Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 12:41:20
Strán: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 90 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: rust2dust  (Prečítané 294301 krát)
0 užívateľov a 58 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #570 kedy: 24. Máj , 2010, 08:41:20 »

Semish mal najlepsi zvuk gitary.  Ja som čert.. Aj najtemnejsi nasraty metalovy vyraz (spominane technicke problemy?).  ha ha ha

Basak z LOG vyzeral ako dedko vecernicek, stale som tam hladal dunca, ale nevidel som. Smútim

Dik :), temny nasraty vyraz bol z toho ze mam nejaky zaseknuty nerv v chrbtici a cely koncert som proste len trpel.

Technicke problemy mal tento krat Ondrik, odisli mu nejake lampy v zosilovaci ani G-system mu nehral z nejakeho nepochopitelneho dovodu (hlavne ze den predtym to v skusobni vsetko hralo bez problemov).

A basak z LOG je proste uplny kral :), hned prisiel checkovat ze ako to mame zapojene, "to mas ake lampy v tom? aky to ma vykon?" atd ...


A hlavne musim podakovat Misovi Kolovi za pomoc, vazne velka vdaka Si píš!!!
« Posledná zmena: 24. Máj , 2010, 08:46:05 od Semish » Zaznamenané
polarized
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 94


Hell is full of musical amateurs...


« Odpoveď #571 kedy: 24. Máj , 2010, 08:47:41 »

skvely koncert  Bravooo  aj s novym spevakom vam to super hra Žmurk LOG mozu byt radi ze mali taku super predkapelu  Bavím sa skvele  Na zdravie!
Zaznamenané

R.I.P. Miika (6.3. 1974 – 19.2. 2009)
Hell is full of musical amateurs: music is the brandy of the damned.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #572 kedy: 24. Máj , 2010, 08:53:58 »

najlepsie z celeho vecera pre mna boli jednoznacne kuracie prsia zapekane s encianiom.. ja som odisiel spolu este s 2 ludmi v polke LOG do randalu papat lebo nebol dovod neist .. asi take to bolo pre mna.. :D pesnicky co som ako tak poznal som si domyslal.. bicie boli tak nahlas ze viac uz to neslo.. gitary bolo pocut len ked jebli otvorene kilo na konci songov a ked nikto iny nehral, spevak a bubenik je jednoznacne motor kapely basa si tam tiez nieco len prdkala.. neprijemny vyskovy zvuk mali prakticky sa jebali az do cinelov, mali prist 3 mesiace dozadu kukut na topolciansky head2down aby videli jak ma zniet mark 4 :) uplne vazne  
super bol v asi 5tom songu alebo tak nejak efekt co pustali zo samplu pakrat za ten song vzdy v urcitom momente pustili nieco ako taky subbasovy vybuch znelo to asi ako ked jebne pod vodou bomba tlak jak svina ze pummmmmmmmmmm a nech ti nejebe.. mne sa viac pacil r2d aj som sa viac bavil, skoda ze nemohli pouzit svetla preto to aj bolo take staticke a ludia len postavali (bez makcenov) ..  budem rad az budete hrat niekde ako headliner a budete si konecne aj vy hovorit co ako chcete  Zdravíčko vyhrady k odohraniu setu ktore som mal nasli svojich adresatov hned po koncerte a  patrili len im cize o nejakych chybach a kixoch sa bavit nemusime, fajn vecer to bol..
« Posledná zmena: 24. Máj , 2010, 08:54:37 od kaolko » Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #573 kedy: 24. Máj , 2010, 09:46:26 »

Dopadlo to celkom fajn, v ramci moznosti :). Urcite to bola velmi dobra skusenost, ale zasa az take uplne mega skvele to nebolo :) (kvoli technickym a inym problemom) . Tym sa urcite nechcem stazovat, ale ... Uplne chapem ten striktne profi pristup technikov hlavnej kapely (staraju sa LEN o to za co su plateni), ale niekedy to nie je zrovna prijemne pre predkapely.
Inak LOG hrali fajn, je to nazivo uplna masina.
Gitaristi hrali cez klasiku Mark IV, ktore boli nazvucene vzadu za stenou Mesa boxov (ktore nazvucene ale neboli :) ).
Celkom vtipna prihoda bola ked za mnou prisiel gitarovy technik LOG a spustil ze : "are fucking crazy? You are five times louder than we are !" :). Mark IV totiz mali na hlasitosti 1, vraj to staci :), my sme hrali na standardnej skusobnovej hlasitosti (cize bomby :) ).



 ha ha ha vyzera, ze bolo srandy kopec. to som si aj konecne chcel splnit sen a spytat sa niekoho zainteresovaneho kto stal na podiu pred tymi sialenymi stenami, ze kolko z toho bolo realne hrajucich a kolko z nich malo vobec nieco v sebe, takze semish ?
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #574 kedy: 24. Máj , 2010, 09:48:01 »

Technicke problemy mal tento krat Ondrik, odisli mu nejake lampy v zosilovaci ani G-system mu nehral z nejakeho nepochopitelneho dovodu (hlavne ze den predtym to v skusobni vsetko hralo bez problemov).

uplny paradox je, ze akurat predvcerom sme sa s misom kolom nadsene cudovali, ze sme sa este nikdy nestretli s tym, ze by odisiel Gsystem  Bavím sa skvele
neviem ci sme to neprivolali
« Posledná zmena: 24. Máj , 2010, 09:57:40 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #575 kedy: 24. Máj , 2010, 09:54:38 »

realne hrala z tych 9 mesa bedni na kazdej strane 1, ostatne boli prazdne  Bavím sa skvele

a to G bola nakoniec chyba pouzivatelov, ale ondrova hlava si to odniesla tak ci tak  Smútim
Zaznamenané

stoka!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #576 kedy: 24. Máj , 2010, 12:47:44 »

vyborne ste hrali, velmi sa mi pacilo..btw neviem preco mi Tomas pripominal Anselma  :) po prvom songu som prestal lutovat, ze nevyspaty po session som sa sam trtkal z PP vlakom do BA a ze ma potom hned na otocku caka este dlhsia cesta spat do hlavneho mesta azie, kokotic. pacil sa mi aj viac vas zvuk ako LOG, oni to mali strasne prehulene a podla mna to bolo az moc, na tak maly priestor, velmi casto som si uvedomoval, ze keby tie songy nepoznam, tak z toho nemam nic, len bolest v usiach. chris je totalny kral. :)

inac ten subbass zvuk, co spominal kaolko, bol uplne genialny  :)
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #577 kedy: 24. Máj , 2010, 13:26:12 »

uz je celkom dost tych videi na youtupe
« Posledná zmena: 24. Máj , 2010, 13:29:33 od zakky » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #578 kedy: 24. Máj , 2010, 13:30:10 »

uz je celkom dost tych videi na youtupe


sranda je ze to tak znela aj nazivo :D jak ked ti klippuje mikrofon
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #579 kedy: 24. Máj , 2010, 13:32:33 »


sranda je ze to tak znela aj nazivo :D jak ked ti klippuje mikrofon

neviem podla mna to bolo ok aspon tam hore de som sedel  :)
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #580 kedy: 24. Máj , 2010, 13:33:25 »

neviem podla mna to bolo ok aspon tam hore de som sedel  :)

Karol je zvyknuty na Randal, tomu sa uz maloco paci  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #581 kedy: 24. Máj , 2010, 14:17:45 »

....som rád, že vám ten koncert vyšiel aj napriek obavám....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #582 kedy: 24. Máj , 2010, 14:20:21 »

dnes maju pokracovanie v prahe :) snad to bude lepsie
Zaznamenané

Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #583 kedy: 24. Máj , 2010, 15:08:09 »

ten subbass asi nebol sample, ale dig.pad - plus asi aj modul nejaky...pecka..
ja som uz semishovi asi napisal vsetko - skoro to iste, co ste vy sem pisali doteraz...marky maju na 1ke a maju napicu zvuk, tomu sa hovori endorsement... :s...
Zaznamenané

. . .
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #584 kedy: 24. Máj , 2010, 16:01:11 »

no parada. vidim ze som zavahal. ?§!.

a co ste hrali r2d? len tie tri nove skladby z dema? ci?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 90 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 23 otázok.