Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. September , 2024, 10:55:30
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 90 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: rust2dust  (Prečítané 293868 krát)
0 užívateľov a 129 Hostí prehliada túto tému.
zakky
Hosť
« Odpoveď #450 kedy: 12. Apríl , 2010, 22:52:41 »

aj robo kazik uz spieva od nepameti  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #451 kedy: 12. Apríl , 2010, 22:57:55 »

rudo rus sa obracal v metalovej muzike ked ty si este nechyroval co je vinyl a MCcko. Rudo ma skutocne siroky prehlad, klobuk dole pred nim a niekto, kto tu za compom s jeho osobou zacne davat to ci si napisal hore je nasmiech, nehnevaj sa
Chcel by som vidiet aky mas ty prehlad

Moj ty svet, uz to zacina  ha ha ha  ja som nula lebo som za kompom a on je king lebo kokce u mikrofonu a je starsi, noze, daj ci aj nema penis vacsi odomna a 3 vajcia.. nedokaze dat jednu zmysluplnu vetu dokopy, taky clovek nema co moderovat, dalej jeho prehlad je uz na moj vkus tak obrovsky a take analogie uz vidi v historii a zanroch metalu az to zachadza do absurdneho transcedentna zatial clovekom neprebadaneho.. prehlad nech si ma v metallice a nejakych stuck mojo. netusi nic o tomto desatroci
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #452 kedy: 12. Apríl , 2010, 23:04:50 »

Moj ty svet, uz to zacina  ha ha ha  ja som nula lebo som za kompom a on je king lebo kokce u mikrofonu a je starsi, noze, daj ci aj nema penis vacsi odomna a 3 vajcia.. nedokaze dat jednu zmysluplnu vetu dokopy, taky clovek nema co moderovat, dalej jeho prehlad je uz na moj vkus tak obrovsky a take analogie uz vidi v historii a zanroch metalu az to zachadza do absurdneho transcedentna zatial clovekom neprebadaneho.. prehlad nech si ma v metallice a nejakych stuck mojo. netusi nic o tomto desatroci

S jeho nazormi a hudobnymi chutkami sa velmi casto nedokazem stotoznit, ale teraz si fakt uplne, ale uplne mimo. Žmurk
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #453 kedy: 12. Apríl , 2010, 23:55:23 »

posli semishovi sms


Sms sice prisla , ale mal som vypnuty mobil Smútim.

   ... r2d už hrajú hiphop ?  no,rychlo zistili ako vytlct prachy   Bavím sa skvele

Presne tak, hrame len to z coho najviac sype, z toho rachotu co hravame fakt brutalne hrabeme, sme totalne za vodou  Na zdravie!
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #454 kedy: 13. Apríl , 2010, 00:18:28 »



Presne tak, hrame len to z coho najviac sype, z toho rachotu co hravame fakt brutalne hrabeme, sme totalne za vodou  Na zdravie!
Tak to je dobre,lebo jak hovorí Kája Goot : " Peníze osvobozují".  Na zdravie!
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #455 kedy: 13. Apríl , 2010, 07:07:52 »

Moj ty svet, uz to zacina  ha ha ha  ja som nula lebo som za kompom a on je king lebo kokce u mikrofonu a je starsi, noze, daj ci aj nema penis vacsi odomna a 3 vajcia..

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele jj nechapem, preco by mladi ludia nemohli mat nepsi prehlad ako niekto starsi...
« Posledná zmena: 13. Apríl , 2010, 07:21:41 od mario bross » Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #456 kedy: 13. Apríl , 2010, 07:40:34 »

lol, čo vidí hiphopové na rust2dust :D fakt to je ťuťmák a mieša hrušky s jablkami

A ved Rudi netvrdil ze hrame hiphop, to bola uplna nahoda ze mal naplanovanu temu o hiphope na tento termin ked sme tam boli aj my. Mozem len potvrdit ze Rudi ma naozaj obrovsky prehlad o metalovej muzike.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #457 kedy: 13. Apríl , 2010, 08:18:04 »

hlavne hinten hip hop (nazyvany sem tam aj ako rap metal, rap core, funk metal atd) boli uplne klasicke stare pecky s ktorymi maju problem akurat tak akoze zaryti fanusikovia metalovych kapiel (ktorych clenovia sa neraz na niecom podobnom podielaju)  Bavím sa skvele je to haluz ako lubia mat akoze metalisti klapky na ociach  :)
Zaznamenané

o-yep sro
udry
Hosť
« Odpoveď #458 kedy: 13. Apríl , 2010, 11:43:45 »

A ved Rudi netvrdil ze hrame hiphop, to bola uplna nahoda ze mal naplanovanu temu o hiphope na tento termin ked sme tam boli aj my.
  dobrá dramaturgia    Na zdravie! ... to mi príde ako: mám v programe naplánovanú temu o slovenskom folklore a pozvem tam Slayer... :)  ale šak nič,nevádí  :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #459 kedy: 13. Apríl , 2010, 11:50:27 »

je pre teba slayer s ice-t tak na mile vzdialeny k r2d ako slovensky folklor a r2d?
Zaznamenané

o-yep sro
udry
Hosť
« Odpoveď #460 kedy: 13. Apríl , 2010, 11:53:27 »

je pre teba slayer s ice-t tak na mile vzdialeny k r2d ako slovensky folklor a r2d?
... toto neviem dešifrovat  :)
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #461 kedy: 13. Apríl , 2010, 11:56:34 »

Ice-T = Body Count. Vsetko cerni :)
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #462 kedy: 13. Apríl , 2010, 11:59:56 »

Ja mam akurat velky problem pocuvat relaciu venovanu napriklad Meshuggah a polyrytmickemu metalu a polovicu veci tam pusti shinning, darkthrone a venom....WTF??? toto sa da pekne pozriet v kazdom z programov.. dalej sa da pozorovat zvlastny fenomen jeho prehladu v muzike, a to taki ze furd pusta same stare veci, resp. "klasickych" interpretov a obcas sa medzi nimi objavy aj song nejakej "ug" kapely, ale zrejme len nahodou ide vzdy o kapelu ktora koncertovala na slovensku ako napriklad cilice, snowonne alebo for the fallen dreams, ktore museli prist dychnut mu do ksichtu aby sa dozvedel o ich existencii.. dakujem pekne za taky prehlad ze v ktorom roku sa narodila matka spevaka z Venomu.. uplne by stacilo keby pustal k teme relevantne veci a hlavne aby sa tam aj nieco nove dalo vypocut, immolation, suffocation a canibal corpse z deadmetalu uz pozna kazdy aj od riti.. no aby som sa este vratil k tomu meshuggah lebo neda mi ten popis k tej relacii "Brutálne podladené 8-strunné gitary, dokonale presná rytmika" toto pisala upratovacka radia fm po precitani si par riadkov z wikipedie? podla mne nemaju vobec podladene tie gitary a co to ma byt ze presna rytmika.. ine metalove kapely nemaju presnu rytmiku? ostatny hraju krivy punk a oni sa tym odlisuju od vsetkych ostatnych kapiel?
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #463 kedy: 13. Apríl , 2010, 12:01:33 »

... toto neviem dešifrovat  :)

vcera tam znel primarne metal a rock a do toho niekto aj rapoval - slayr hoc aj s rapom mne osobne pride rozhodne pribuznejsi s r2d ako slovensky folklor  :) tak sa opytam - pocuval si to vobec?
Zaznamenané

o-yep sro
zakky
Hosť
« Odpoveď #464 kedy: 13. Apríl , 2010, 12:02:14 »

maju ich podladene o pol tona oproti nomralnemu ladeniu Žmurk
Zaznamenané
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 90 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.111 sekund, 23 otázok.