Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. September , 2024, 14:29:20
Strán: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 129 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pripomienky / otazky  (Prečítané 406461 krát)
0 užívateľov a 22 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #960 kedy: 15. Jún , 2010, 12:59:56 »

vsak ked user chce aby jeho inzerat plnil svoju funkciu, cize iba informoval o nejakom tovare, tak si temu zamkne. ked chce mat niekto so svojho inzeratu diskusnu temu, v ktorej sa vacsinou rozoberaju hovadiny miesto toho, aby niekto dany tovar kupil, tak si to nezamkne a potom otravuje adminov aby mu to premazali. imho by som dal vsetky inzeraty defaultne locked, ak by slo o ojeb, vzdy sa da na takyto inzerat upozornit admin

kaolko: kazdy vie svoju temu aj zamknut aj zmazat Žmurk

sak a povedal som nieco ine?
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #961 kedy: 15. Jún , 2010, 15:14:14 »

Ideme tu prezentovat oficialne stanovisko Velkeho Spyrosa z Galaxie T.

Ja osobne som proti zamykaniu tem, kedze toto je diskusia a to je podstatne meno od slovesa diskutovat.

Priklad. Vymyslim si. Niekto predava dajme tomu Peavey 6505+ za 90% z ceny obchodu, nevidim dovod preco by sa o tom nemalo diskutovat priamo v tom inzerate rovanko ako aj o vyhodach a nevyhodach daneho ampu, ak to neodporuje vseobecnym pravidlam a nikto nikoho neuraza. Cize napisat, ze oproti 5105 alebo Hiwattu je to cista sracka by sa mohlo napisat, kedze je to subjektivny nazor. Niekto moze mat iny, napriklad predavajuci. Ak niekto napise na ten nazor, ze pisatel je koko*t, tak to je sanozrejme porusenie vseobecnych pravidiel a dovidenia.

Existuje napriklad tema Telecaster Uber Alles, kde jeden prvokater z internetom natiahnutym v nejakej blavackej pivnici furt haji svoju neudrzatrelnu liniu na hranici zneistelnosti a pochopitelnosti. Teraz mam zaknut temu alebo co? Sam sa tento clovek blamuje. Peklo ho sice neminie, ale mame pochopenie pre jeho momentalne bludnu cestu.

Cize ak niekto nechce diskutovat, tak nech neinzeruje na diskusnom fore. Ved komentovat inzeraty je ňamka!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #962 kedy: 15. Jún , 2010, 15:17:40 »

Ideme tu prezentovat oficialne stanovisko Velkeho Spyrosa z Galaxie T.

Ja osobne som proti zamykaniu tem, kedze toto je diskusia a to je podstatne meno od slovesa diskutovat.

Priklad. Vymyslim si. Niekto predava dajme tomu Peavey 6505+ za 90% z ceny obchodu, nevidim dovod preco by sa o tom nemalo diskutovat priamo v tom inzerate rovanko ako aj o vyhodach a nevyhodach daneho ampu, ak to neodporuje vseobecnym pravidlam a nikto nikoho neuraza. Cize napisat, ze oproti 5105 alebo Hiwattu je to cista sracka by sa mohlo napisat, kedze je to subjektivny nazor. Niekto moze mat iny, napriklad predavajuci. Ak niekto napise na ten nazor, ze pisatel je koko*t, tak to je sanozrejme porusenie vseobecnych pravidiel a dovidenia.

Existuje napriklad tema Telecaster Uber Alles, kde jeden prvokater z internetom natiahnutym v nejakej blavackej pivnici furt haji svoju neudrzatrelnu liniu na hranici zneistelnosti a pochopitelnosti. Teraz mam zaknut temu alebo co? Sam sa tento clovek blamuje. Peklo ho sice neminie, ale mame pochopenie pre jeho momentalne bludnu cestu.

Cize ak niekto nechce diskutovat, tak nech neinzeruje na diskusnom fore. Ved komentovat inzeraty je ňamka!

Veľký Spyros z Galaxie T. - trochu neskoro.. :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #963 kedy: 15. Jún , 2010, 15:19:29 »

Ideme tu prezentovat oficialne stanovisko Velkeho Spyrosa z Galaxie T.

Ja osobne som proti zamykaniu tem, kedze toto je diskusia a to je podstatne meno od slovesa diskutovat.

Priklad. Vymyslim si. Niekto predava dajme tomu Peavey 6505+ za 90% z ceny obchodu, nevidim dovod preco by sa o tom nemalo diskutovat priamo v tom inzerate rovanko ako aj o vyhodach a nevyhodach daneho ampu, ak to neodporuje vseobecnym pravidlam a nikto nikoho neuraza. Cize napisat, ze oproti 5105 alebo Hiwattu je to cista sracka by sa mohlo napisat, kedze je to subjektivny nazor. Niekto moze mat iny, napriklad predavajuci. Ak niekto napise na ten nazor, ze pisatel je koko*t, tak to je sanozrejme porusenie vseobecnych pravidiel a dovidenia.

Existuje napriklad tema Telecaster Uber Alles, kde jeden prvokater z internetom natiahnutym v nejakej blavackej pivnici furt haji svoju neudrzatrelnu liniu na hranici zneistelnosti a pochopitelnosti. Teraz mam zaknut temu alebo co? Sam sa tento clovek blamuje. Peklo ho sice neminie, ale mame pochopenie pre jeho momentalne bludnu cestu.

Cize ak niekto nechce diskutovat, tak nech neinzeruje na diskusnom fore. Ved komentovat inzeraty je ňamka!

a presne s tym napriklad nesuhlasim.. mozes napisat ze je to sracka v teme o peavey 6505+ ale nie cielene v inzerate za ucelom totalneho znehodnotenia formy... ak mas ten nazor vies ho vyjadrit totizto kedykolvek a nie len ked to niekto predava.. :)
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #964 kedy: 15. Jún , 2010, 15:19:54 »

Veľký Spyros z Galaxie T. - trochu neskoro.. :)

rofl  ha ha ha Na zdravie! ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #965 kedy: 15. Jún , 2010, 15:23:16 »

Veľký Spyros z Galaxie T. - trochu neskoro.. :)

Sorry, boli nejake komunikacne problemy v prvej tretine mliecnej drahy hned za prstencom Maleho Kaolka.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #966 kedy: 15. Jún , 2010, 15:24:54 »

Sorry, boli nejake komunikacne problemy v prvej tretine mliecnej drahy hned za prstencom Maleho Kaolka.

ale to ze si napisal scasti blbost ako vypichol karol je zial fakt aj po funuse  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #967 kedy: 15. Jún , 2010, 15:27:42 »

tiez je fakt sranda ked niekto predava za ucelom nadobudnutia cashu a niekto mu v 4 spravach ponukatie iste dve hrozne gitary, ze spyros?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #968 kedy: 15. Jún , 2010, 15:35:51 »

tiez je fakt sranda ked niekto predava za ucelom nadobudnutia cashu a niekto mu v 4 spravach ponukatie iste dve hrozne gitary, ze spyros?  Bavím sa skvele

Ludia majte zlutovanie, prave som dosiel z mesta, kde som robil zene garde pri nakupoch oblecenia, takze som v tazkom citovom rozpolozeni... ake 4 spravy, ake 2 gitary... ako tie Caparisony? Ja nieco, ci ako? Ani hulit mi netreba a som out Bavím sa skvele
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #969 kedy: 15. Jún , 2010, 15:40:24 »

Ludia majte zlutovanie, prave som dosiel z mesta, kde som robil zene garde pri nakupoch oblecenia, takze som v tazkom citovom rozpolozeni... ake 4 spravy, ake 2 gitary... ako tie Caparisony? Ja nieco, ci ako? Ani hulit mi netreba a som out Bavím sa skvele

co si bol v butiku Nory Mojsejovej ?
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #970 kedy: 15. Jún , 2010, 16:10:38 »

Existuje napriklad tema Telecaster Uber Alles, kde jeden prvokater z internetom natiahnutym v nejakej blavackej pivnici furt haji svoju neudrzatrelnu liniu na hranici zneistelnosti a pochopitelnosti. Teraz mam zaknut temu alebo co? Sam sa tento clovek blamuje. Peklo ho sice neminie, ale mame pochopenie pre jeho momentalne bludnu cestu.

Kto to moze byt?  Popiskujem si Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #971 kedy: 15. Jún , 2010, 16:21:19 »

co si bol v butiku Nory Mojsejovej ?

To kde je? V Dunaszerda?  Zdravíčko
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #972 kedy: 17. Jún , 2010, 23:54:31 »

Rad by som vedel Kto a z akeho dovodu mi zmazal inzerat na Jacksonu
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #973 kedy: 17. Jún , 2010, 23:58:19 »

Rad by som vedel Kto a z akeho dovodu mi zmazal inzerat na Jacksonu

ja som to zmazal lebo cycy napisal do oboch inzeratov ze gitary sa predali
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #974 kedy: 18. Jún , 2010, 00:00:13 »

ja som to zmazal lebo cycy napisal do oboch inzeratov ze gitary sa predali

To je sice pekne, ale svoje temy by som spravoval radsej sam pokial neporusuju pravidla fora
Zaznamenané
Strán: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 129 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.104 sekund, 22 otázok.