Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
16. September , 2024, 20:36:04
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TELECASTER KELLER A USA  (Prečítané 32742 krát)
0 užívateľov a 7 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #105 kedy: 13. Október , 2008, 13:22:05 »

Mam taky navrh, co keby ste radsej napisali ci taketo recenzie maju vobec pre vas zmysel, ci ma vobec niekto stracat cas a energiu na to aby zhromazdil tie veci, nazvucil, nahral, napisal clanok atd.
Zaujima to vobec niekoho? Pripadne ak sa chce nikto pripojit a napisat recenziu , tak kazda aktivita je vitana. Tiez by bolo fajn ak by ste dali nejake tipy na to co by ste pripadne (ak to ma zmysel) radi mali zrecenzovane, vyskusane, popisane ....
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #106 kedy: 13. Október , 2008, 13:23:06 »

Vdaka za kompliment. Cmuk chlapci Nevidel som to ale zatial. Mas uz pivo? Žmurk

mam už aj slivku v decaku..ten film ti napalim ,lebo ty jediny rozozaš pod vodou aka plava ryba a kolko ma plutiev Bavím sa skvele
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #107 kedy: 13. Október , 2008, 13:23:28 »

hlavne ludia rozoznaju dobru a zlu pesnicku...

volakedy ano ale dneska uz ano to nie. robia sa stale nove ale uz len odvary z toho co tu bolo.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #108 kedy: 13. Október , 2008, 13:24:11 »

mam už aj slivku v decaku..

Aspon Ti bude dobre, a to najma vdaka mne. Na zdravie! Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #109 kedy: 13. Október , 2008, 13:25:36 »

to co napisal Semish je pravda, ak to nikoho nebavi, nemusime to robit... sam pre seba to naozaj nerobim...
Zaznamenané

yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1005



« Odpoveď #110 kedy: 13. Október , 2008, 13:29:33 »

Zaujima to vobec niekoho?

Ale zaujíma čo by nezaujímalo, len ja mám radšej keď je recenzentov viacej, typicky tie onanistické sessions keď sa porovnávajú aparáty a podobne. Skôr si urobím obraz keď sa vyjadrí každý k tomu istému podľa svojích uší.  Duskyho názory sú pomerne známe (bez urážky), v podstate ešte Keller tele vyviazlo dobre  :D .
Plus by bodol aj test s kapelou, nejaký ten erárny bubeník a basák. Aby sa dalo aj poskúšať ako ktorá gitara prelezie a aký je pocit z hry v rámci celého hurhaja.

 Zdravíčko
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #111 kedy: 13. Október , 2008, 13:30:11 »

to co napisal Semish je pravda, ak to nikoho nebavi, nemusime to robit... sam pre seba to naozaj nerobim...

ale bavi ved vidis ze sa okolo toho diskutuje. keby to nikoho nezaujimalo bolo by tu 5 prispevkov.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #112 kedy: 13. Október , 2008, 13:30:44 »

to co napisal Semish je pravda, ak to nikoho nebavi, nemusime to robit... sam pre seba to naozaj nerobim...

nie, nie je pravda co napisal, skor je to tak, ze ak to niekoho nebavi, nemusi do tejto temy chodit a uz vobec nemusi do nej prispievat  ha ha ha

nie, sam pre seba to fakt nerobis Na zdravie!
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #113 kedy: 13. Október , 2008, 13:33:58 »

takeho robenacika by som si kupil za polovicnu cenu lebo urcite moze dobre hrat ale dat za to tolko ako za original nedam to si radsej kupim original. u toho viem ze sa mi neskruti za 10 rokov a servis na to bude vzdy nie one man company dozivotna zaruka :)

mas nejaky konknretny dovod spochybnovat pracu pana Kellera? alebo len teoretizujes? lebo on by to kludne mohol zobrat ako urazku.
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #114 kedy: 13. Október , 2008, 13:34:06 »

Mam taky navrh, co keby ste radsej napisali ci taketo recenzie maju vobec pre vas zmysel, ci ma vobec niekto stracat cas a energiu na to aby zhromazdil tie veci, nazvucil, nahral, napisal clanok atd.
Zaujima to vobec niekoho? Pripadne ak sa chce nikto pripojit a napisat recenziu , tak kazda aktivita je vitana. Tiez by bolo fajn ak by ste dali nejake tipy na to co by ste pripadne (ak to ma zmysel) radi mali zrecenzovane, vyskusane, popisane ....
toto malo byt objektivne porovnanie k igorovmu inzeratu ak si dobre pamatam. ja proti recenziam nic nemam, ani proti clankom..
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #115 kedy: 13. Október , 2008, 13:34:56 »

Totiz my s Dusanom, Zakkym a par dalsimi ludmi chceme aby tych recenzii bolo viac, vybavujeme zapozicky zaujimavych veci, dokonca sa podarilo vybavit studio kde sa mozu robit nahravky, planujeme prerobit aj samotny web, vymyslame zlepsenia, dohadujeme spolupracu so zaujimavymi ludmi, cele to samozrejme robime vo volnom case (ktoreho mame dost malo) a samozrejme len tak z nadsenia. Potom ked si tu precitame taketo vyjadrenia ako tu padali, tak ma cele nadsenie dost prechadza ...

Ak by sa niekto chcel k tymto aktivitam pridat (samozrejme bez nejakeho naroku na hononar), tak to by bolo uplne super, kazdy napad je vitany  Na zdravie!
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #116 kedy: 13. Október , 2008, 13:38:01 »

mas nejaky konknretny dovod spochybnovat pracu pana Kellera? alebo len teoretizujes? lebo on by to kludne mohol zobrat ako urazku.

Nemyslim ze by niekto spochybnoval pracu pana Kellera, proste to bol Duskyho nazor, a ano recenzia bola do velkej miery subjektivna, na to prave mali sluzit tie ukazky aby si kazdy spravil zaver z toho sam.
A aj prave na to aby kazdy napisal svoj nazor je diskusia k recenzii.

Do buducna (ak sa vobec niekto este niekto bude zaoberat recenziami, dufam ze ano) tu bude vzdy zverejnene dopredu co sa kedy chysta, kazdy je pri recenzovani vitany, pripadne kazdy moze napisat svoj pohlad na vec.
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #117 kedy: 13. Október , 2008, 13:39:19 »

mas nejaky konknretny dovod spochybnovat pracu pana Kellera? alebo len teoretizujes? lebo on by to kludne mohol zobrat ako urazku.

pana kellera espochybnujem myslim to vseobecne nie konkretne na neho. berem ze original nastroj a support, kvalita a predajna cena. ja mu ksefty nepokazim kto chce si to kupi tak ako ja si to nekupim za tu cenu.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #118 kedy: 13. Október , 2008, 13:52:19 »

podla mna na to teste nie je nic zle..autor sam priznal, ze medzi jednotlivymi gitarami su minimalne rozdiely a uznal, ze aj robena gitara moze hrat rovnako dobre ako fabricka (myslim, ze o toto islo v teste).. v clanku som nepostrehol, ze by autor vynasal do nebies nejaku gitaru len preto, ze mala logo fender alebo zeby nejaku gitaru potopil len preto, ze je handmade..

debaty ci ma zmysel vyrabat kopiu fabrickej gitary su tu trochu odveci, kedze keller tele vznikol pre igorove sukromne potreby a teraz ho predava, ale samozrejme, ze tiez som toho nazoru, ze dat si vyrobit totoznu kopiu fabrickej gitary, je tak trochu blbost..
rovnako je odveci rozoberat hodnotu nastrojov. niekto prevracia zrak pri cenach handmade nastrojov a mne sa prevracia zrak, ak potom niekto taky bezvahania vycaluje ovela mastnejsiu sumu za handmade nastroj s vycancanym logom, pritom je to defacto to iste :) ale je to kazdeho osobna vec kolko penazi za aky nastroj vycaluje. hlavne, ze mame vsetci pokoj na srdiecku a zdrave nohy aby sme mohli zajst na pivo  Na zdravie!

semish: ano, ma to zmysel  Žmurk
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #119 kedy: 13. Október , 2008, 14:00:39 »

Potom ked si tu precitame taketo vyjadrenia ako tu padali, tak ma cele nadsenie dost prechadza ...

Welcome in Slovakia. S tym treba ratat a robit si svoje.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.117 sekund, 22 otázok.