Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
16. Jún , 2024, 22:26:44
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 69 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Československo hľadá Superstar  (Prečítané 226937 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #150 kedy: 13. Október , 2009, 16:47:48 »

ta metla mi príde fakt že nechutná... Ja viem, spevácka sútaž... Ale jak ked nanu kukám, tak tie boty smrdia až kemne cez televizor  ha ha ha

Hovorite o nej ako keby to bola obluda. Mne vobec nepripada skareda. A to, ze ma niekto miernu nadvahu neznamena, ze musi automaticky smrdiet...to je co za debilny vymysel...ale predsa...mas 19 rokov....do tridsiatky mozno dospejes.
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #151 kedy: 13. Október , 2009, 16:50:24 »

Hovorite o nej ako keby to bola obluda. Mne vobec nepripada skareda. A to, ze ma niekto miernu nadvahu neznamena, ze musi automaticky smrdiet...to je co za debilny vymysel...ale predsa...mas 19 rokov....do tridsiatky mozno dospejes.
Mala by sa dat liecit, nadvaha je choroba k tomu tolko. Ale podla mna nespieva dobre, spieva stylom gulometom na zajace. Zdravíčko
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #152 kedy: 13. Október , 2009, 16:51:08 »

Hovorite o nej ako keby to bola obluda. Mne vobec nepripada skareda. A to, ze ma niekto miernu nadvahu neznamena, ze musi automaticky smrdiet...to je co za debilny vymysel...ale predsa...mas 19 rokov....do tridsiatky mozno dospejes.

ja mam tiez nadvahu a nesmrdim  Bavím sa skvele aspon si to myslim... akoze nieje skareda ale nieje to taky ten typ tych pipinoznych krasavic... mne sa na nej paci ze je to riadna rockerka ktora poriadne spieva  Na zdravie!
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #153 kedy: 13. Október , 2009, 16:52:05 »

gulometom na zajace. Zdravíčko

ved tak to treba, riadne tomu nalozit  Bavím sa skvele
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #154 kedy: 13. Október , 2009, 17:02:26 »

ved tak to treba, riadne tomu nalozit  Bavím sa skvele
Tak ano nalozit tomu treba, ked je na to pesnicka stavana a tak pisana, ale zas v pesnicke ktora si ziada hrat s dynamikou a tonom to vyznie potom nepekne.
Kebyze si vybere children of bodom a pritlaci tak by mi to neprekazalo. Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #155 kedy: 13. Október , 2009, 17:04:54 »

Tak ano nalozit tomu treba, ked je na to pesnicka stavana a tak pisana, ale zas v pesnicke ktora si ziada hrat s dynamikou a tonom to vyznie potom nepekne.
Kebyze si vybere children of bodom a pritlaci tak by mi to neprekazalo. Bavím sa skvele

mohla by nejaky nightwish nalozit nabuduce  Na zdravie!
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #156 kedy: 13. Október , 2009, 17:06:55 »

Hovorite o nej ako keby to bola obluda. Mne vobec nepripada skareda. A to, ze ma niekto miernu nadvahu neznamena, ze musi automaticky smrdiet...to je co za debilny vymysel...ale predsa...mas 19 rokov....do tridsiatky mozno dospejes.
vysmievaš sa z veku a ty si priam dochodca, echt  Bavím sa skvele ak si nepochopil načo som naražal, naražal som na boty ktore nosy furt a furt (a keby si boty dakedy na nohe mal, vieš že je to brutal humus)...  nevim de si zobral nadvahu. Ale jasne, keď je možnosť rypnúť si, prečo nie  Cmuk chlapci
« Posledná zmena: 13. Október , 2009, 17:07:39 od pelko » Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #157 kedy: 13. Október , 2009, 17:08:20 »

vysmievaš sa z veku a ty si priam dochodca, echt  Bavím sa skvele ak si nepochopil načo som naražal, naražal som na boty ktore nosy furt a furt... nevim de si zobral nadvahu. Ale jasne, keď je možnosť rypnúť si, rpečo nie  Cmuk chlapci

takze u teba logicky plati ze: ma oblubene topanky ktore vsade nosi = musia smrdiet jak zidove nohy?
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #158 kedy: 13. Október , 2009, 17:11:41 »

keď smradlavym nevzdušných bagandžam hovoríš topánky, tak hej  Bavím sa skvele ale dakedy ziram jak ludia absolutne nemaju nadhlad nad vecou a snažia sa za každu cenu zabrdnuť...  ?§!.
« Posledná zmena: 13. Október , 2009, 17:12:54 od pelko » Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #159 kedy: 13. Október , 2009, 17:12:43 »

keď smradlavym nevzdušných bagandžam hovoríš topánky, tak hej  Bavím sa skvele
Niekde spominala, ze ich nosi stale 4 roky. Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #160 kedy: 13. Október , 2009, 17:13:50 »

keď smradlavym nevzdušných bagandžam hovoríš topánky, tak hej  Bavím sa skvele

nie vazne... mal si tu moznost ich ovonat? aj kanady su bagandze a nesmrdia... teda ak mas zakladne hygienicke navyky...  Zdravíčko
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #161 kedy: 13. Október , 2009, 17:14:51 »

Nie nemal, ale keď ju mať budem, ani nezaváham  Bavím sa skvele
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #162 kedy: 13. Október , 2009, 17:16:51 »

Nie nemal, ale keď ju mať budem, ani nezaváham  Bavím sa skvele

 Bavím sa skvele
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #163 kedy: 13. Október , 2009, 17:40:58 »

aj kanady su bagandze a nesmrdia... teda ak mas zakladne hygienicke navyky...  Zdravíčko

To nema nic spolocne z hygienickymi navykmi. Kazde topanky zacnu po case smrdiet, ak sa pouzivaju. Nesmrdia iba ak sa rozpadnu skor ako napachnu.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #164 kedy: 13. Október , 2009, 17:46:52 »

Do nikoho nerypem, len mi vadi, ked niekto sudi podla vzhladu. Bagandze som na nohach mal, o to sa netreba bat. Nosim ich rovnako 4 roky ako ona a nemsrdia mi...niekomu sa noha poti viac, niekomu menej...mne sa noha poti viac a predsa tie kanady nesmrdia...nieco na tej hygiene bude.
Nevysmievam sa z veku...ale vek niekedy nie je dolezity pri posudzovani mentalnej urovne...(tym nenarazam na teba pelko, len aby som to objasnil).
Aby som to opat premostil do ČSS, tak ta holka spieva dobre....netlaci za kazdu cenu na pilu, vie spievat aj dynamicky.
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 69 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 22 otázok.