Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
08. Október , 2024, 12:47:51
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 42 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove prstíky :)  (Prečítané 138122 krát)
0 užívateľov a 21 Hostí prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #315 kedy: 14. Január , 2010, 17:41:00 »

vsak preco by si nemohol aj rypnut... ked je to jeho nazor v pohode :) mame slobodu prejavu ci ako sa tomu nadava... ja si napriklad myslim ze tasler je koko*t  Bavím sa skvele
A mas aj nejaky dovod si to mysliet ? Ci len splyvas s oklamanym, bulvarnym a primitivnym davom ?
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #316 kedy: 14. Január , 2010, 17:48:16 »

A mas aj nejaky dovod si to mysliet ? Ci len splyvas s oklamanym, bulvarnym a primitivnym davom ?

v tomto som individualista skor si myslim ked vidim moje okolie  Na zdravie! a myslim si to preto lebo som ho videl nazivo na koncerte a prevracal sa mi zaludok... alebo si to nemozem mysliet? mozem mat nazor aky chcem a mozem povedat co chcem  Ja som čert..
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #317 kedy: 14. Január , 2010, 17:49:28 »

v tomto som individualista skor si myslim ked vidim moje okolie  Na zdravie! a myslim si to preto lebo som ho videl nazivo na koncerte a prevracal sa mi zaludok... alebo si to nemozem mysliet? mozem mat nazor aky chcem a mozem povedat co chcem  Ja som čert..
To je vazny dovod, preco ho nazvat kok*tom.  Bavím sa skvele
Mozes, mozes... ale vazil by som si Ta viac, kebyze mu to povies do oci. Po koncerte prid za nim a spust: Ivan, moj nazor na Teba je, ze si koko*t.
Ci az taky uprimny niesi ?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #318 kedy: 14. Január , 2010, 17:50:11 »

inac brano ja ta chapem, aj ja si myslim ze treba mat uctu k lepsim hudobnikom a ja ju aj mam...  Zdravíčko
a keby som ja bol studiovy hudobnik tak si tiez davam pozor co kde poviem aby som mal na chleba  Bavím sa skvele
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #319 kedy: 14. Január , 2010, 17:51:35 »

To je vazny dovod, preco ho nazvat kok*tom.  Bavím sa skvele
Mozes, mozes... ale vazil by som si Ta viac, kebyze mu to povies do oci. Po koncerte prid za nim a spust: Ivan, moj nazor na Teba je, ze si koko*t.
Ci az taky uprimny niesi ?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

stavime sa? kludne... stretneme sa u nas v BB ked tu budu a mozme ist za nim do satne a poviem mu to  ha ha ha inac bol by to dobry performance  Bavím sa skvele
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #320 kedy: 14. Január , 2010, 17:51:44 »

To je vazny dovod, preco ho nazvat kok*tom.  Bavím sa skvele
Mozes, mozes... ale vazil by som si Ta viac, kebyze mu to povies do oci. Po koncerte prid za nim a spust: Ivan, moj nazor na Teba je, ze si koko*t.
Ci az taky uprimny niesi ?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

ale to musis si este zaplatiti vstupne aby si mu povedal ze je koko*t  Bavím sa skvele   to je draha zalezitost a on je na to zvyknuty za tie prachy co bere si je toho vedomy  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #321 kedy: 14. Január , 2010, 17:53:32 »

stavime sa? kludne... stretneme sa u nas v BB ked tu budu a mozme ist za nim do satne a poviem mu to  ha ha ha inac bol by to dobry performance  Bavím sa skvele
Ok, stavme sa. :) Nie do satne, normalne, jak bude schadzat zo schodov.  Bavím sa skvele

Ja len tolko poviem k tomu, ze on si sam seba vazi, ako kazdy clovek a ak by si mu to povedal, tak urcite to nenecha len tak.  Žmurk
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #322 kedy: 14. Január , 2010, 17:54:54 »

ale to musis si este zaplatiti vstupne aby si mu povedal ze je koko*t  Bavím sa skvele   to je draha zalezitost a on je na to zvyknuty za tie prachy co bere si je toho vedomy  Bavím sa skvele

 Bavím sa skvele brano vsak to neber vazne... ako ho ja tym mozem poskodit ked tu na fore trepnem nieco? on ma popularitu, prachov plnu rit takze je uplne nepodstatne co o nom napise nejaky ja na fore  Na zdravie! a dalsia vec je to moj nazor... a za to ze je taky ako je nemusim ho hovorit taslerovi do oci...
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #323 kedy: 14. Január , 2010, 17:55:43 »

Ok, stavme sa. :) Nie do satne, normalne, jak bude schadzat zo schodov.  Bavím sa skvele

Ja len tolko poviem k tomu, ze on si sam seba vazi, ako kazdy clovek a ak by si mu to povedal, tak urcite to nenecha len tak.  Žmurk

no este to mi treba aby ma tasler po sudoch vlacil  Bavím sa skvele
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #324 kedy: 14. Január , 2010, 17:56:16 »

Bavím sa skvele brano vsak to neber vazne... ako ho ja tym mozem poskodit ked tu na fore trepnem nieco? on ma popularitu, prachov plnu rit takze je uplne nepodstatne co o nom napise nejaky ja na fore  Na zdravie! a dalsia vec je to moj nazor... a za to ze je taky ako je nemusim ho hovorit taslerovi do oci...

tebe to neuskodi a brankovi to mozna pomoze ze kope za neho takze vsetko je ok  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #325 kedy: 14. Január , 2010, 17:56:42 »

no este to mi treba aby ma tasler po sudoch vlacil  Bavím sa skvele

vysudi plexinu a mozes zabalit karieru  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #326 kedy: 14. Január , 2010, 17:57:18 »

 Bavím sa skvele Na zdravie!

Ja si vazim kazdeho muzikanta. Kazdy ma svoje kvality a od kazdeho sa mozem nieco naucit. - Tolko k tomu vsetkemu. :)
 Zdravíčko
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #327 kedy: 14. Január , 2010, 17:58:27 »

vysudi plexinu a mozes zabalit karieru  Bavím sa skvele

asi tak... Bavím sa skvele a co je horsie bude sa do nej zapajat a davat cez nu "pararejraaaaaaaaaaaa"  Bavím sa skvele
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #328 kedy: 14. Január , 2010, 17:59:30 »

Bavím sa skvele Na zdravie!

Ja si vazim kazdeho muzikanta. Kazdy ma svoje kvality a od kazdeho sa mozem nieco naucit. - Tolko k tomu vsetkemu. :)
 Zdravíčko

mozes sa samozrejme nieco naucit... aj ked od niektorych len zlozvyky ale aj to je nieco  Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #329 kedy: 14. Január , 2010, 18:01:10 »

mozes sa samozrejme nieco naucit... aj ked od niektorych len zlozvyky ale aj to je nieco  Na zdravie!
To, co Ty beries ako zlozvyk moze byt pre niekoho rada nad zlato.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 42 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.088 sekund, 23 otázok.