Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
09. Október , 2024, 05:30:08
Strán: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 42 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove prstíky :)  (Prečítané 138458 krát)
0 užívateľov a 15 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #555 kedy: 27. Júl , 2013, 10:01:38 »

netreba pridavat aj kopanec (bohuzial beznym) forovym zvyklostiam a kecalkom

Preco bohuzial? Ved toto je este stale akoze gitarove forum nie? Tak preco by sa tu nemalo kecat o vsemoznych detailoch - ved to je na to urcene. Si pozri vacsie svetove fora, ake sa tam riesia drobotiny ohladom gitar a ampov a kopy "nepodstatnosti". Tu sa praveze skoro nic konkretne neriesi, skor sa tu vsetko len zosmiesnuje a informacna hodnota (hlavny ukol for) je posledne roky mizerna (samozrejme aj kvoli malemu poctu clenov).

Ci tu treba nechat len temu kecanie (o Ciganoch, nabozenstvach Bavím sa skvele) o vsetkom a davat tu len ukazky od par clenov? Ukazky Ti moc neporadia, aku si kupit gitaru alebo ako sa lisia jednotlive modely Popiskujem si
« Posledná zmena: 27. Júl , 2013, 10:05:16 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #556 kedy: 27. Júl , 2013, 12:12:55 »

...
Velke zmeny ani nie. Ten prostredny fader som trosku vytiahol, ale fakt len trosku.  :)

...

vynikajuce porovnanie reprakov, ked na jednej ukazke si fakt len trosicku povytiahol fader, ktory co sa tyka vyslednej farby, je na tom aparate uplne najcitlivejsi  Ja som čert.. sa divim, ze Hyenik pri svojej britkosti Ta napriek tomu este potlapkava po ramenach  Ja som čert..
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #557 kedy: 27. Júl , 2013, 12:21:39 »

Sa divim, ze ta to vobec zaujima.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #558 kedy: 27. Júl , 2013, 14:35:57 »

Preco bohuzial? Ved toto je este stale akoze gitarove forum nie? Tak preco by sa tu nemalo kecat o vsemoznych detailoch - ved to je na to urcene. Si pozri vacsie svetove fora, ake sa tam riesia drobotiny ohladom gitar a ampov a kopy "nepodstatnosti". Tu sa praveze skoro nic konkretne neriesi, skor sa tu vsetko len zosmiesnuje a informacna hodnota (hlavny ukol for) je posledne roky mizerna (samozrejme aj kvoli malemu poctu clenov).

Ci tu treba nechat len temu kecanie (o Ciganoch, nabozenstvach Bavím sa skvele) o vsetkom a davat tu len ukazky od par clenov? Ukazky Ti moc neporadia, aku si kupit gitaru alebo ako sa lisia jednotlive modely Popiskujem si

asi sme sa nepochopili, resp vobec netusim co chces povedat. ved prave bohuzial je taky zvyk fora ze ked sa spomenie drobotina tak sa to prave zakope a strati sa prave popri debate o ciganoch a eu.

je super ze branko spravil ukazky, je vyborne ze hyenik prispieva informaciami o moduloch, tak to ma byt. iba mi prislo ako skoda ze posledne hyenikove posty v sebe mali ironicky odkaz prave na tie standardne obycaje ze vsetko treba skopat, iba na to som narazal.
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #559 kedy: 27. Júl , 2013, 16:14:49 »

asi sme sa nepochopili

Hej, inak som Ta pochopil. Mea culpa.  No hanbím sa.. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #560 kedy: 29. Júl , 2013, 21:03:18 »

V teme MB Mark V som spominal, ze nedavno som si brnkal cez diody a paci sa mi to viac nez cez "tubes" mod.

Pripajam ukazky:

Bez sola: http://snd.sc/17OafKr


A so solom: http://snd.sc/1e6BKR3

Nazivo strasne dravy zvuk, uplne na zvracanie. Btw, kto by povedal, ze solo je nahrate cez Axefx Ultra. :)

Rytmicka cesta: Ibanez (bareknuckle pickups) & VGS Eruption Pro - MB Mark V - Celestion Creambacks - Sennheiser e906 - NI Komplete audio 6 - Logic 9 Pro
Zaznamenané

bubucci
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 427



« Odpoveď #561 kedy: 29. Júl , 2013, 21:14:14 »

vyborny zvuk  Zdravíčko

Ocividne sa na tobe podepsal Train of Though  Žmurk

Ze stejnych duvodu jsem zacal pouzivat diodove usmerneni aj na HOT hlave. Zvuk je pevnejsi a je to dane aj tim, ze pri lampovem zkresleni mam 50W a pri diodovem 65W, u VHT pitbull to bylo 50W diodovych a cca 38W lampovych...
Zaznamenané

negibson, lacne napodobeniny, domorobo...
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #562 kedy: 30. Júl , 2013, 08:52:24 »

velky zvuk!
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #563 kedy: 31. Júl , 2013, 19:15:45 »

to je parada ted, same ukazky ... a navic jeste kvalita!
libi se mi teda trochu vic bez sola, to si prdi.
solo je na moje ucho trosku temnejsi a moc vytazene, takze se trochu ztraci ten podklad, ale to uz je jenom takova piha na krase slecny knechtove Žmurk
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #564 kedy: 31. Júl , 2013, 19:38:41 »

to je parada ted, same ukazky ... a navic jeste kvalita!
libi se mi teda trochu vic bez sola, to si prdi.
solo je na moje ucho trosku temnejsi a moc vytazene, takze se trochu ztraci ten podklad, ale to uz je jenom takova piha na krase slecny knechtove Žmurk
Bavím sa skvele Sice neviem, co s tym ma Knechtova, ale dufam, ze nic.  Bavím sa skvele Inak je to velmi prijemna zena.  Žmurk

Dakujem krasne inak, ale kazdemu sa cosi nevidi na tej nahravke. Niekomu je nahlas basa, niekomu solo, niekomu bicie. Zalezi asi, na com sa to pocuva. Mne na KRKoch G2 to hra vyborne, jak potichy, tak nahlas. Samozrejme - mam sa este co ucit ohladom mixu a ostatnych srand. :)
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #565 kedy: 31. Júl , 2013, 19:59:49 »

to je normalni, kazdy umi nejlip poradit nekomu jinemu jak by co melo byt :)
ja posloucham vsechno  na Sennheiserech HD555, docela verny poslech a mam to natrenovane, ale jsou to sluchatka.
Na mixovani je se co ucit dlouha leta, proto se do toho moc nemixuju a nechavam to odbornikum.
Zaznamenané

Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #566 kedy: 31. Júl , 2013, 20:26:04 »

Jój tie creambacky hraju ako dobre :-P  Zdravíčko dať ich tak do 4x12 :-) bolo by to asi zaujímavé
Zaznamenané

hm... :-D
Rectifier
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 239



« Odpoveď #567 kedy: 04. August , 2013, 17:33:35 »

slušnéé :)
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #568 kedy: 04. August , 2013, 19:02:07 »

Najprv som si vypocul bez sola a ked som uz pocul rytmus tak nejak som si aj myslel ze tam bude presne take solo ake si nahral Bavím sa skvele
Ale naparadu... mas uplne frazovanie ako Marco Sfogli  Zdravíčko
« Posledná zmena: 04. August , 2013, 19:52:58 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #569 kedy: 28. August , 2013, 15:01:02 »

JamVox - uplne suprova hracka, pri ktorej prekvapivo dobre reaguje aj dynamika. Odporucam!

http://snd.sc/1cgBDmT - kratka ukazka
Zaznamenané

Strán: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 42 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.104 sekund, 23 otázok.