Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. September , 2024, 08:28:11
Strán: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 129 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pripomienky / otazky  (Prečítané 406255 krát)
0 užívateľov a 19 Hostí prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1020 kedy: 25. August , 2010, 09:44:42 »

sam si natolko inteligentny aby si vedel triezvo vyhodnotit kto tu na seba s kym steka.

naznacujem ze sa tu neriesi podjebavanie. to ze vcera dosiel branko podjebavat je uz jedna z konkretnych situacii. do branka si tiez casto kadekto rypne a naopak ako sa to ukazalo aj vcera, ale toto nieje zdaleka jedina situacia.

ja si len myslim ze ten pristup k odmenovaniu nadavania/podjebavania nieje spravny.
mozno toto vadi aj dalsim ludom, mozno nie, len som mal rano chut sa vyjadrit k praci mocenstva  :)
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #1021 kedy: 25. August , 2010, 09:52:50 »

nedokazem s Tebou suhlasit Pista. Branko ma svoj obsah prispevkov, ktory vie dvihnut zo stolicky (aj mna casto). ale ked niekto na to reaguje vulgarne, tak ja ako admin to vzdy vyhodnotim tak, ako aj Pitu vcera. z istych kruhov tu vie ist obcas nepekna negativna karma, mam konkretizovat ? preco sem nechodi napriklad Predator ? preco sa stal tercom posmechu ? aj on rypal ako Branko ? za Jula Virsika sa nic neporozdavalo, to bol akoze for (ano, aj ja som sa na tom chvilku trochu bavil). ale aky pocit to zanechalo na fore ? chapes, co chcem naznacit ?
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #1022 kedy: 25. August , 2010, 09:54:29 »

Take sa asi neda nastavit, ze ignorovat spravy od istych uzivatelov...

Inak vcera nenadaval len Musicman, ze... ale do pecka posielal aj niekto iny  Zdravíčko
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1023 kedy: 25. August , 2010, 09:58:22 »

Pistik moj, a ci ty si si nevsimol vcera, kto zacal podjebavat ? Akoze tocit o Axe 4 strany a nevedomky cakat, kym sa preleje voda z pohara, je trochu moc, ze ?  Bavím sa skvele Na toto co povies ? :) Skor nech sa zabanuje takyto user, nez ten, ktory zareaguje formou branit sa.  Žmurk Mam menovat ?

Dalsia vec - ak si myslis, ze som chcel podjebnut otazkou - Naco ti to bude ? som nemyslel naco, akoze naco, ved si luzer, ale naco to bude pouzivat - ci s tym chce nahrat dosku, prip. v kapele, atd... problemom vacsiny je to, ze aj ked ide o normalne polozenu otazku, napr. mnou (resp. zvacsa mnou), tak hned to musi vyzniet negativne, pritom slo o bezne a skludom myslenu otazku.

Ze musicman mi tu nadava do kokotov a mam ist do pice, a neviem co este... Nech sa paci, aspon o nom mam pocit, ako o 17 rocnom chlapcekovi.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 25. August , 2010, 09:59:03 od Branko » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #1024 kedy: 25. August , 2010, 09:59:01 »

Take sa asi neda nastavit, ze ignorovat spravy od istych uzivatelov...

Inak vcera nenadaval len Musicman, ze... ale do pecka posielal aj niekto iny  Zdravíčko

preletel som este raz prispevky aj v kosi. konkretizuj... Branko tam po zopar urazkach na jeho osobu napisal komusi, nech uz drzi picu. to je na BAN podla Teba ?
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1025 kedy: 25. August , 2010, 10:04:22 »

Brankovi som vysvetlil v PM, že si každý svoj obraz na fóre tu vytvára sám. Ak niekomu nedochádza, že je na srandu, keď sa furt v niečom vŕta alebo stále niečo ospevuje, je to jeho problém. Urážanie a nadávanie je druhá vec. Za to je ban. Neporovnávajte ho s Dugom,  ten bol v tej druhej kategórii.

Aj mňa mrzí, že veľa ľudí odtiaľto odišlo, lebo boli niektorým na srandu. Pritom boli fajn a vo veľa prípadoch mali viac čo povedať, ako tí, čo si z nich uťahovali.
« Posledná zmena: 25. August , 2010, 13:34:19 od Pitu » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1026 kedy: 25. August , 2010, 10:07:39 »

Pistik moj, a ci ty si si nevsimol vcera, kto zacal podjebavat ? Akoze tocit o Axe 4 strany a nevedomky cakat, kym sa preleje voda z pohara, je trochu moc, ze ?  Bavím sa skvele Na toto co povies ? :) Skor nech sa zabanuje takyto user, nez ten, ktory zareaguje formou branit sa.  Žmurk Mam menovat ?

Dalsia vec - ak si myslis, ze som chcel podjebnut otazkou - Naco ti to bude ? som nemyslel naco, akoze naco, ved si luzer, ale naco to bude pouzivat - ci s tym chce nahrat dosku, prip. v kapele, atd... problemom vacsiny je to, ze aj ked ide o normalne polozenu otazku, napr. mnou (resp. zvacsa mnou), tak hned to musi vyzniet negativne, pritom slo o bezne a skludom myslenu otazku.

Ze musicman mi tu nadava do kokotov a mam ist do pice, a neviem co este... Nech sa paci, aspon o nom mam pocit, ako o 17 rocnom chlapcekovi.  Na zdravie!

tiez som mal vcera tento pocit ze to tam smerovalo este skor nez si tam vobec potom napisal..
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #1027 kedy: 25. August , 2010, 10:08:43 »

preletel som este raz prispevky aj v kosi. konkretizuj... Branko tam po zopar urazkach na jeho osobu napisal komusi, nech uz drzi picu. to je na BAN podla Teba ?

ked mna branko poslal dopice a vynadal mi do kokotov ked som si z neho robil srandu tak to vtedy nikto neriesil, tak preco sa to opacne riesi?

a to som sa tiez len pytal ze kde hra atd...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1028 kedy: 25. August , 2010, 10:10:15 »

ked mna branko poslal dopice a vynadal mi do kokotov ked som si z neho robil srandu tak to vtedy nikto neriesil, tak preco sa to opacne riesi?

a to som sa tiez len pytal ze kde hra atd...
A to si sa pytal formou vysmechu a zalozenia temy "brankove kapely", ze ?  Bavím sa skvele Ach... citis sa byt velmi ukrivdeny ?
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #1029 kedy: 25. August , 2010, 10:10:20 »

a ten prispevok ze bogner ubergayschall v dream theater to tiez nieje provokacia?
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #1030 kedy: 25. August , 2010, 10:11:00 »

A to si sa pytal formou vysmechu a zalozenia temy "brankove kapely", ze ?  Bavím sa skvele Ach... citis sa byt velmi ukrivdeny ?

ano normalne som sa pytal s trochou sarkazmu, este si sa tu hral na .... ze chces verejne ospravedlnenie .... mi nehovor kto je ukrivdeny
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1031 kedy: 25. August , 2010, 14:50:59 »

dneska bola nejaka hadka, ci to este za vcerajsok boli tie banany? inak ked je nejaka hadka, bolo by dobre to niekde tuna nechat par dni, lebo napr. ja som tu dneska nebol, tak neviem o co islo, urcite by si to viac ludi s chutou precitalo, musi sa to hned mazat prec?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #1032 kedy: 25. August , 2010, 14:57:18 »

dneska bola nejaka hadka, ci to este za vcerajsok boli tie banany? inak ked je nejaka hadka, bolo by dobre to niekde tuna nechat par dni, lebo napr. ja som tu dneska nebol, tak neviem o co islo, urcite by si to viac ludi s chutou precitalo, musi sa to hned mazat prec?  Bavím sa skvele

mozem ti poslat printscreen  Bavím sa skvele zial nestihol som zaznamenat poslednu stranu a ta bola asi najstavnatejsia  Smútim
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1033 kedy: 25. August , 2010, 14:59:20 »

mozem ti poslat printscreen  Bavím sa skvele zial nestihol som zaznamenat poslednu stranu a ta bola asi najstavnatejsia  Smútim

no ak mas tak posli na hudec.vlado@gmail.com

vdaka  Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #1034 kedy: 25. August , 2010, 15:00:51 »

mozem ti poslat printscreen  Bavím sa skvele zial nestihol som zaznamenat poslednu stranu a ta bola asi najstavnatejsia  Smútim

ja mam obstojnu pamat, za maly financny prispevok mozem reprodukovat  :)
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Strán: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 129 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.1 sekund, 23 otázok.