Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
02. Júl , 2024, 11:28:48
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: topfest 2009  (Prečítané 11664 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
buro
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


http://sk-sk.facebook.com/people/Maros-Jurina/1544


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 25. Jún , 2009, 21:44:14 »

Tak odpadli nam koncerty takze mozem ist na topfest  Na zdravie! na sepulturu uz nebudu prachy,ale tak dufam ze TOPFEST bude stat za to  Som frajer
Zaznamenané

Schecter C7 Hellraiser, Sterling by MM JP70, Ibanez MTM2 - Dunlop DB Wah - JTamps screamer - Korg Pitchblack - BOSS NS2 - Peavey 6505 - MXR Carbon Copy - HB 2x12
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #16 kedy: 26. Jún , 2009, 09:09:15 »

Joe - dojdeme ta v sobotu s dugom podporit pred podium. Ked budes pocut vykriky "Maršálový král" a pod. tak to budeme najskor my.   Bavím sa skvele
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #17 kedy: 26. Jún , 2009, 10:21:50 »

takze dnes sa to zacina, dufam, ze nebude prsat  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #18 kedy: 27. Jún , 2009, 10:12:37 »

pani tak musim povedat, ze Limp Bizkit ma vazne dostali.. krasa.. som sa zabaval ako male decko :-)
taky zvuk bicich som davno nepocul.. tak sa ma hrat kuaa!!!!
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #19 kedy: 27. Jún , 2009, 13:59:16 »

stale je tam rytmika sam rivers - john otto?
Zaznamenané

o-yep sro
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #20 kedy: 27. Jún , 2009, 14:48:48 »

stale je tam rytmika sam rivers - john otto?

ved prave ze ano! a bolo to kua citit.. ten bubenik je kral.. spolu s basakom vzdy robili z Limp Bizkit riadnu nasupovacku.. a Wes ma zase kreaciu na sebe :-)

jediny zvlastny moment bol, ked tam na podium dotiahli nejakeho slovaka, ktory tam s nimi pobehoval po podiu (pocas toho mission impossible songu) a snazil sa tam pracovat s publikom.. nuz zvlastne..
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #21 kedy: 27. Jún , 2009, 16:54:00 »

oni hraju zabijacky. muselo to byt riadne masivne  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #22 kedy: 27. Jún , 2009, 21:27:51 »

jediny zvlastny moment bol, ked tam na podium dotiahli nejakeho slovaka, ktory tam s nimi pobehoval po podiu (pocas toho mission impossible songu) a snazil sa tam pracovat s publikom.. nuz zvlastne..
tusim, ze toto robia bezne, ze vytiahnu niekoho z publika na podium..
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #23 kedy: 28. Jún , 2009, 11:08:26 »

tiez som tam bol a bolo to super  Na zdravie! vyborne, aj ekd som unaveny tak napisem priblizne co sa asi dialo tie dva dni  :)

takze v piatok, zacinala pre mna neznama kapela Fuera Fondo, ktora hrala SKA a musim povedat, ze sa mi to velmi pacilo a aj zvuk mali dobry. po nej nasledoval Alkehol - nemusim tuto alkoholicku tematiku textov pocuvat stale dokola ale vidno, ze to aj na podiach vedia, ta komunikacia s ludmi a tak, aj zvuk dobry. Polemic - tak tam je to myslim, ze bez debaty  :) nasledovala Tublatanka - priznams a, ze som cakal viac - Durinda sice dobre hra a spieva, ale nech zahodi toho jebleho voxa do poplnice, pretoze mal uplne zly zvuk gitary pre mna - povedal by som, ze aj z celeho festivalu jeden z tych najmenej dobre znejucich. a hlavne ze mal za sebou 3 fullstacky marshallov, z ktorych nesli kable a zvuk si tocil vedla na tom voxe. Konflikt - no kedze som chcel ostat bez modrin, uderov a jebnutych najebanych pankacov, tak som sa pozeral z tribuny a takisto hodnotim kladne zvuk aj vsetko. hrali cez mesa boogie DR myslim. pri konfilte im spievali niekedy vokaly aj chalani z alkeholu a predtym zas konflikt spieval vokaly alkeholu  :) ale bola to supa, v predu to muselo riadne hadzat :)
No a potom nasledovali hlavny tahuni festivalu, takze najpr prisli SKA-P - uvidali samozrejme par slovenskymi slovami a zacali a bolo to uplne super ! aj podiova show vsetko - sice miestami som velmi krutil hlavou, ze kam az dokazu zajst ( poprava na el. kesle na podiu, papez a nejake sexualne neviem co stvaral na podiu, aj ekd neviem ci to len tak, alebo bol o tom aj text ) no a potom zname veci ako canabis a pod... :) no a potom hlavna hviezda vecera limp bizkit - paradna show, zvuk a vsetko, naozaj hviezda ako sa patri - aj ked gitara bola len jedna, tak mala hutnost ako svina a gitarista slapal neuveritelne - gitarista je tam z povodnej zostavy. takze aj ekd to nebolo z mojho sudka, tak som sa skvele zabavil aj mal zazitok Na zdravie!

druhy den - zacinali smola a hrusky a spevak sa sem tam pomylil, ze sa nechitil, ale to nevadi, zvuk aj pesnicky mali dobre a dobry zaciatok dna, ze ludia sa vyskakali :) potom nasledoval Bank of joe - jasne, ze cela kapela hrala cez marshall a musim povedat, ze mali aj najlepsi zvuk spomedzi tych, co hrali na marshall :) nieje to sice moj styl, ale pacilo sa mi to :) nasledovali helenine oci to som nevidel. nasledoval Arzen, ktory netreba predstavovat a ti spravili vybornu show - spevak aj schytal pivo, ale pousmial sa na tom. potom komunikoval s davom a zrazu, ze " kua ja uz som mal spievat..." Bavím sa skvele muzika fajn, akurat tie texty su ludove, ale tak to ma byt, rpetoze takym stylom aj hraju - spevak spieval velmi cisto. v podstate vsetky kapely, co tam hrali spievali dobre...po Arzene som sa nasral, pretoze zacalo asi na hodinu kurevsky prsat a uz mam nervy, leno na kazdom festaku mi prsi Bacha na vec kamo! bol some ste aj sofer, tak samozrejme, ze ma sralo potom to zajebane auto ale snazili sme sa to obmedzit na co najnizsiu uroven...whisky zo slobodnej europy povedal vsak, ze to nieje dazd, ale pica Bavím sa skvele a temo mal peknu cervenu koselu, len som sedel pod pristreskom, lebo naozaj lialo Bavím sa skvele vystupenie hodnotim kladne a aj zvukovo sa mi to pacilo. na solovu gitaru hral sveto. nasledovali horkyze slize - opat usetrim slova, ze to bolo podla mna super a samozrejme, bola aj zosmiesnovacka belohorcovej, jadranky a pod...pri tej belohorcovej povedal, ze si myslela, ze zbalila taliana a nakoniec to boli cigani zo sturovej Bavím sa skvele nasledoval cechomor, tam tiez entreba moc hodnotit - super. aj ked folk nemusim, tak sa mi to pacilo a aj zvuk mali plny. no a masledovala kapela, na ktoru som sa v ten den naviac tesil a ani som ju nazivo este envidel - TEAM - uz aj na zvukovke som bol a zbehlo s atam vela ludi ktore spievalo s nimi a habera to s usmevom okomentoval, ze ja to jebem Bavím sa skvele tak sme si vypytali este ejdnu pesnicku aj...no a vecer to bolo super - ci zvuk ( odpadavam z neho ) alebo show ( svetla, lasery....) palov spev je nekompromisny, komunikacia skvela. zvuk ako z CD keby som si pustil a na klavesy hral juraj tatar. celkovo je habera velky sympos :) a po TEAMe nasledoval kabat - priznam sa, ze kabat nepocuvam az tak, ze by som bol vo vytrzeni a aj ma kurevsky uz nohy boleli aj s dalsimi dvoma clenmi vypravy, tak sme potom sli mimo k autu, sadli sme si a pocuvali odtial :) ale co sme tam asi do polky boli, tak sa strasne dlho zvucili, az ma to zacinalo srat - zvuk som cakal, ze sa poserem ale opak bol pravdou - mne sa nepacil. strasne to hucalo a bolo to zliate a ked sa pridal spev, tak meistami, keby som nepoznal text, tak ani neviem co spieva...naozaj to strasne revalo a neviem preco...zvuk bicich sa mi uz pri zvuceni nepacil...koncert bol ale dobry, mal silu a zakoncilho  krasny ohnostroj....po kabate sme sa rozhodli, ze ideme domov, lebo dalsiu noc spat v stane, to by ma asi jeblo  Bavím sa skvele

co ma sralo: nikde necapovali nealko - to kde sme ? to soferi, alebo ti co nepiju si maju kupupovat cocacolu vo flaskach neustale za nejake 1.5 eura a mineralka tiez ziadna, tak sme museli chodi do obchodu na zelenej vode.
jebli ludia - samozrejme, ze niekto zrejme na koncert prisiel stat a ked donho niekto nahodou pri beznom skakani stuchol, tak problem nahovado. alebo zas, ked sa skakalo, tak samozrejme strasne pogujuci sa tam jebali pestami do ludi, tak vo mne stupal tlak. ja si tiez rad zapogujem, ale nie ked mam okolo seba 1cm3 priestoru a laktami a pestami - no ale vysvetluj najebanym...podla mna, by mali byt nejake pogozony, nech ta to neotravuje. ale zas extrem je tiez aj stat...no a to, ze su ludia prasata sa prejavilo jasne, ze aj na zachodoch toi toi - zacnem nosit gumenne rukavice a protichemicky oblek.

takze aj napriek tymto negativam, sa mi velmi pacilo a nelutujem  :) ospravedlnujem sa za pripadne gram. chybu alebo stylistiku, ale som unaveny, nechce sa mi to znova citat  :)
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #24 kedy: 28. Jún , 2009, 11:08:47 »

kua aky dlhy prispevok som napisal  Fuuha zíram
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #25 kedy: 28. Jún , 2009, 12:05:13 »

mne sa zase pačil zvuk Kabatu jak svina tie plexiny to je ina kava,Team to je taky pekny popik ,mne sa Antalikov zvuk na gitke nepačil strašne zastrety basovy ale kolko ludi tolko...Temko hral pod vodou ale pankači znesu Bavím sa skvele Bavím sa skvele Zdravíčko
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #26 kedy: 28. Jún , 2009, 12:30:26 »

...podla mna, by mali byt nejake pogozony, nech ta to neotravuje.
ano, mali by byt. najlepsie co najdalej od dejiska koncertu  Bavím sa skvele
Zaznamenané
hopík
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 217


« Odpoveď #27 kedy: 28. Jún , 2009, 13:06:57 »

tiez som tam bol a bolo..............a mi velmi pacilo a nelutujem  :) ospravedlnujem sa za pripadne gram. chybu alebo stylistiku, ale som unaveny, nechce sa mi to znova citat  :)

evidentne si si nevsimol, ze bol aj stage B a C, kde sa mlelo ovela viac kvalitnej hudby, ako na Acku.
Zaznamenané
C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 28. Jún , 2009, 13:15:27 »

haa akuraat som dosiel jaba jak nahovadu  Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! ......pacilo sa mi secko no...ked mam hudbu raad  Na zdravie! aj ked na skapecko som bol a pak odisiel an Cčko kuakt Prípad pre samantu ....čista jeba  Na zdravie! Limp bizkit nekompromisny.....tubloška sa mi tez pačila....na konflikte sa mi nepačil zvuk a chodelak sa tam stale dojebaval isto mal zase vyžrate ako obvykle ale dobý boli  Bacha na vec kamo! Desmod sa mi pacil ako obykle mali zase dobry zvuk kalsika gitary sa mi tez lubili peken spojenie Mesa a Engl....vecer sme si mi punx ukoncili pogovačkou na odpade a pak grobiaani a vlastne este pak ma dostal masaker v podaní Arakainu Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele an druhý den som bol na smole a hrušky pacilosa mi moc.....pka so mbol kuknut na joe-ho paradný zvuk so mbol pod podiem ale pak som odišiel kuknúť na C-čko kde bola Hospital bukra a tam to naozaj žilo  Na zdravie! uplne full až po ten futbaalek vodny.....po nich tam htrali Devil Street 13 paraadny uplan genialaita na to som sa tesil rockability našlapane s poriadnoui šou a orignálny lookom ...este aj basak hral an kontrabase  Na zdravie! pak horkýže no to bol čistý brutaaaaal  Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Team sa mi paradne luubil svetelan sou dokonaly zvuk habera........na kabate som bol chvilu daako sa mi nelubelo tak som sel an sitnan .....pak totalni nasazeni paraaada .....ale siel so msi kuknúť našich púchovčanov Good bye lenin na céééčko a to bola proste šupa Bacha na vec kamo! pak som došel na HTčko ale zaspal som vedal obrazovky pri plote tak si prd pametám Na zdravie! rano so msa zobudil zbalil stan akurat začalo pršat takže kvalitka mokry a vo vlaku sme sa ledva natlačili Žmurk Žmurk Žmurk takže konečne doma Na zdravie!.....na Bčkovom stage som ani nebol akruat sobotu rano ked som sa tam zobudil an to že dačo huči a to sa zvučial prvá kapela tam ale celkom dobre hrali Bacha na vec kamo! podla mna bol naj Cstage aj tak taku Undergoround  Bacha na vec kamo!

inak dojmi velmi pozitývne nalada super aj dažd som si sobotu užííval ...jedine co mi vadilo tak to ze mali hnusne pivo tak drahe a zaidne nealko len vo flaskach a drahe inak popici  Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie!

P.S. : mohl iste ma tam stretnúť chodil som jak zkrachvoaný hipík v rozopnutej károvanej košeli roztranake zicherkami zopnuté karované troštvrtáky rozviazane tažke boty a rozpustené blond kučerave vlasi po plecá  Som frajer
« Posledná zmena: 28. Jún , 2009, 13:16:27 od C3llario.HQ » Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #29 kedy: 28. Jún , 2009, 13:52:44 »

SKA-P POPIČI  Si píš!!! Si píš!!!

limp bizkit, čojaviem, vyzeralo to jak koncert hopkali tam všetci, ale slayer je lepší.

sakumprásk mali fajnového basáka

bank of joe rakenrol  Si píš!!! pri pesničke pivo som sa musel zobrať a ísť na jedno. kua, som vyzeral  Bavím sa skvele

HT superné, len škoda toho, že hrali úplne na konci+zopár otravných náckov

nie som v stave písať viac a obšírnejšie, takže zatiaľ len takto.
« Posledná zmena: 28. Jún , 2009, 13:53:18 od johnzo » Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 22 otázok.