Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 05:05:59
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aparaty CRATE  (Prečítané 7028 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
br4nik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 248



« kedy: 14. Apríl , 2009, 21:36:52 »

kto ma s nimi skusenosti kam by ste ich zaradili kvalitou a schopnostami...Huh!
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 14. Apríl , 2009, 21:57:58 »

kto ma s nimi skusenosti kam by ste ich zaradili kvalitou a schopnostami...Huh!

A ktore ako myslis ? Nieco konkretnejsie snad napis...  Zdravíčko
Zaznamenané
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #2 kedy: 14. Apríl , 2009, 21:59:54 »

Na tu technologiu Flexwave co davaju do trandakov som cital samu chvalu. Ich vlajkova lud je myslim celolampa Blue Voodoo, ktora sa robi aj vo verzii 300 W, hra alebo hral na nej Max Calvalera.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 14. Apríl , 2009, 22:07:42 »

hral na nej Max Calvalera.
CAVALERA  /Massimiliano Antonio/ Na zdravie!
Zaznamenané
br4nik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 248



« Odpoveď #4 kedy: 14. Apríl , 2009, 22:11:15 »

no napriklad tranzistory ako gtx212 gt212 pretoze mi ponukali jedno take to bolo tusim gtx 212 aj s efektamy...ale napiste daco aj o lampach...teraz cez leto si planujem daco nasetrit a kupit mozno lampovu hlavu alebo aspon hybrid ...  Zdravíčko
« Posledná zmena: 14. Apríl , 2009, 22:19:33 od br4nik » Zaznamenané
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #5 kedy: 14. Apríl , 2009, 23:20:40 »

s ampmi vhodnymi do skušobne nemam skusenosti zatial a predpokladam, že prave niečo takeho by si chcel....ale keď už chceš niečo o lampach  Na zdravie!

CRATE "Black Heart" lampove mini aparaty
http://forum.lidlmusic.sk/viewtopic.php?t=1059&postdays=0&postorder=asc&start=15

black heart little giant lampu mam doma a super  Na zdravie!  ak ťa to zaujalo prečitaj si tam viac z odkazu...ale nejake  tažko technicke veci tam nie su popisane ak hladaš prave toto...
a black heart je aj nejaka hlava, neviem o nej toho moc, ale niekde som čital, že ma dobru na to čo dokaže...

na tomto fore sa najdu taki čo ti odpovedia na to čo chceš vedieť lepšie ako ja, ale keby nahodou je ti malo, tak sa skontaktuj nejako s lidlmusic...ked som si zhanal nove kombo napisal som o radu Marianovi (tu na fore ako marianguitar).
Druhy den mi zavolal a dosť dlho a skutočne k veci mi porozpraval o tom BH kombe čo teraz mam...jednoducho ak budeš mať technicku otazku odpovie ti...
je to šef a charekter, vie toho hodne a ak mu povieš požiadavky nepreda ti niečo čo nezhanaš len aby sa toho zbavil...ale ak si nič nekupiš možno sa budeš citiť previnilo, že sa ti venoval  Na zdravie! škoda, že takyto pristup k možnemu zakaznikovi nie je na Slovensku bežny všade, ale čo už  :) ešte sa da najsť par dobrych hudobnin, keď sa človek posnaži  :)
« Posledná zmena: 14. Apríl , 2009, 23:54:42 od m0noLiTh » Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 15. Apríl , 2009, 08:41:34 »

Svojho casu sme mali od niekoho v skusobni Crate GT212. Velke, dvojdvanastkove kombo, dost tazke inac  Zdravíčko.

Hralo ale slusne, ja teda tranzistory moc nemusim, ked tak AVT od Marshallu... Ale henten Crate bol naozaj slusny. Vykonovo absolutne dostacujuci, skreslenie to malo hodne velke, pozical mi to tusim Feri z Abhorrence ktory to svojho casu mal, takze no problem s gainom.

Cisty kanal sa mi nelubil sam o sebe, proste bez dynamiky, nedychal, taky nijaky bol proste. A este taky postreh co si pamatam, gain nad 6-7 uz nemalo zmysel pridavat, lebo potom to bola iba jedna velka gula a hlasitost nad polovicou uz tiez moc zmysel nema...

Takze tolko.


No a s lampovych som hral na tu seriu V33 ci jak sa to vola, take 33W celolampove kombo... A bol som sklamany. Mne abolutne nesadol ten zvuk  Zdravíčko. Ani clean, ani skreslenie. proste vobec. Nepacilo sa mi to.

Na Blue Voodoo som nehral, ale dvaja kamarati to maju a pochvaluju si jak svina. Jeden na tom hra taky trash metal a druhy metal/hardcore a spokojni su obaja... Viacej ludi to chvali, takze nieco asi na tom bude.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 15. Apríl , 2009, 10:24:10 »

kto ma s nimi skusenosti kam by ste ich zaradili kvalitou a schopnostami...Huh!

mame celolampovu 50tku s 2 x 12" - kombo + digitalne efekty. hra to moderne, dravo a je to celkom sikovne. digitalne efekty maju divnu logiku ovladania a tym padom nesikovne pouzitie. nevie to poloskreslenia, je to tenucke. skreslenie sa podoba na nakopnuty Marshall. nebolo zrovna lacne.
Zaznamenané
br4nik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 248



« Odpoveď #8 kedy: 15. Apríl , 2009, 21:52:50 »

takze sudim ze su to v celku dobre aparaty...k comu by sa to dalo kvalitou porovnat???
Zaznamenané
kos99
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 295



« Odpoveď #9 kedy: 16. Apríl , 2009, 07:39:43 »

no napriklad tranzistory ako gtx212 gt212 pretoze mi ponukali jedno take to bolo tusim gtx 212 aj s efektamy...ale napiste daco aj o lampach...teraz cez leto si planujem daco nasetrit a kupit mozno lampovu hlavu alebo aspon hybrid ...  Zdravíčko

no pokud hraješ běžnej rock tak je docela dobrá VTX řada co se tranďáků týká nic jiného nehraje nic moc sám jedno kombo mám a to GTX 212 ale používám ho jen jako stereo kanál takže jdu už z hotovým zvukem do koncového zesíku lampy hrajou jen ty 350w hlavy ale náklady na udržení takového zesilovače v chodu jsou příliš vysoké moje doporučení je najdi si jinou značku
Zaznamenané

EHS MKII+412ESH TV ,  AL STEVENS SUPERSTRAT,CORT  M200 +SKY PICKUPS,Fendr - strat - Vavruša,  DIGITECH RP7
Drvic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 401



« Odpoveď #10 kedy: 16. Apríl , 2009, 09:01:16 »

GT seria je IMHO lepsia ako GTX. Tie efekty nie su bohvieco a skreslenie sa mi viacej paci prave z GT serie. S gainom sa treba pohrat, aby sa dal nastavit taky plusminus v pohode zvuk. Velmi dolezity je potak Shape. S tym treba opatrne, aby sa to prilis nezabzucilo.
Zaznamenané

br4nik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 248



« Odpoveď #11 kedy: 17. Apríl , 2009, 08:12:45 »

mam doma aj boss MD2 ktozvie ako by to znelo s tym GTX212...?neskusal nikto? Zdravíčko
« Posledná zmena: 17. Apríl , 2009, 13:27:06 od br4nik » Zaznamenané
peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #12 kedy: 17. Apríl , 2009, 10:55:47 »

mam doma aj boss MD2 ktoyvie ako bz to ynelo s tym GTX212...?neskusal nikto? Zdravíčko

sorry za OT ale kupovat aparat ku krabicke je ako kupovat auto k topankam  Beeee
Zaznamenané
br4nik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 248



« Odpoveď #13 kedy: 17. Apríl , 2009, 13:23:05 »

sorry za OT ale kupovat aparat ku krabicke je ako kupovat auto k topankam  Beeee

a kto kupuje???pisal to tu niekto???  Bavím sa skvele ja len chcem vediet ako si to kombo rozumie so skatulkami pretoze par ludi povedalo ze efekty nic moc...kazde kombo hra s pedalom inak a o to mi ide ako hra...  Na zdravie! ...to je trosku  rozdiel...treba chodit do skoly a naucit sa citat... Zdravíčko
« Posledná zmena: 17. Apríl , 2009, 13:26:46 od br4nik » Zaznamenané
br4nik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 248



« Odpoveď #14 kedy: 17. Apríl , 2009, 13:31:07 »

inak dakujem vsetkym za rady a sudim ze pojdem cez vikend asi pozriet to kombo... Na zdravie!

a este jedne vec vedel by ho niekto porovnat s fenderom FM212?
« Posledná zmena: 17. Apríl , 2009, 13:33:59 od br4nik » Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.