Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
30. September , 2024, 16:40:19
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aktualizácie XP  (Prečítané 14465 krát)
0 užívateľov a 10 Hostí prehliada túto tému.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #15 kedy: 14. September , 2008, 10:55:51 »

teda aspon moja skusenost je taka - este som si nikdy ten genuine neinstaloval a aktualizacie taham stale.
ine je, ked si to nainstalujes a zisti sa opak..


ale ved ked vie ze sa zisti opak tak naco si bude zasierat komp s hlaskami o nelegalnosti. genuine patch a ma pokoj. inak nova verzia vzdy pyta instalovat genuine
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #16 kedy: 14. September , 2008, 10:57:47 »

ale ved ked vie ze sa zisti opak tak naco si bude zasierat komp s hlaskami o nelegalnosti. genuine patch a ma pokoj. inak nova verzia vzdy pyta instalovat genuine
ved jasne..hovoril som o jednom konkretnom pripade (zhodou okolnosti so to ja)..
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #17 kedy: 16. September , 2008, 09:06:29 »

myslim, ze hej. tu vec skratka potrebujes, aby Ta vyhodnotila, ze si legalny a dovolila Ti aktualizovat. aleb sa mylim ?

mylis sa, staci nepovolit nainstalovanie WGA, dalsie aktualizacie sa ti daju tahat normalne - az na SP3, ktory pozaduje WGA, inak sa ti nenainstaluje
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #18 kedy: 16. September , 2008, 09:17:18 »

mylis sa, staci nepovolit nainstalovanie WGA, dalsie aktualizacie sa ti daju tahat normalne ...

nemina sa to potom cele ucinkom ? alebo som fakt ja blb co nevie stahovat aktualizacie ?

Semish - pod nas rozsudit  ha ha ha
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #19 kedy: 16. September , 2008, 09:19:02 »

mylis sa, staci nepovolit nainstalovanie WGA, dalsie aktualizacie sa ti daju tahat normalne - az na SP3, ktory pozaduje WGA, inak sa ti nenainstaluje

nieje tu rec nahodou o tom WGA kvoli SP3?
Zaznamenané

o-yep sro
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #20 kedy: 16. September , 2008, 09:50:17 »

mylis sa, staci nepovolit nainstalovanie WGA, dalsie aktualizacie sa ti daju tahat normalne - az na SP3, ktory pozaduje WGA, inak sa ti nenainstaluje

negujem svoj prispevok - prave sa mi spustila instalacia sp3 aj napriek tomu, ze nemam nainstalovany wga...zaujimave
alebo ma sleduju mrkvosofti a vyskocia na mna spoza rohu ked to bude hotove  ha ha ha
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #21 kedy: 16. September , 2008, 09:56:51 »

tak potom je vysvetlenie uz len to, ze to maju pokazene. vsak naco by Ta nutili dokazovat legalnost, keby Ti potom nemali robit obstrukcie ?
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #22 kedy: 16. September , 2008, 10:06:26 »

este ma napadlo ci nemam nahodou nejake cracknute xp uz "od vyroby" :)  lebo napr. kdesi som cital cosi o tom, ze xp treba po instalacii aktivovat aby fungovali, co som ja nikdy nemusel robit
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #23 kedy: 16. September , 2008, 14:01:25 »

Ta aktivacia trva par sekund a iba si to overi tvoj hw, ak mas oem verziu. Ja som pretaktoval cpu a uz to chcelo zase overovat. ?§!. Tiez to prebehlo bez problemov. Overovat to chce, az ides menit hw (nie pamate, zvukovku).
« Posledná zmena: 16. September , 2008, 14:02:03 od mcmaros » Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 16. September , 2008, 15:46:44 »

nemina sa to potom cele ucinkom ? alebo som fakt ja blb co nevie stahovat aktualizacie ?

Semish - pod nas rozsudit  ha ha ha

Chlapci, az teraz som tu nasiel tuto zaujimavu debatu, podla mna sa WGA instaluje automaticky z WU a je to mandatory update, niekde sme mali o tom tlacovu spravu. Kedze ja mam vsade legalne Windows (pochopitelne :) ), tak neviem poradit s tym ako to obabrat. Urcite je na to fint viac nez dost :).
este ma napadlo ci nemam nahodou nejake cracknute xp uz "od vyroby" :)  lebo napr. kdesi som cital cosi o tom, ze xp treba po instalacii aktivovat aby fungovali, co som ja nikdy nemusel robit

Urcite nemas cracknute XP od vyroby :), mas asi OEM verziu ktora ja viazana na dany HW a uz je "pred-aktivovana".
negujem svoj prispevok - prave sa mi spustila instalacia sp3 aj napriek tomu, ze nemam nainstalovany wga...zaujimave
alebo ma sleduju mrkvosofti a vyskocia na mna spoza rohu ked to bude hotove  ha ha ha

Sledujem ta uz dlhsiu dobu, zatial viem ake mas cislo topanok a ze si po malej potrebe neumyvas ruky :), este dva-tri updaty z Windows update a zlanujem zo strechy do vasho bytu :).
« Posledná zmena: 16. September , 2008, 15:49:44 od Semish » Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #25 kedy: 16. September , 2008, 16:01:17 »

este dva-tri updaty z Windows update a zlanujem zo strechy do vasho bytu :).

kurnik semish keby si mi ty preletel balkonovymi dverami do izby v plnej polnej tak by som spal asi do smrti pri zapnutej lampe  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 16. September , 2008, 16:31:19 »

kurnik semish keby si mi ty preletel balkonovymi dverami do izby v plnej polnej tak by som spal asi do smrti pri zapnutej lampe  ha ha ha

Aaaale, ved ja som uplne neskodny dobrak :). A ci ma niekto nelegalny soft, alebo nie, je mi to dost jedno, akurat ze ja sa snazim mat vsetko legalne, chapem, hlavne kvoli peknym krabiciam a manualom :).
« Posledná zmena: 16. September , 2008, 16:32:29 od Semish » Zaznamenané
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 16. September , 2008, 16:34:44 »

a genuine sa neda odkliknut aby sa ti nenainstalovalo? vsak nezvolim expresnu instalaciu, ale vlastnu a tam zaklikam, ze co chcem a co nie...ci som len zle pochopil?

ja som to tak robieval, teda vzdy, ked isla nejaka aktualizacia, nechal som si vypisat, co vsetko mi stiahne a wga som odjebal do riti prec...inac mam sp3 a ziaden wga ma nesere...ktovie preco Popiskujem si
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #28 kedy: 16. September , 2008, 16:35:42 »

ja som sa hlavne nepozastavoval, ci legalne / nelagalne a ako to odrbat. skorej ma zarazilo, ze ako je mozne, ze chalani tu aktualizuju a servis packuju bez tej WGA veci...
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 16. September , 2008, 16:38:19 »

ja som sa hlavne nepozastavoval, ci legalne / nelagalne a ako to odrbat. skorej ma zarazilo, ze ako je mozne, ze chalani tu aktualizuju a servis packuju bez tej WGA veci...

Jasne, myslim ze stiahnutie SP3 ale nie je viazany na WGA, fakt netusim, myslim ze najskor bol plan ze na nelegalne Win bez WGA sa nebude dat stiahnut SP3, ale myslim ze sme to nakoniec zmenili, ved aj pirati nech maju aktualne aj ked cracknute Windowsy :).
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.069 sekund, 23 otázok.