, ale uz mam tusaka v com to je. ale nakopat do riti by si zasluzili za ten manual, co k tomu je. esteze v programe je good, ale ani tak to nejde  ha ha ha tolko moje male OT - musel som si ulavit ( pre rypakov, nie prdnut Na zdravie! )
« Posledná zmena: 16. September , 2008, 17:56:29 od mario bross » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #38 kedy: 17. September , 2008, 12:27:57 »

negujem svoj prispevok - prave sa mi spustila instalacia sp3 aj napriek tomu, ze nemam nainstalovany wga...zaujimave
alebo ma sleduju mrkvosofti a vyskocia na mna spoza rohu ked to bude hotove  ha ha ha
a mas ten sp3 priamo z WU? mne tiez nechcelo sp3 stiahnut kvoli GA...pogooglil som, stiahol som odniekadial sp3, nainstaloval a aktualizacie bezali dalej Žmurk
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #39 kedy: 17. September , 2008, 21:24:29 »

ano, ponuklo mi ho automaticky
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #40 kedy: 19. September , 2008, 16:05:22 »

Nebudem zakladat novu temu,lebo odpoved na moju otazku bude kratka /alebo žiadna/. Kto pozna vyznam zvukovych signalov/ pipaní/ z compu? Myslim ,ked sa ozvu napr. 3 kratke pipnutia alebo 2 pip a potom 2 dlhe a tak rozne.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #41 kedy: 19. September , 2008, 16:08:34 »

ja mam pocit, ze to ma kazda doska inac, nie ? a malo by to byt popisane v manuale dosky, ktory by sa mal dat potazmo stiahnut aj z netu...
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #42 kedy: 19. September , 2008, 16:14:02 »

ja mam pocit, ze to ma kazda doska inac, nie ? a malo by to byt popisane v manuale dosky, ktory by sa mal dat potazmo stiahnut aj z netu...
Ja neviem.  Ja neviem ani jaku mam dosku. Ja neviem ani kde mam od toho papiere. Ja neviem o počitačoch nič.  Ja ho viem len zaviest do servisu. A pytam sa preto,lebo mi to dnes pipa jak za II. svetovej a kedysi mi kamoš spominal,že tie pipania maju svoj vyznam.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #43 kedy: 19. September , 2008, 16:22:45 »

ono to predpoveda, ci je vsetko v poriadku. vacsinou jedno pipnutie kratke je, ze je vsetko ok v Biose. dlhsie, alebo viac znamena, ze sa nieco pojebalo :)
Zaznamenané

xanderko
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #44 kedy: 23. September , 2008, 23:55:27 »

radsej neinstalovat ziadne aktualizacia, alebo najlepsie, nepouzivat Win   Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.056 sekund, 22 otázok.