Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
05. Október , 2024, 18:40:40
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dotahovanie Tremola  (Prečítané 952 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
samqo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180



« kedy: 31. Október , 2008, 16:32:43 »

Cawes!
Moznoze uz tu taka tema je, ale momentalne nemam cas velmi hladat. Potreboval by som vediet ze ako dotiahut tremolo?Kedze je, ako to povedat , prilis vychilene od gitary.
Zaznamenané

S.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1 kedy: 31. Október , 2008, 18:19:07 »

vzadu su pruziny, ktore su tam ako protitah strunam. tie treba dotiahnut (zasrobovat ten uchyt viac do tela), ak je to uz na doraz, tak treba pridat dalsiu pruzinu, pripadne ich dat "krizom"..  Zdravíčko

___________________________________________________________ ___________________________________________________________ _____
btw vysvetli mi jednu vec: pises, ze nemas cas hladat, ale cas cakat na odpoved mas? za ten cas si si to kludne mohol najst sam, ci uz na fore alebo na nete.  Popiskujem si
(pre rypalov - nedalo mi, keby sa chudak chlapec zdrzal poznamky o tom, ze nema cas hladat, rovno mohol napisat, ze sa mu nechce, klamar jeden Beeee tak sa zdrzim aj ja tejto poznamky Žmurk )
« Posledná zmena: 31. Október , 2008, 18:20:22 od styrioci » Zaznamenané
samqo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180



« Odpoveď #2 kedy: 01. November , 2008, 01:11:34 »

To ze som nemal cas hladat bolo preto, lebo som musel utekat na skusku, a tesne predtym som menil struny na hrubsie a moje tremolo to akosi nezvladalo, kedze bolo slabo dotiahnute, inak by som si to nasiel na nete, ak by som mal viac casu  Žmurk ... tak sa teda ospravedlnujem ze som sa pytal
Zaznamenané

S.
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.1 sekund, 22 otázok.