Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
07. Október , 2024, 16:15:55
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 42 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove prstíky :)  (Prečítané 137665 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #75 kedy: 20. Február , 2009, 18:35:07 »

falosne sa skratka hrat nema a basta  Na zdravie!

hmm nebol si to ty co vyvinul pojem "svojskej intonacie" pre falosne ukazky kamosov? Žmurk
Jasne na tych brankovych ukazkach je co kritizovat, ako skoro na vsetkych na fore. Ale hra fajn a myslim ze o svojich chybach vie, kedze tu na fore sa prezentuje ako mudry chlapec a dal si aj namahu s alibi Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #76 kedy: 20. Február , 2009, 18:38:07 »

hmm nebol si to ty co vyvinul pojem "svojskej intonacie" pre falosne ukazky kamosov? Žmurk ...

najdi a odcituj to... a ano - ja osobne rozoznavam svojsku intonaciu a falosnu hru ako dve rozne veci... intonovat sa naozaj da vselijako, vsimni si ako intonuju cigani... ale falosne je falosne...
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #77 kedy: 20. Február , 2009, 18:40:46 »

najdi a odcituj to... a ano - ja osobne rozoznavam svojsku intonaciu a falosnu hru ako dve rozne veci... intonovat sa naozaj da vselijako, vsimni si ako intonuju cigani... ale falosne je falosne...

tu tvoju svojsku intonaciu si pamatam uplne presne Beeee
je to tu:
HE Huh! to hra presne tak, ako to chce hrat, ma taky fiiling. Seban by mohol prednasat intonaciu na vysokej skole.

tu sa neda povedat, ze neladi. jasne, ze to furt neni v ladicke. ale to je akoby si povedal, ze ked niekto robi vibrato, tak neladi, lebo miestami je to s pravidlenostou vzdy mimo ladenia. Seban hra skratka tak, ze si nedotahuje a pretahuje dla lubovole a vlastneho citenia. a je to v poriadku, pretoze aj "neladit" treba vediet.
« Posledná zmena: 20. Február , 2009, 18:46:44 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #78 kedy: 20. Február , 2009, 18:41:38 »

hmm nebol si to ty co vyvinul pojem "svojskej intonacie" pre falosne ukazky kamosov? Žmurk
Jasne na tych brankovych ukazkach je co kritizovat, ako skoro na vsetkych na fore. Ale hra fajn a myslim ze o svojich chybach vie, kedze tu na fore sa prezentuje ako mudry chlapec a dal si aj namahu s alibi Žmurk

rastis proste zistil,ze na fore je dalsi gitarista,ktory hra lepsie ako on a nevie sa s tym zmierit, sak je to uplne ocividne  Bacha na vec kamo!...branko, hras vyborne, daj aj nejaku skladbu,ak mas :)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #79 kedy: 20. Február , 2009, 18:46:07 »

najdi a odcituj to... a ano - ja osobne rozoznavam svojsku intonaciu a falosnu hru ako dve rozne veci... intonovat sa naozaj da vselijako, vsimni si ako intonuju cigani... ale falosne je falosne...

to mas pravdu s tymi ciganmi, ale to je ina muzika. Jednalo sa o instrumentalku skupiny Penx a tam to bolo myslim podla vsetkych falosne...ale sak whatever :)
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #80 kedy: 20. Február , 2009, 18:46:37 »

tu tvoju svojsku intonaciu si pamatam uplne presne Beeee
je to tu:

nie nemal som namysli sebana
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #81 kedy: 20. Február , 2009, 18:48:28 »

rastis proste zistil,ze na fore je dalsi gitarista,ktory hra lepsie ako on a nevie sa s tym zmierit, sak je to uplne ocividne

to si uprimne vobec nemyslim...ale je pravda ze branko je trochu mudrlant tak si zasluzi aby aj jemu niekto povedal :)....branko nic v zlom Žmurk
« Posledná zmena: 20. Február , 2009, 18:48:52 od much » Zaznamenané
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #82 kedy: 20. Február , 2009, 18:49:49 »

to si uprimne vobec nemyslim...ale je pravda ze branko je trochu mudrlant tak si zasluzi aby aj jemu niekto povedal :)....branko nic v zlom Žmurk
To akoze by sa inak niekto bal povedat Brankovi nieco, teda nejaky nedostatok Huh!
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #83 kedy: 20. Február , 2009, 18:52:27 »

http://www.earmaster.com/presentation/

s tymto softom sa daju pocvicit usi

Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #84 kedy: 20. Február , 2009, 18:53:41 »



najdi a odcituj to... a ano - ja osobne rozoznavam svojsku intonaciu a falosnu hru ako dve rozne veci... intonovat sa naozaj da vselijako, vsimni si ako intonuju cigani... ale falosne je falosne...

tu tvoju svojsku intonaciu si pamatam uplne presne Beeee
je to tu:
HE Huh! to hra presne tak, ako to chce hrat, ma taky fiiling. Seban by mohol prednasat intonaciu na vysokej skole.

tu sa neda povedat, ze neladi. jasne, ze to furt neni v ladicke. ale to je akoby si povedal, ze ked niekto robi vibrato, tak neladi, lebo miestami je to s pravidlenostou vzdy mimo ladenia. Seban hra skratka tak, ze si nedotahuje a pretahuje dla lubovole a vlastneho citenia. a je to v poriadku, pretoze aj "neladit" treba vediet.



vsak ale za tym si uplne presne stojim a zrovna som napisal to iste...
« Posledná zmena: 20. Február , 2009, 18:54:25 od rastis » Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #85 kedy: 20. Február , 2009, 18:54:43 »

To akoze by sa inak niekto bal povedat Brankovi nieco, teda nejaky nedostatok Huh!

neviem ci by sa bal,ale keby Branko predaval miliony cdciek, tak by ho nekritizoval nikto, aj keby hral 10x horsie,jak teraz. Lebo na tomto fore je to tak,ze cim viac cdciek niekto preda,tym je lepsi gitarista  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #86 kedy: 20. Február , 2009, 18:55:18 »

To akoze by sa inak niekto bal povedat Brankovi nieco, teda nejaky nedostatok Huh!

ale nie...ide o to ze tie nedostatky v tej hre realne su...na druhej strane ich rozmer je minimalny oproti tomu aky je ich rozmer v inych ukazkach...takze vacsina  tych co reagovali na ukazku tieto chybicky vobec nespomenula. Ani ja. Proste som ho pochvalil. Chybicky som nespomenul, lebo pre mna boli minimalne a chcelo sa mi chvalit, lebo sa mi to v globale pacilo (prva ukazka)
Zaznamenané
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #87 kedy: 20. Február , 2009, 18:56:11 »

neviem ci by sa bal,ale keby Branko predaval miliony cdciek, tak by ho nekritizoval nikto, aj keby hral 10x horsie,jak teraz. Lebo na tomto fore je to tak,ze cim viac cdciek niekto preda,tym je lepsi gitarista  Bavím sa skvele
Aha, uz chapem ...  ha ha ha Bavím sa skvele Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané

much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #88 kedy: 20. Február , 2009, 18:56:52 »


tu tvoju svojsku intonaciu si pamatam uplne presne Beeee
je to tu:



vsak ale za tym si uplne presne stojim a zrovna som napisal to iste...

rastis ja som nehovoril o tom sebanovi tam suhlasim hovoril som o penxe
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #89 kedy: 20. Február , 2009, 18:57:12 »

to mas pravdu s tymi ciganmi, ale to je ina muzika. Jednalo sa o instrumentalku skupiny Penx a tam to bolo myslim podla vsetkych falosne...ale sak whatever :)

pamatam, je to na debatu ci polemiku, ale uz zase vidis akesi dvojake metre a uz zase nemas pravdu, ver tomu, ci nie...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 42 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.117 sekund, 23 otázok.