Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. September , 2024, 00:22:12
Strán: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 55 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Branko - gitary  (Prečítané 219699 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #555 kedy: 24. Apríl , 2012, 21:43:38 »

a ake stare boli tie gitary? lebo napr co ja viem tak sivcak nespravil ziadne MM uz aspon 5 rokov. a odvtedy sa tiez vyrazne posunul.

cim ho samozrejme nechcem zastavat, len chcem uviest veci na pravu mieru.

ja som napr drzal asi len jedneho grebena, ale ten ma tiez nepresvedcil  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #556 kedy: 24. Apríl , 2012, 21:44:41 »

...

ja som napr drzal asi len jedneho grebena, ale ten ma tiez nepresvedcil  Bavím sa skvele

To sa ti ani necudujem. On nerobi metaaaaaalove gitary. :)
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #557 kedy: 24. Apríl , 2012, 21:48:59 »

jezis brano, este daj ako mario ze vsetko nemetalove tu zkritizuju nech to je akokolvek dobre  ?§!.

co je metalova gitara?  ?§!. ?§!.
Zaznamenané

stoka!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #558 kedy: 24. Apríl , 2012, 21:50:25 »

...

co je metalova gitara?  ?§!. ?§!.
Schecter Hellraiser !  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #559 kedy: 24. Apríl , 2012, 21:50:47 »

ja som mal mat povodne uplne iny finish ten sa nepodaril tak sa spravila matna cierna a tiez nebol bohvieako dobry, novy majitel mi pisal ze elektrika napicu zapojena(mne sa zdala ok akurat sa divne chovali 2volume na kazdy snimac zvlast), na gitare malo byt logo ktore sa tiez nepodarilo, medzi ramikom snimaca a otvorom na snimac bola medzera zospodu ano p*čovina ale aj tak, ked som tahal paku tak v zamkoch na nulaku nieco pukalo ... neviem proste celkovo to spracovanie sa nechytalo napr na ibanez prestige napriklad
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #560 kedy: 24. Apríl , 2012, 21:51:34 »

Schecter Hellraiser !  Bacha na vec kamo!

Tie boli tiez chvilu vychytene a potom ich podozrivo vela bolo na predaj  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #561 kedy: 24. Apríl , 2012, 21:55:01 »

ja som mal mat povodne uplne iny finish ten sa nepodaril tak sa spravila matna cierna a tiez nebol bohvieako dobry, novy majitel mi pisal ze elektrika napicu zapojena(mne sa zdala ok akurat sa divne chovali 2volume na kazdy snimac zvlast), na gitare malo byt logo ktore sa tiez nepodarilo, medzi ramikom snimaca a otvorom na snimac bola medzera zospodu ano p*čovina ale aj tak, ked som tahal paku tak v zamkoch na nulaku nieco pukalo ... neviem proste celkovo to spracovanie sa nechytalo napr na ibanez prestige napriklad
No ale to by som skor dal za vinu komunikacii, nie ? Podobne aj Karol, picoval mi cez icq na Igora, jak mu fotky neposiela, jak hento a tamto nespravil... ale sak preco to Igorovi nepisal ?  Bavím sa skvele

Semish - na metal urcite fajn, bezdebaty.

edit - inak s tou elektrikou u Igora som tiez zle pochodil.
« Posledná zmena: 24. Apríl , 2012, 21:55:58 od Branko » Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #562 kedy: 24. Apríl , 2012, 21:56:51 »

vsak ale ako vikur ovplyvni to ci gitara spravi dobre finish, ci spravi dobre logo?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #563 kedy: 24. Apríl , 2012, 21:58:01 »

vsak ale ako vikur ovplyvni to ci gitara spravi dobre finish, ci spravi dobre logo?  Bavím sa skvele
ci gitara spravi dobre finish ? Neviem chlapci, ale ja za svoje peniaze chcem pozadovany vysledok. Tym padom budem jebat do gitarara dovtedy, kym to nebude take, ake chcem, ze ? Ci to aj byt das spravit za x tisic s tym, ze nevies, co ta caka ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #564 kedy: 24. Apríl , 2012, 21:58:08 »

No ale to by som skor dal za vinu komunikacii, nie ? Podobne aj Karol, picoval mi cez icq na Igora, jak mu fotky neposiela, jak hento a tamto nespravil... ale sak preco to Igorovi nepisal ?  Bavím sa skvele

Semish - na metal urcite fajn, bezdebaty.

ja neviem ako moze nieco ovplyvnit komunikacia na zlom zapojeni alebo zlej povrchovke  Bavím sa skvele ale to je jedno
ale aby som len nepicoval, jasne gitara hrala vpohode aj ked ma casom prestala bavit
« Posledná zmena: 24. Apríl , 2012, 21:58:50 od vikur » Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #565 kedy: 24. Apríl , 2012, 21:59:26 »

ja neviem ako moze nieco ovplyvnit komunikacia na zlom zapojeni alebo zlej povrchovke  Bavím sa skvele ale to je jedno
ale aby som len nepicoval, jasne gitara hrala vpohode aj ked ma casom prestala bavit

ked ho vystresujes tak sa vylaka a zapoji to napicu.. alebo mu ujde hoblik a mas hollowbody  Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #566 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:00:25 »

ja som mal mat povodne uplne iny finish ten sa nepodaril tak sa spravila matna cierna a tiez nebol bohvieako dobry, novy majitel mi pisal ze elektrika napicu zapojena(mne sa zdala ok akurat sa divne chovali 2volume na kazdy snimac zvlast), na gitare malo byt logo ktore sa tiez nepodarilo, medzi ramikom snimaca a otvorom na snimac bola medzera zospodu ano p*čovina ale aj tak, ked som tahal paku tak v zamkoch na nulaku nieco pukalo ... neviem proste celkovo to spracovanie sa nechytalo napr na ibanez prestige napriklad
mal som v ruke 2 PRS McCarthy s IRW neck, uz od pohladu by si nezasluzili second hand cenu, hrat hrali fajn, ale zeby tam bola nejaka carovna magia.
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #567 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:01:22 »

ci gitara spravi dobre finish ? Neviem chlapci, ale ja za svoje peniaze chcem pozadovany vysledok. Tym padom budem jebat do gitarara dovtedy, kym to nebude take, ake chcem, ze ? Ci to aj byt das spravit za x tisic s tym, ze nevies, co ta caka ?  Bavím sa skvele

gitarar som chcel napisat  Bavím sa skvele

no ale to by si do neho mohol jebat 2 roky kym sa to nenauci robit, cisto hypoteticky nie? (nenarazam teraz na igora, ja som s pracou spokojny)

aj ked teraz po 2 rokoch ako mam tu gitaru mi praskol hmatnik skoro po celej dlzke (neni to viditelne) a neviem povedat koho chyba to je. a tiez inlay je dost odflaknuty, to je pravda
« Posledná zmena: 24. Apríl , 2012, 22:04:40 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #568 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:01:29 »

ci gitara spravi dobre finish ? Neviem chlapci, ale ja za svoje peniaze chcem pozadovany vysledok. Tym padom budem jebat do gitarara dovtedy, kym to nebude take, ake chcem, ze ? Ci to aj byt das spravit za x tisic s tym, ze nevies, co ta caka ?  Bavím sa skvele

vsak ale toto ja mam riesit?  Bavím sa skvele co som mu mal povedat ze sprav to prosimta poriadne?  Bavím sa skvele

ty si tiez mal mat prazce poriadne spravene to tiez nieje o komunikacii Bavím sa skvele do prs tiez nepisem ze prosim spravte mi to poriadne
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #569 kedy: 24. Apríl , 2012, 22:01:35 »

ja neviem ako moze nieco ovplyvnit komunikacia na zlom zapojeni alebo zlej povrchovke  Bavím sa skvele ale to je jedno
ale aby som len nepicoval, jasne gitara hrala vpohode aj ked ma casom prestala bavit
Pod slovo "komunikacia" patri viac veci, nez len prehodenie slov cez mail a telefon. Osobne stretnutie, vidiet proces vyroby, rozne debaty medzi tym - to vsetko je viac, nez len povedat "nalakuj to na cierno nitrom".
Zaznamenané

Strán: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 55 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 22 otázok.