Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. September , 2024, 10:55:16
Strán: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 90 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: rust2dust  (Prečítané 293849 krát)
0 užívateľov a 123 Hostí prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #375 kedy: 01. Apríl , 2010, 23:00:28 »

Palii: ja mám zvukára od FALCA, nemám blbú kapelu, mám rozpočeť 15000 EUR na leto a a fakt nemám potrebu voziť tu pod zem novú nahrávku kapely ktorá ma potenciál....

okrem toho pri trožke skromnosti mám pocit, že nemáš doma taký odposluch ako mám ja na posúdenie kvality SK undergroundu...
Zaznamenané
myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #376 kedy: 01. Apríl , 2010, 23:01:00 »

Pani, dopijam pivo a idem spat.  Cmuk chlapci

Kurnik, a tak som si chcel cestou domov kupit pivo. A zabudol som...  Neser ma!
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #377 kedy: 01. Apríl , 2010, 23:01:21 »

Pani, dopijam pivo a idem spat.  Cmuk chlapci

ja som akurat dopil coko proteinovy koktail  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #378 kedy: 01. Apríl , 2010, 23:02:18 »

ja Som metlak

konecne mozem napisat, to, co som tu uz mnohym zavidel...+1  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #379 kedy: 01. Apríl , 2010, 23:03:56 »

Palii: ja mám zvukára od FALCA, nemám blbú kapelu, mám rozpočeť 15000 EUR na leto a a fakt nemám potrebu voziť tu pod zem novú nahrávku kapely ktorá ma potenciál....

okrem toho pri trožke skromnosti mám pocit, že nemáš doma taký odposluch ako mám ja na posúdenie kvality SK undergroundu...
sak ja ich vobec nevozim pod zem, normalne som to zhodnotil. a to s tym odposluchom som radsej nepochopil. tak obcas mam rypavicnu nalada, sak mna to zas prejde na nejaky cas
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #380 kedy: 01. Apríl , 2010, 23:05:04 »

Myso a ty si z Giantsteps? Dobre si pamatam?

Akurat pocuvam vas song Wake up, vymakaneeeee, pocuvam to uz par dni dokola  Zdravíčko
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #381 kedy: 01. Apríl , 2010, 23:06:28 »

ja hram hram, neboj. kto dnes nema blbu kapelu. moja kapela asi nedosiahne nikdy uroven aku mam v hlave, to sa ti kludne priznavam :) r2d dosiahli svetovu uroven metalu cize pre niekoho bomba, ale pre mna je  svetova uroven metalu nic moc
Ty mas v hlave akurat tak seno. Takych geniov sedi na kazdom sidlisku plna rit, vacsinou su to svetacki fetaci. Poznam podobne typy, furt melu dokola jak by to urobili keby hento a keby tamto  Bavím sa skvele Ja som uz raz cosi od teba pocul myslim, bol to nejaky uchylny projekt s nejakou spevackou co mala roztraseny hlas, takze tvoje hodnotenie na rust2dust (Sunlips z toho vynechaj, neklesnem tak hlboko, ze budem obhajovat svoju kapelu, lebo nejaky Palii si povedal, ze on vie) pokladam za tak relevantne, jak ked krcmar z miestneho pajzlu ide hovorit jak sa maju servirovat krevety  Cmuk chlapci
« Posledná zmena: 01. Apríl , 2010, 23:06:47 od Pablo Woozy » Zaznamenané
myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #382 kedy: 01. Apríl , 2010, 23:07:12 »

Myso a ty si z Giantsteps? Dobre si pamatam?

Akurat pocuvam vas song Wake up, vymakaneeeee, pocuvam to uz par dni dokola  Zdravíčko

Ooo, vdaka. Wake up je jedna z nasich naj veci :), dokonca aj Pali to pochvalil  Bavím sa skvele
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #383 kedy: 01. Apríl , 2010, 23:08:26 »

Mne sa napriklad velmi paci SOAD, ale neviem ci to je taka ista salka kavy ako toto. V tejto muzike mi tie gitary pridu trochu gumene, ale tak to asi ma byt. V nahravkach napr. SOAD citit pekne tie lampy a klasicke hutne skreslenie

To si robis prdel? Malakianov hlavny amp je Marshall ModeFour 350, co ma k lampe daleko.

Inak ja som sa k metalu "serioznejsie" dostal az v dospelosti skrz doom metal. A tiez mi pripada vela kapiel podobne ako nie insiderom komicky - vela black metalu, vela hair metalu, vela manowar like bandov. Ale ako v kazdom zanri je tu vela super zalezitosti. Predtym sompocuval grunge a indies a to mi ostalo. Tiez je tam vela dobreho aj zleho.

Paliii si povedal svoj nazor, v com je problem? Mohlo byt aj horsie, napr. keby tuto temu objavil Bľack Mor.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #384 kedy: 01. Apríl , 2010, 23:09:59 »

Kurvaaa..konečne tatranec..vitaj..aký je Gerlach? furt sa chystám...
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #385 kedy: 01. Apríl , 2010, 23:11:15 »

Ooo, vdaka. Wake up je jedna z nasich naj veci :), dokonca aj Pali to pochvalil  Bavím sa skvele

Aj na koncerte bola vyborna, fakt super. Nieco mi ten zaciatok pripomina, a zurivo rozmyslam ze co.

Jaaaj ,uz viem Anathema - Balance



Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #386 kedy: 01. Apríl , 2010, 23:11:37 »

Paliii nochmals. Daj sem referenciu na Teba ? fakt ma neserie detská izba s dobrou akustikou.........
Zaznamenané
myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #387 kedy: 01. Apríl , 2010, 23:14:11 »

Spyros,
 netvrdim, ze sa nejak vyznam, ale cital som, ze ked robi studiove veci, ma aj 20 hlav a kadejako to kombinuje a strieda.
A hovoril som o studiovych veciach, nie o zvuku, aky ma live. Je tam citit viac toho prskaveho, drsneho zvuku. r2d je take gumenejsie, sterilnejsie. Ale mozno je to zamer.

Semish, aky zvuk sa tebe paci, comu ste sa chceli priblizit?
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #388 kedy: 01. Apríl , 2010, 23:16:17 »

A Ty si číííííííí ?
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #389 kedy: 01. Apríl , 2010, 23:19:26 »

To si robis prdel? Malakianov hlavny amp je Marshall ModeFour 350, co ma k lampe daleko.


    nepozeraj len propagačné letáky,ale  vygoogli si jeho gear... Na zdravie!
« Posledná zmena: 01. Apríl , 2010, 23:20:51 od udry » Zaznamenané
Strán: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 90 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.083 sekund, 23 otázok.