Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. September , 2024, 13:40:00
Strán: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 90 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: rust2dust  (Prečítané 294498 krát)
0 užívateľov a 12 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1200 kedy: 13. December , 2012, 15:25:48 »

....tu nejde o úspešnosť, tu ide o to aby ste svoju produkciu posunuli na profesionálnejšiu úroveň....

Ver mi ze sa snazime to robit v ramci moznosti co najviac "profesionalne", aj ked je to pre nas vlastne len hobby v ramci toho mala volneho casu co vsetci mame
Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #1201 kedy: 13. December , 2012, 15:29:11 »

no ono R2D je uz tezko radit, protoze nejakou uroven to ma a tam kazde zlepseni si zada tvrdou praci.
rozhodne ne nejake "dobre forove rady", kdy napr. ja bych zcela nekompromisne z podioveho satniku kytaristy vyradil kratasy, ....ale to jsou jenom detaily, ktere samy o sobe neresi nic, vysledek muze dat pouze souhrn mnoha dilcich kroku (zdaleka ne jenom imageovych) Trosku mi to pripomina situaci Dark Gamballe, kteri maji promakanou podiovou prezentaci, skvely zvuk, dobreho zpevaka a skveleho bubenika (coz jsou bohuzel pro kytaristy, pro kapelu mnohem dulezitejsi clenove Žmurk) z hlediska hudebniho remesla uplna spicka v cesku.......a stejne jsou porad jenom "almost famous"

Ale taky existuji pripady z jinych koncu, jako napr. Dymytry, kteri naprosto spickovou image na urovni ligy mistru! dokonale zabijeji nudnou neenergickou podiovou prezentaci, tancovackovou "hudbou" a dementnimi texty..... a popularni jsou jak svina :)

vzdycky se to musi resit pro konkretni kapelu, protoze podminky byvaji velmi odlisne.
Nicmene podiova show je imho nezbytna soucast koncertniho zazitku (at uz to je nehnute nasvicena osoba nebo skakajici DEP opice), a jak to tady uz padlo, kapela (ktera chce neco dokazat) je firma..... bez jasného cíle, plánu a vize to dlouhodobe fungovat nemuze. Zvlast dnes v tom megakonkurencnim prostredi.....
« Posledná zmena: 13. December , 2012, 15:31:03 od hyenik » Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #1202 kedy: 13. December , 2012, 15:31:41 »

....čo sa týka hudby, tak tá je bez kritiky, a s tou vizážou to netreba preháňať, len troška unifikovať, čo ja viem dať si ušiť kapsáče každému na mieru s rovnakými prvkami a na mikinu, tričko dať natlačiť motív kapely, bez popisu, by vizáž podľa mňa zlepšilo....
« Posledná zmena: 13. December , 2012, 15:32:58 od garde » Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #1203 kedy: 13. December , 2012, 15:35:00 »

....čo sa týka hudby, tak tá je bez kritiky, a s tou vizážou to netreba preháňať, len troška unifikovať, čo ja viem dať si ušiť kapsáče každému na mieru s rovnakými prvkami a na mikinu, tričko dať natlačiť motív kapely, bez popisu, by podľa mňa zlepšilo....

no vidis a podle me zas ne Žmurk

protoze to je takove.... hele Page mel dvojkrkou kytaru, to vypadalo super na koncerte, meli byste si to poridit taky, bude to taky super........... anebo taky ne, ze Žmurk
sorry, byl sem zrovna v kine na celebration day
« Posledná zmena: 13. December , 2012, 15:35:29 od hyenik » Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #1204 kedy: 13. December , 2012, 15:47:25 »

podla mna to tu riesite jak homosexuali, metalisti boli vzdycky dogabani a myslim ze publiku ake chodi na wacken je total uprdele co ma kto na sebe. Staci si zobrat za priklad lamb of god co je jedna z najpopularnejsich metalovych kapiel tak ovela inak ako chalani poobliekani niesu (a ty maju k r2d urcite blizsie ako durinda desmod alebo rammstein)
« Posledná zmena: 13. December , 2012, 15:48:54 od vikur » Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1205 kedy: 13. December , 2012, 15:49:44 »

Staci si zobrat za priklad lamb of god co je jedna z najpopularnejsich metalovych kapiel tak ovela inak ako chalani poobliekani niesu (a ty maju k r2d urcite blizsie ako durinda desmod alebo rammstein)

A este aj smrdia :) (hrali dva koncerty po sebe v tych istych spotenych handrach).

Ok, ok, kratasy uz si nedam :)
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #1206 kedy: 13. December , 2012, 16:25:55 »

mne vzdy pri tychto reciach o image kapely naskakuje pred oci Limp Bizkit, kde vsetci chodia obleceni ako my za mladi (t.j. B-Boy style skejsacke madafaka  ;-) ) a jediny kto vycnieva je Wes Borland a nikomu to neprekaza.
nik z nas si nevie predstavit pre koncertom riesit make up :D
ale rammstein styl je uplne peckovy, ten sa mi paci
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1207 kedy: 13. December , 2012, 16:36:58 »

handry riesia baby a homosexuali. videl som uz metlaka s warpaintom aj metlaka v kriklavozltych leginach, vobec na tom nezalezi, cele je to o tom, aby kapela vzbudila dojem, ze veri tomu, co robi. oblecenie na tom celom robi tak 1% a kto si mysli, ze saty robia cloveka, by sa mal zobudit.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1208 kedy: 13. December , 2012, 17:16:29 »

Ok, ok, kratasy uz si nedam :)
nic si z toho nerob, parkway drive behaju po podiu v bermudach a zabkach Bavím sa skvele

ked uz zase padaju nepriestrelne argumenty typu obyvackovi krali a forove drby - tak za seba ako fanusika poviem, ze ked idem na koncert metalovej kapely, tak oblecenie je to posledne co riesim, skor neriesim vobec. z prezentacie na podiu na mna urobi vacsi dojem energia kapely, komunikacia s publikom, pohyb, ci vidno na kapele, ze sa bavi a uziva si koncert. viac ma zarazi staticka, znudena kapela hrajuca nezazivnu hudbu ako to, ci maju vsetci cierne tricka alebo ci ma niekto ponozky v sandaloch.
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #1209 kedy: 13. December , 2012, 18:06:51 »

pomaly nadobudam (dufam len subjektivny) pocit, ze slovaci sa nevedia predat, pritom tu mame kopec velmi sikovnych ludi (vratane vas).

ako narod, mame patent na rozum mudrovat do vsetkeho, aj ked o tom vieme kulove (futbal, hokej ...) a nic sme v zivote nedosiahli :)

keby som navstevnik wackenu 2012 a prisiel by som aj o rok, nepamatal by som si, ci som vas uz videl alebo nie. chyba mi nieco (x factor), cim by ste vynikli medzi ostatnymi kapelam - herne, choreografiou, svetlami, image. na podiu vas vnimam ako 5 osobnostnych individualit, ktore hraju tu istu pesnicku v tom istom tempe, ale kazdy to svoje.

len pre inspiraciu video na platne / mešuge light guy

porcupine tree

mešu

od spevaka mi chyba lepsia komunikacia smerom k publiku - sudim len z wacken live zaznamu. ale tento moj dojem moze to byt zapricineny kratkym stage timom / jazykovou barierov / alebo nevediet, co povedat.

stage presencom jednoznacne vycnieva (nie len vyskou) ondreeee :), vyborne!

inak vam velmi fandim :) good luck do dalsej prace.
« Posledná zmena: 13. December , 2012, 18:08:18 od tarquin » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1210 kedy: 13. December , 2012, 18:12:23 »

Popiči! Tá slovenská vec po 30-tej minúte ma zabila. Super.
Robo má v mnohom pravdu, zasa na druhú stranu... asi nejdete robiť dieru do sveta a zblbnúť masy.

Ale aj tak, nejaké čierne štýlové handry, spevákovi dať dole z krku gorálky, možno masky a je to o 3 levely vyššie.
Alebo sa aspoň nahodiť podľa nejakého štýlu - HC, post HC a vytvoriť kapele jasný image.

masky?Huh! seriously?Huh! vsetci si jebu masky.. slipknot.. dimitri...strygon.. ta kkcina co vyhrala euroviziu.. ziadne masky..
« Posledná zmena: 13. December , 2012, 18:23:05 od kaolko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1211 kedy: 13. December , 2012, 18:14:09 »

nemyslel som to v zlom, ale ako pozitívnu inšpiráciu. Spevák nemôže byť v takomto "lacnom" triku, navyše keď to nie je žiadny henry Rollins postavou.....nehovorím o cene alebo značke trika....Mrknite si niekedy napr. Honzu Toužimského z Arakainu alebo Pepa Vojtka z Kabátu....do sveta radšej nejdem, lebo keď si mrknete S Tylera z Aerosmith, alebo Jaggera...je to jasné.....pamätám sa ako Desmod, keď začínali, chodili kadejako dogabaní, bavil som sa s nimi o tom dosť často, perfektná muzika, ale kapela ako od pásu vo fabrike a každý z inej prevádzky......až ich manager jedného dňa hodil do jedného štúdia, kde ich obliekli, ostrihali a "nastylovali"..viem že teraz bue pičung, že ide muziku a tak, lenže x ľudí ide na koncert aj kôli vizuálu a tak nejak si tú kapelu zatrieďuje. Nie je to vôbec ľahké, image nie je u veľkých kapiel nijaká náhoda...ak samozrejme nerátam legendy..Ian Gillan chodí bosý po pódiu a je to jedno  Na zdravie! Na zdravie!

lenze r2d nehra pivny rokec v kozenych gacoch.. a ani nahodou nehra glam... a vlastne aj ten desmod su vyobliekani jak cirkusanti vacsinou co som to videl

obliekanie spomentych kapeil vychadza z doby kedy zacali posobit.. aerosmith je jasny v tomto.. kabat 90tky, rokec kozene gate..  desmod je 10 rokov pozadu resp oblieka sa uplne inak nez aku muziku hra (teple rokove pesnicky v jednej tonine s otravnym spevom kedy mi klesa libido asi na minus 100%)
« Posledná zmena: 13. December , 2012, 18:24:37 od kaolko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1212 kedy: 13. December , 2012, 18:22:31 »

inak akoze jedine co pri image-i kapiel riesim je ze ci maju kratke gate alebo nie.. lebo ked vyjde clovek na podium v kratasoch, tak to na mna posobi divne, vzdy jak vylozi nohu mam pocit ze vzdy ku mne letia chlpy a pot  Bavím sa skvele cize co sa obliekania kapeil tyka, tak sa mi lubi ked ma kapela dlhe gace, kratke triko a ked je instrumentalna sekcia zladena povedzme tmavo a spevak vynika inym farebnym kontrastom.. inak mi je to fuk... inak v den ked r2d zacne nosit na koncerty kozene gace, retaze, kosielky a podobne bude asi poslednym co vas uvidim  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele cize mi je blizsie to ako vyzera teraz, civilne, nez nejaka pretvarka

inak boli tu spomenute kapely napr LoG.. ja neviem ale image vychadza uz zo samotnej osobnosti cloveka nez z toho v akej kapele hra..

a co sa pohybov tyka.. tiez co som zazil live a pozeral toto dvd... ondreeee ma momentum jak prasa jak sa zacne hybat, parada.. semish behal z jednej strany na druhu, pohyby polkou tela uplne v pohode.. ritchie sa tiez super hybe s basou a siltovkou dozadu.. Tomas suepr komunikuje s publikom za kazdu cenu a na mareka sa super pozera aj za tymi bicimi.. pre mna neni o com.. je vidno ze toto je hotovy produkt..
Zaznamenané

BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #1213 kedy: 13. December , 2012, 18:23:53 »

Robo to parádne vystihol a Tarquin tiež.

Ale jebte sa za slovíčka.  Cmuk chlapci

Vy ste obyčajní internetoví diskutéri :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1214 kedy: 13. December , 2012, 18:25:13 »

diskoteeeri
Zaznamenané

Strán: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 90 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 23 otázok.