Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. September , 2024, 17:19:38
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Underdose  (Prečítané 2447 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
underdose
nováčik
*
Príspevkov: 5


« kedy: 16. September , 2009, 12:05:45 »

Banda z Nitry....sme kvalitní a nahradíme Desmod v rádiách  ha ha ha

http://bandzone.cz/underdose


Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1 kedy: 16. September , 2009, 12:17:18 »

Banda z Nitry....sme kvalitní a nahradíme Desmod v rádiách  ha ha ha
...
Nato potrebujete slov. texty, kvalitnejsiu muziku, viac spevu ako revu a na nie poslednom mieste viac pokory. :)

Inak, celkom v pohodke hudba.  Na zdravie!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 16. September , 2009, 12:54:43 »

sranda :) urcite to bolo myslene z recesie..

chalani z Underdose.. bavi vas to co hrate?  ten live zaznam je vcelku ok ale ludia maju ocividne v puci, lebo pocut ze vas nepocuvaju a kecaju tam :D 
inak vsetko ok az na to ze  ja nemam napriklad rad kapely, ktore si buduju image na inej uz znamej kapele.. v tomto pripade mi hned napadne Nirvana.. zapocuvam sa do prvych 3 songov na bandzone a uplne to je z toho citit, spevak ma este aj podobny hlas (co moze byt pre neho povedzme kompliment ak mu to urobi radost) a nielen to este aj tie 3 pesnicky su rovnako vyvstavane..
 inak je to presne hudba co sa mi vobec nehodi na live hranie a vedel by som vam ukazat len tu v BA na mnozstvo naoko podobnych kapiel (ktorych clenovia su aj tu obcas aktivni)   Cize ak to zrekapitulujem:
minusy: 
            - nic som si nezapamatal pri pocuvani
             - 'jedna z mnochych podobnych kapiel'
             -vela vaty
             - mnozstvo nudnych momentov, taha sa to ako cukrova vata v Seredi na kupalisku
              - spevakov hlas

plusy: -pomerne dobry zvuk
          - spolahlivy bubenik
          - spevakov hlas
          - ................... (dopln)
« Posledná zmena: 16. September , 2009, 13:08:46 od kaolko » Zaznamenané

underdose
nováčik
*
Príspevkov: 5


« Odpoveď #3 kedy: 16. September , 2009, 13:25:51 »

sranda :) urcite to bolo myslene z recesie..

chalani z Underdose.. bavi vas to co hrate?  ten live zaznam je vcelku ok ale ludia maju ocividne v puci, lebo pocut ze vas nepocuvaju a kecaju tam :D 
inak vsetko ok az na to ze  ja nemam napriklad rad kapely, ktore si buduju image na inej uz znamej kapele.. v tomto pripade mi hned napadne Nirvana.. zapocuvam sa do prvych 3 songov na bandzone a uplne to je z toho citit, spevak ma este aj podobny hlas (co moze byt pre neho povedzme kompliment ak mu to urobi radost) a nielen to este aj tie 3 pesnicky su rovnako vyvstavane..
 inak je to presne hudba co sa mi vobec nehodi na live hranie a vedel by som vam ukazat len tu v BA na mnozstvo naoko podobnych kapiel (ktorych clenovia su aj tu obcas aktivni)   Cize ak to zrekapitulujem:
minusy: 
            - nic som si nezapamatal pri pocuvani
             - 'jedna z mnochych podobnych kapiel'
             -vela vaty
             - mnozstvo nudnych momentov, taha sa to ako cukrova vata v Seredi na kupalisku
              - spevakov hlas

plusy: -pomerne dobry zvuk
          - spolahlivy bubenik
          - spevakov hlas
          - ................... (dopln)

Diky za nazor!=)

Co sa tyka tej nirvany, to si ma skor nasral ako potesil=D.....ale mas pravdu. vela ludi sa odvolava na nirvanu ked pocuje Never again a Strangera....preto sa to snazime co najmenej hravat. vlastne to uz vobec nehravame, bo nechceme aby nas davali do jedneho suflika s nou. tvorime uz uplne inak, co si myslim, ze tie posledne songy z Frankieho su dokazom =)

O tych "hluchych miestach" sa mozes kludne aj viacej rozpisat. Bol by som ti vdacny=)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4 kedy: 16. September , 2009, 13:40:42 »

ach.. sry, to som nemal v umysle.. jj presne tie dva songy mi to evokuju asi najviac.. no tom live zazname, co tam je supnuty sa mi to vcelku aj pozdavalo, cize pozmenim tvrdenie.. ak nehrate live tie songy, ktore sa podobaju na Nirvanu, tak je to velmi pocuvatelne.. Ono, tou vatou vlastne myslim pomerne jednoduchy opakujuci motiv (ale to je dane aj tymto zanrom), ktory je tam casto len preto aby tam bol.. ja verim, ze ak vam kapela vydrzi a budete na sebe makat, ze budete produkovat aj napady ktore sa zacnu vryvat do pamate..
Ja to vzdy testujem taketo nieco tak, ze si otvorim bandzone a pracujem popri tom na kompe v praci. Ak sa zastavim pri praci a spozorniem, tak je to pre mna dobre znamenie a vtedy si davam nacas a pocuvam danu vec dopodrobna. Ak sa nezastavim a zbadam sa az ked player dohra bez toho aby som vedome sledoval track, vtedy je tam pre mna vela vaty. :) Tu je este stale dost vaty, ale su tu dobre vokalne momenty. Vytazte zo spevu co najviac. Co je ale dobre znamenie je,ze pre mna to nie je az tak lahko definovatelne. Je tam citit grunge, ale je to miestami tvrdsie ako grunge, rock je samozrejmostou, ale povedal by som ze to miestami vybieha az do metalu. Co mi tu chyba je atmosfera. Vela z tychto veci proste len odsypa a zrazu je koniec pesnicky.

 Zdravíčko
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #5 kedy: 16. September , 2009, 16:10:25 »

...Ak sa nezastavim a zbadam sa az ked player dohra bez toho aby som vedome sledoval track, vtedy je tam pre mna vela vaty. :)...

ja si vtedy zvyvajne poviem, ze super, zjavne to nebolo napicu  :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #6 kedy: 16. September , 2009, 16:30:03 »

ja si vtedy zvyvajne poviem, ze super, zjavne to nebolo napicu  :)

vlastne aj tk sa to da povedat  Bavím sa skvele je dobre ak clovek dopocuva veci dokonca a nevypne ich hned
Zaznamenané

gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #7 kedy: 16. September , 2009, 16:41:10 »

...mnozstvo nudnych momentov, taha sa to ako cukrova vata v Seredi na kupalisku
a dokonca aj to uz zburali  Bavím sa skvele

vy ste boli na rockmefeste v nitre, ze??
never again song sa mi paci  Bravooo
Zaznamenané
underdose
nováčik
*
Príspevkov: 5


« Odpoveď #8 kedy: 16. September , 2009, 21:36:06 »

a dokonca aj to uz zburali  Bavím sa skvele

vy ste boli na rockmefeste v nitre, ze??
never again song sa mi paci  Bravooo

ano boli sme tam...a veselo sme si trete misto obsadili =)
Zaznamenané
underdose
nováčik
*
Príspevkov: 5


« Odpoveď #9 kedy: 09. December , 2013, 19:14:02 »

Dobrý večer.

Po dlhšom čase som si spomenul na toto fórum (it's a shame) a je velice zaujímavé čítať reakcie na volakdajšiu našu tvorbu a porovnať to po rokoch "evolúcie" čo robíme teraz  :)
Každopádne ma ešte stále zaujíma Váš názor!

http://underdosesk.bandcamp.com

Vďaka!
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 23 otázok.