Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. September , 2024, 10:49:34
Strán: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 90 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: rust2dust  (Prečítané 293685 krát)
0 užívateľov a 106 Hostí prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #930 kedy: 12. September , 2011, 23:04:38 »

song super, slovencina tiez zapasovala, akurat tie animacie vo videu tak trochu kazia dojem..ale ja som len pisalek. sorry, ze som si dovolil sa vyjadrit
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #931 kedy: 12. September , 2011, 23:10:27 »

song super, slovencina tiez zapasovala, akurat tie animacie vo videu tak trochu kazia dojem..ale ja som len pisalek. sorry, ze som si dovolil sa vyjadrit

je pravda, že tie krídla sú dosť gýčový prvok, radšej sa mohol vypustiť. K ostatku v klipe sa zdržím..
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #932 kedy: 12. September , 2011, 23:15:13 »

Klip je super, budu aj dalsie vypalovacky po slovensky? Chceme pocut poriadny slovensky moderno-metalovy najeb, nieco ako Mamay predviedli po rusky :)
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #933 kedy: 12. September , 2011, 23:50:43 »

Vdaka za pochvalu aj kritiku, cenime si oboje.
Ten klip robil jeden chalan vsetko sam, od kamery, strihu, animacii za co mu patri obrovska poklona. Sme amaterska kapela ktora to robi popri zamestnani z radosti a keby ze sme "profici" a keby sme mali na to viac financii, casu a podobne, tak by to asi vyzeralo este lepsie. Uplne objektivne si myslim ze je ten klip na slovenske pomery (a mozno uz nie len na slovenske) uplne v pohode a na urovni. Samozrejme kazdemu sa paci nieco ine, tiez by som mozno preferoval nieco ine v tom klipe , ale toto je umelecky prejav nasho kamosa Mata Kolejaka ktory to vsetko vymyslel a zrealizoval a ktoremu sme plne doverovali, my sme ten klip videli az dnes rano a sme s nim uplne spokojni.

A k tomu image, sme kto sme , nemame potrebu sa hrat na nieco co nie sme, osobne mi pridu "kerky a tunely" ako dost velke klise a castokrat smiesna a trapna poza, takze dik :), aj ked nejake kerky sa u nas objavili, nemusime ich pretrcat.
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #934 kedy: 13. September , 2011, 00:02:29 »

Ma to svoje momenty, slovencina tomu vobec neublizuje, ale tak toto ja davno neriesim, slovencina je super ked sa s nou dobre naraba. Pocul/videl som to 2x a mam take striedanie nazorov pri tom, chvilu sa tam (pre mna) nic nedeje co by mnou akokolvek pohlo a potom sa na chvilu aklimatizujem a tak. Ako na rit som nepadol, ale urcite to ma svoje kvality. Mozno uz aj ja som vypadol z takehoto stylu, lebo co sa tu riesili posledne dni metalofky, tak reku radsej som ticho, lebo naco zas pisat jalove prispevky typu "dobre, ale pocuvam uz skor lunetic". Inak celkom sikovny bubenik a spevak.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #935 kedy: 13. September , 2011, 00:06:03 »

po kvalite zvuku super, klip pohoda, a žaner mi je tažko hodnotit každemu sa dačo ine pači, neni to velmi objektivne ale tak pripada mi ti tak jak keby slovenske kapely nevedeli spraviť niečo inovativne... samozrejme že na slovenske pomery je to TOP ale na svetove no neviem...zaleži v akom žanri chcete preraziť...a pre aky široky okruh posluchačov to ma byť...

Nemame absolutne ziadne plany ze v akom zanri prerazit a pre aky siroky okruh posluchacov to ma byt, robime to pre radost a najlepsie ako vieme, nemame ani ambicie aby to bolo top na svetove pomery (bolo by to dost naivne v nasom veku o takom niecom snivat :) )
Zaznamenané
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #936 kedy: 13. September , 2011, 07:21:24 »

Mne sa to páči tak ako to je...tá slovenčina tam sedí, text je dobrý, klip je tiež na vysokej úrovni, krídla mi tam vôbec nevadia...a je tam fajnovo skreslená basa, lúbi sa mi to  Na zdravie!
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
pidri
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 251



« Odpoveď #937 kedy: 13. September , 2011, 07:24:14 »

no ja to mám opočuté už viac krát a ten song lezie pod kožu. Celé dobre. Zdravíčko
Až na tie krídla, tie aj mne prišli zbytočné. ale ja nemám čo hovoriť. my sme nahrali oveľa horšie voľakedy dávno
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #938 kedy: 13. September , 2011, 08:33:24 »

nove songy ppc, aj zvuk..dobre ste si vybrali  Zdravíčko tesim na CD, mozte si ma pisat na waiting list, snad nebude taky dlhy ako na blackmachine alebo axe fx  ha ha ha
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #939 kedy: 13. September , 2011, 08:38:22 »

ja si pockam na krek
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #940 kedy: 13. September , 2011, 08:40:53 »

zaujima ma asi len nasledovne takto neskoro vecer - kto robil zivu modelku pre predllohu na booklet.. ta ceckata demonka..   Fuuha zíram

asi som pacnuty od rana kladivom ..ale kde je ten picture?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #941 kedy: 13. September , 2011, 08:42:21 »

asi som pacnuty od rana kladivom ..ale kde je ten picture?  Bavím sa skvele

na konci videa si treba pockat na ending kreditz a potom su tam chlopci spolu vyfoteni a je tam v okienku mlada slecna
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #942 kedy: 13. September , 2011, 09:04:34 »

dostanem k cd aj tu zensku na plagate ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #943 kedy: 13. September , 2011, 09:34:53 »

Mne sa to coraz viac zacina lubit. Parada.Solo je fajn.
Inac mi to pripada jak Illidan z wowka ale :D.
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #944 kedy: 13. September , 2011, 09:36:30 »

Tie kridla v klipe su prave tie kridla ktore ma ta zenska na obale, cely vizual k tomu cd bude v podobnom duchu.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 90 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 22 otázok.