Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
08. Október , 2024, 07:50:05
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: KTO SA TOMU ROZUMIE  (Prečítané 1407 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« kedy: 08. August , 2009, 23:15:44 »

Ahojte Pred par dnami mi kamarat zrekonstruoval homemade lampove kombo spravil perfeknu pracicku len neviem ci ten zvuk je presne doladeni a elektronky sa mi zda ze hreju viac nez by mali prosto zhanam niekoho kto by mi to premeral pozrel dostelovel ponastavoval nejakeho profika ci o niekom takom neviete a najlepie by bolo z okolia TN ale aj ked nebude tak neva piste
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1 kedy: 08. August , 2009, 23:23:58 »

hm, celkom zvlastna sprava, ze odviedol perfektnu pracicku, ale zaroven to chces dat skontrolovat. zrejme budes mat bias viacej nastaveny a preto sa hreju viac.
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 08. August , 2009, 23:26:15 »

Ahojte Pred par dnami mi kamarat zrekonstruoval homemade lampove kombo spravil perfeknu pracicku len neviem ci ten zvuk je presne doladeni a elektronky sa mi zda ze hreju viac nez by mali prosto zhanam niekoho kto by mi to premeral pozrel dostelovel ponastavoval nejakeho profika ci o niekom takom neviete a najlepie by bolo z okolia TN ale aj ked nebude tak neva piste
ŠAk ked spravil perfektnu pracu,tak sa asi vyzná a doladil to dobre.Neviem jak poznaš,že elektronky hreju viac než by mali resp. ako maju hriat aby hriali v "norme"?  Mne hreju tak,že na nich môžem robit rožky na hot-dogy. :)
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #3 kedy: 09. August , 2009, 00:23:59 »

ŠAk ked spravil perfektnu pracu,tak sa asi vyzná a doladil to dobre.Neviem jak poznaš,že elektronky hreju viac než by mali resp. ako maju hriat aby hriali v "norme"?  Mne hreju tak,že na nich môžem robit rožky na hot-dogy. :)

vymyslel si nové využitie hajvatu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #4 kedy: 09. August , 2009, 07:04:44 »

http://forum.grailtone.com/viewtopic.php?f=3&t=38125

chlapik v tej teme spomina, ze ked mal zapnuty amp bez krabice polozeny na koberci, tak mu don lampy vypalili diery :-P
Zaznamenané
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #5 kedy: 09. August , 2009, 09:18:43 »

proste ako hardwer spravil dobre ale ci to aj dobre nastavil pracovny bod kamarat mi spominal nejake citlivosti a neviem este co a mozem na tom robit nie len hot dogy ale aj grilovane kuracie prsia alebo steak :D :D :D
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #6 kedy: 09. August , 2009, 09:28:43 »

ono to je tak ze to kombo kedysi spravil jeden  chlapik na rychlovku a hralo jak delo a nehrialo sa tak ale ako sa mne dostalo do ruk  tak raz hralo raz nie boli tam studenace pohadzane bar de bar co tienenie na male eletronky nebolo a tak ako celkovo taka 1 dnova robota ale zvuk malo jak delo a kamos mi to cil prerobil ze aj to vizera aj to hra kupili sme nove petice a nove eletronky ale su to presne tie iste co tam boli sak tesla ale teraz sa mi tao nezda ako nic tam nemenil len tie eletronky su neni  nastavene myslim a zohanam niekoho tak poradte
 
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.