Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
16. Jún , 2024, 23:53:14
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 69 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Československo hľadá Superstar  (Prečítané 226953 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #165 kedy: 13. Október , 2009, 17:50:42 »

Do nikoho nerypem, len mi vadi, ked niekto sudi podla vzhladu. Bagandze som na nohach mal, o to sa netreba bat. Nosim ich rovnako 4 roky ako ona a nemsrdia mi...niekomu sa noha poti viac, niekomu menej...mne sa noha poti viac a predsa tie kanady nesmrdia...nieco na tej hygiene bude.
Nevysmievam sa z veku...ale vek niekedy nie je dolezity pri posudzovani mentalnej urovne...(tym nenarazam na teba pelko, len aby som to objasnil).
Aby som to opat premostil do ČSS, tak ta holka spieva dobre....netlaci za kazdu cenu na pilu, vie spievat aj dynamicky.


Sorry, ale toto je komercna sutaz, tam sa neda uspiet, pokial clovek vyzera hentak. Ked aj uspeješ tak je to nahoda a bulvar ta aj tak rozmrda na cucky. Spevačka musi dobre spievat, musi vyzerat, obliekat dobre handry, mat dobry stage presence, vediet rozpravat, byt herecka a musi byt JEBAČKA, inak sa nepreda.
Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #166 kedy: 13. Október , 2009, 17:53:14 »

Ok mazzi  Na zdravie! celkom pekná debata sa tu zvrtla  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Ale keď mám osobne povedať, mne sa nepáči jej spev.. Príde mi taký typický pivný český... Jak tam unich znejú všetci hardrokeri najedno kopyto (kabát etc.), aj táto mi znie jak Langerová, a verím že v hospodách takých je tucet :)
Osobne sa mi lúbi tá malá polocigánka  :)
« Posledná zmena: 13. Október , 2009, 17:55:32 od pelko » Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #167 kedy: 13. Október , 2009, 17:56:27 »

Sorry ale Bleee
Prečo? sto ludi, sto uší  Bavím sa skvele
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #168 kedy: 13. Október , 2009, 18:06:35 »

ty tam počuješ cigánske békanie?  Bavím sa skvele mne to skôr pripomína americké soulové cítenie, neviem... asi som hluchy  Bavím sa skvele
Inak musím povedať, že ten týpek čo vyzerá jak "epileptický medveďík" (jak habera povedal) je presne človek ktory sa v česku presadí. Češi majú čudný šhowbiznis, majú tam staré "uberlegendy" a nič nové si tam nechcú pustiť (viď Gott, Vondráčková, Michal David....). A mne osobne henten pripadá jak taký mladý Gott, a viem si ho predstaviť na každom silvestrovskom večeri jak spieva na plejbek  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 13. Október , 2009, 18:07:18 od pelko » Zaznamenané
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #169 kedy: 13. Október , 2009, 18:14:03 »

aj táto mi znie jak Langerová, a verím že v hospodách takých je tucet :)
Osobne sa mi lúbi tá malá polocigánka  :)

Nemyslím, že má až tak tuctový hlas. Ak nemá úplne originálny, tak prinajmenšom ho nemá každý v českej hospudke. Ale beriem, že sa ti nemusí páčiť. Mne osobne sa páčia takmer všetky speváčky z tejto série. Niekedy zaspievajú lepšie, niekedy horšie, ale majú čo ukázať.
Sorry, ale toto je komercna sutaz, tam sa neda uspiet, pokial clovek vyzera hentak. Ked aj uspeješ tak je to nahoda a bulvar ta aj tak rozmrda na cucky. Spevačka musi dobre spievat, musi vyzerat, obliekat dobre handry, mat dobry stage presence, vediet rozpravat, byt herecka a musi byt JEBAČKA, inak sa nepreda.

Na margo toho, že je to komerčná suťaž....je to pravda, ale hlasujú ľudia...podľa mňa má skvelý hlas a vyzerá oveľa lepšie ako Bundová...tej sa darilo celkom dobre...tuším skončila štvrtá (teraz neviem). Myslím, že stále záleží na tom, koľkí sa s ňou stotožnia....ale je jasné, že prvé miesto je už obsadené pre niekoho krásneho, dobre spievajúceho a ľahko sa predávajúceho...

ty tam počuješ cigánske békanie?  Bavím sa skvele mne to skôr pripomína americké soulové cítenie, neviem... asi som hluchy  Bavím sa skvele
Inak musím povedať, že ten týpek čo vyzerá jak "epileptický medveďík" (jak habera povedal) je presne človek ktory sa v česku presadí. Češi majú čudný šhowbiznis, majú tam staré "uberlegendy" a nič nové si tam nechcú pustiť (viď Gott, Vondráčková, Michal David....). A mne osobne henten pripadá jak taký mladý Gott, a viem si ho predstaviť na každom silvestrovskom večeri jak spieva na plejbek  Bavím sa skvele

Súhlasím s tým soulom...nie je tam cítiť to typické cigánske békanie. Napríklad som prekvapený, že ten Bendig vie spievať tak moderne, aj keď je hrozne afektovaný.
Myslím, že z chalanov tam ten medveďík spieva najlepšie...
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #170 kedy: 13. Október , 2009, 18:19:10 »

Sorry, ale toto je komercna sutaz, tam sa neda uspiet, pokial clovek vyzera hentak. Ked aj uspeješ tak je to nahoda a bulvar ta aj tak rozmrda na cucky. Spevačka musi dobre spievat, musi vyzerat, obliekat dobre handry, mat dobry stage presence, vediet rozpravat, byt herecka a musi byt JEBAČKA, inak sa nepreda.

a poriadna kua co da aj mne za vsetky tie sms co jej poslem hlavne! za to by clovek mohol mat uz vyberovu slapku co niektori poposielaju smsiek.. hlavne chalani vo veku 16 rokov
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #171 kedy: 13. Október , 2009, 18:21:50 »

Sorry, ale toto je komercna sutaz, tam sa neda uspiet, pokial clovek vyzera hentak. Ked aj uspeješ tak je to nahoda a bulvar ta aj tak rozmrda na cucky. Spevačka musi dobre spievat, musi vyzerat, obliekat dobre handry, mat dobry stage presence, vediet rozpravat, byt herecka a musi byt JEBAČKA, inak sa nepreda.

Radsej takato komercna sutaz, co sa za nic neskryva ako pyramidove hry typu Emerganza pre akoze undergroundove kapely.

Ten zvysok je hlupost. Potom by nevyhrala Koscova alebo Langerova. To su je**cky?

2Kaolko: Uz je pomalz vecer a este si od rana nelestil? Mal by si uvolnit energiu  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #172 kedy: 13. Október , 2009, 18:28:47 »

omg tu vychytavate jako stoji, aku ma retazku...
Zaznamenané

o-yep sro
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #173 kedy: 13. Október , 2009, 18:31:21 »

To nema nic spolocne z hygienickymi navykmi. Kazde topanky zacnu po case smrdiet, ak sa pouzivaju. Nesmrdia iba ak sa rozpadnu skor ako napachnu.

tak mi potom vysvetli preco moje kozene letne topanky nosim uz stvrty rok a este nikdy nesmrdeli? ?§!.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #174 kedy: 13. Október , 2009, 19:05:37 »

tak mi potom vysvetli preco moje kozene letne topanky nosim uz stvrty rok a este nikdy nesmrdeli? ?§!.

Tipnem, vozickar?  Som frajer

Nechapem, preco nosis v lete kozene topanky. Ja mam na nohach od jari do jesene (odlozil som minulz tyzden) slapky a na boso. Po 2 sezonach viacmenej koniec.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #175 kedy: 13. Október , 2009, 19:34:02 »

Tipnem, vozickar?  Som frajer

Nechapem, preco nosis v lete kozene topanky. Ja mam na nohach od jari do jesene (odlozil som minulz tyzden) slapky a na boso. Po 2 sezonach viacmenej koniec.

tato debata by si zasluzila samostatnu temu  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #176 kedy: 14. Október , 2009, 08:29:12 »

Radsej takato komercna sutaz, co sa za nic neskryva ako pyramidove hry typu Emerganza pre akoze undergroundove kapely.

Ten zvysok je hlupost. Potom by nevyhrala Koscova alebo Langerova. To su je**cky?

2Kaolko: Uz je pomalz vecer a este si od rana nelestil? Mal by si uvolnit energiu  Na zdravie!

nevravim o vyhre v sutaži, koščova je priklad toho ako vychod dokaze hlasovat a držat svorne. Ale kde je? V biznise nikde. A kto sa presadil? Langerova je špecificky pripad . Myslim si, ze dovod preco sa presadila je ze v českom šoubiznise ako takom, kde chodia iba obstarožne matohy, ktorych sa ludia v čsku prejedli az pokrk, tam nema nejaku konkurenciu, ci ma? Na zdravie!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #177 kedy: 14. Október , 2009, 08:44:17 »

tato sutaz zatial niekomu rozhodne nepriniesla slavu, mozno chvilkove vytrzenie.. kde je Koscova, Tomecek, Schindlerova, Berkyova ( ok ta je naspat v decaku asi)  Žmurk a ak povie niekto: no a co Cmorik? tak ak si dobre pamatam, tak Cmoro hraval uspesne koncerty kade tade aj v Japonsku uz predtym ako sa o nom vobec ludia dozvedeli
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #178 kedy: 14. Október , 2009, 08:57:29 »

a ak povie niekto: no a co Cmorik? tak ak si dobre pamatam, tak Cmoro hraval uspesne koncerty kade tade aj v Japonsku uz predtym ako sa o nom vobec ludia dozvedeli
... no a co Cmorik? ten je kde? v "Zapadnutom holičstve" ?  Bavím sa skvele  ... mam dojem,že už nikoho nezaujíma-ani pubertfans,ani media a  asi aj on sam ma toho celebritypopiku plne zuby .. Na zdravie!
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #179 kedy: 14. Október , 2009, 09:01:31 »

... no a co Cmorik? ten je kde? v "Zapadnutom holičstve" ?  Bavím sa skvele  ... mam dojem,že už nikoho nezaujíma-ani pubertfans,ani media a  asi aj on sam ma toho celebritypopiku plne zuby .. Na zdravie!

no cmoro teraz nahral 3. album, takze predpokladam ze zachvilu bude nejaka medializacia koncertov, firmy si ho volaju. ten z toho obisiel najlepsie a hlavne ma velmi dobreho manazera, co je popri manazeroch otcoch bez skusenosti obrovska vyhoda.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 69 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 22 otázok.