Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
08. Október , 2024, 00:40:24
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 42 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove prstíky :)  (Prečítané 137923 krát)
0 užívateľov a 12 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #195 kedy: 20. Október , 2009, 20:14:08 »

Brankove sikovne prstiky sa ocitli najnovsie aj v Mirovi Jarosovi a Peti Humenanskej.. musim povedat ze fajn pesnicka.. aj to solicko uplne presne ako ma byt..   cize velka pocta panu Brankovi..teda je to velka pocta pre pana Jarosa, ze mal takeho muzikanta na nahravke
« Posledná zmena: 20. Október , 2009, 20:15:04 od kaolko » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #196 kedy: 20. Október , 2009, 20:17:00 »

Brankove sikovne prstiky sa ocitli najnovsie aj v Mirovi Jarosovi a Peti Humenanskej.. musim povedat ze fajn pesnicka.. aj to solicko uplne presne ako ma byt..   cize velka pocta panu Brankovi..teda je to velka pocta pre pana Jarosa, ze mal takeho muzikanta na nahravke
Na zdravie!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #197 kedy: 20. Október , 2009, 20:19:15 »

inak velmi sa mi paci solo zvuk, pocujem tam nejaky fender, ale pan muzikant mi nechce ani zasvet prezradit aky aparat bol pouzity.. vraj by som mu zavidel este a to predsa nechceme  Smútim
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #198 kedy: 20. Október , 2009, 20:19:43 »

Brankove sikovne prstiky sa ocitli najnovsie aj v Mirovi Jarosovi a Peti Humenanskej..  
.. no,napisal si to tak,jak keby ich strčil Mirovi do ..... a Peti  do ........
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #199 kedy: 20. Október , 2009, 20:20:36 »

.. no,napisal si to tak,jak keby ich strčil Mirovi do ..... a Peti  do ........

ja viem.. vidis aky som kreativny ze som dokazal vyuzit nazov tejto temy a otocit to na brankovu orientaciu bez toho aby si si nieco vsimol
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #200 kedy: 20. Október , 2009, 22:13:38 »

Brankove sikovne prstiky sa ocitli najnovsie aj v Mirovi Jarosovi a Peti Humenanskej.. musim povedat ze fajn pesnicka.. aj to solicko uplne presne ako ma byt..   cize velka pocta panu Brankovi..teda je to velka pocta pre pana Jarosa, ze mal takeho muzikanta na nahravke

Ta prva veta je kruta... inak dobrovolne by som tu pesnicku nepocuval, trosku dost nuda. Aj na radiosong. Ta gitara je tam to najzaujimavejsie.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #201 kedy: 21. Október , 2009, 11:05:27 »

vkusne
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #202 kedy: 21. Október , 2009, 11:14:19 »

mne ta pesnicka vobec nevadi aj ked to je Jaro Miros, urcite by som si ju dobrovolne nepustil len tak ze chcem pocuvat nieco, ale neuraza ma, takze v radiu ju prezijem ak ju parkrat do roka zahraju  Bavím sa skvele urcite sa mi paci viac nez Urobena pre mna
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #203 kedy: 21. Október , 2009, 11:37:35 »

.. no,napisal si to tak,jak keby ich strčil Mirovi do ..... a Peti  do ........

ten "spevak"  to je chlap alebo zena ?
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #204 kedy: 21. Október , 2009, 11:49:05 »

Gitara celkom vkusna, inak dokonale synteticka odroda slovenskeho popiku. Bleee
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #205 kedy: 21. Október , 2009, 12:44:24 »

Podla mna,najväčší "problem" tejto pesničky su obidvaja protagonisti. Jak Miro,tak Peta su spevaci bez vyrazu.Spievaju bez drajvu,je to take "bojazlivé akokeby sa svojho spevu báli."  Celkovo ta skladba je bežna "tuctovka" slov. sceny.. Na zdravie!
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #206 kedy: 21. Október , 2009, 13:01:07 »

mne ta pesnicka vobec nevadi aj ked to je Jaro Miros, urcite by som si ju dobrovolne nepustil len tak ze chcem pocuvat nieco, ale neuraza ma, takze v radiu ju prezijem ak ju parkrat do roka zahraju  Bavím sa skvele urcite sa mi paci viac nez Urobena pre mna

V radiu by som ju prepol  Zdravíčko

A ci je lepsia ako ta Urobena pre mna? To su take preteky jednookych. To co tu niektori ohrnovali nosom nad Sunlips, tak to je intelektualna svieza moderna proti tymto AOR pesnickam.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #207 kedy: 21. Október , 2009, 19:52:22 »

pesnicku nekomentujem, nic pre mna, ale ta gitara je znamenita, lubi sa mi to Zdravíčko
Zaznamenané
SRV
nováčik
*
Príspevkov: 14


Stevie Ray Vaughan


« Odpoveď #208 kedy: 21. Október , 2009, 20:43:03 »

pesnicku nekomentujem, nic pre mna, ale ta gitara je znamenita, lubi sa mi to Zdravíčko

súhlasím pesnička ako no comment ale tá gitara tam je dosť dobrá hlavne ten záver sa mi páči  Bravooo  a Peťa vie dobre spievať, len by to musela vybaliť ona má aj dobrý drive, len do tejto pesničky sa mi to veľmi nehodí a mirošovi ako no comment to nieje spevák...  Nezahrávaj sa  To co bolo? červená-von
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #209 kedy: 21. Október , 2009, 20:45:19 »

Dakujem Vam velmi pekne Si píš!!! :)  Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané

Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 42 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.098 sekund, 23 otázok.