Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. September , 2024, 00:16:49
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ptaah  (Prečítané 21656 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #75 kedy: 14. Január , 2010, 13:36:30 »

každopadne by ste sa to mali pokusit dako zjednotit a pokračovať v tom. Na koncertoch by to bolo isto veľmi zaujímavé spestrenie, i keď po troch skladbach by mi osobne jebalo  ?§!. Bavím sa skvele a možno aj nie, zaleži od spevu... je jasne že mate kopu talentu na rytmicke cvičenia, čo ma unas malokto
« Posledná zmena: 14. Január , 2010, 13:37:06 od pelko » Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #76 kedy: 14. Január , 2010, 17:32:04 »

v zivote som nehral ziadne rytmicke cvicenia
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #77 kedy: 14. Január , 2010, 17:38:02 »

hudba ktorú produkuješ sú rytmické cvičenia  Bavím sa skvele myslene v dobrom
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #78 kedy: 14. Január , 2010, 17:38:51 »

v zivote som nehral ziadne rytmicke cvicenia

ono nejedna sa o to ze hrat nejake kukurice z papiera :)
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #79 kedy: 14. Január , 2010, 17:39:09 »

hudba ktorú produkuješ sú rytmické cvičenia  Bavím sa skvele myslene v dobrom

asi tak  Na zdravie!
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #80 kedy: 17. Január , 2010, 14:41:20 »

ja len ze sa da robit tvrda hudba aj neklisoidne:    

ci boha, tak az teraz som dostal odvahu na to kliknut aj to lutujem. akoze mne hned bolo jasne ze ani len netusis o com rozpravas ale nechcel som hned napisat co si myslim, lebo by som bol za kok*ta co nezvlada kritiku ktora vlastne ani nebola, ale teraz mi to fakt neda sa neopytat, ci toto myslis skutocne vazne? to aj normalne ze pocuvas a toto pre teba predstavuje neklisoidny metal? tento punk spomaleny o polovicu kde nahodne raz za 5 sekund zahraju nejaky neklisoidny power akord?
Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #81 kedy: 24. Január , 2010, 14:42:36 »

Krtko, nerozčuľuj sa.. jednému s páči toto druhému hento. Mne sa Ptaah veľmi páči, pripomína mi to štýlom Gojiru a kapelky tomu podobné (síce trošku nižšie ladené Gojira je v D, dropC). Tak len veľa šťastia a nápadov pri ďašej tvorbe  Na zdravie!
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #82 kedy: 24. Január , 2010, 15:03:03 »

ale vsak tu nejde o to co sa komu paci, si myslis ze som to sem dal aby sa to niekomu pacilo? dal som to sem aby tych par ludi co to zaujima si to vypoculi. tu ide o to, ze ked som koko*t sedim doma a nebudem spamovat nezmyselnymi dristami a este to dorazim tym ze poviem aha, takto sa to ma robit a poslem ti link nejakeho zdegerenovaneho punku z 87
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #83 kedy: 24. Január , 2010, 15:07:00 »

nejakeho zdegerenovaneho punku z 87

mas pravdu, ale zas spomal  :)
Melvins nie je ziadna Bckova punk kapela, svojho casu mali velke meno a polozili zaklad vela kapelam, to, ze ju nepoznas a budes na nu kydat bude na tej istej urovni, ako ked pali kyda na novu vlnu metalovej muziky a nic o nej nevie .. co je prave to, co u neho (pravom) kritizujes  Na zdravie!
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #84 kedy: 24. Január , 2010, 15:15:21 »

lenze ja nehovorim o kapele ale konkretne o tom songu! a nech je to kludne aj pink floyd, je to absolutne fiasko; a nejde tu o to, ci niekto kyda na to alebo nie.. ale predstav si, vleziem teraz ku nejakym hardrockerom, ku Joe-ovy  zacnem mu tam vypisovat ze je to uplne zle a cely hardrock je vlastne totalna p*čovina a nosia gay kozene vesty a budem ho presviedcat o tom na piatich stranach a toto by som mohol robit v teme kazdeho kto je v rozpore s mojim vkusom, aky by to malo zmysel okrem toho, ze by som spravil zo seba kokota?
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #85 kedy: 24. Január , 2010, 15:19:28 »

lenze ja nehovorim o kapele ale konkretne o tom songu! a nech je to kludne aj pink floyd, je to absolutne fiasko; a nejde tu o to, ci niekto kyda na to alebo nie.. ale predstav si, vleziem teraz ku nejakym hardrockerom, ku Joe-ovy  zacnem mu tam vypisovat ze je to uplne zle a cely hardrock je vlastne totalna p*čovina a nosia gay kozene vesty a budem ho presviedcat o tom na piatich stranach a toto by som mohol robit v teme kazdeho kto je v rozpore s mojim vkusom, aky by to malo zmysel okrem toho, ze by som spravil zo seba kokota?

kazdy si hovorime o svojom, nechaj to tak  :)
peace
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
lumpisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 462



« Odpoveď #86 kedy: 24. Január , 2010, 18:00:35 »

mas pravdu kazdy o svojom. nech sa vam darí.
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #87 kedy: 24. Január , 2010, 22:45:00 »

jeej krtko ty si si to dal aj do podpisu, to si sa asi riadne napaprcil! nejaky samonasierajuci mechanizmus po tyzdni ci kolko. no a inak jasne ze melvins je uplne popici kapela a ptaak je  klise, ci nie..?   
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #88 kedy: 24. Január , 2010, 22:49:58 »

ja nie som nasraty, ja som bol len nezne sokovany, vravim ze az po tyzdni som klikol na ten odkaz a s tym tvojim komentarom sa to nedalo nedat do podpisu.    Na zdravie!
btw, toto je dobry song od Melvins   verim ze je to dobra kapela aj ked ich nepoznam a dufam ze take omyli jak si sem pastol vela nemaju  :)
« Posledná zmena: 24. Január , 2010, 22:57:17 od Krtko » Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #89 kedy: 24. Január , 2010, 23:03:31 »

ja nie som nasraty, ja som bol len nezne sokovany, vravim ze az po tyzdni som klikol na ten odkaz a s tym tvojim komentarom sa to nedalo nedat do podpisu.    Na zdravie!
btw, toto je dobry song od Melvins   verim ze je to dobra kapela aj ked ich nepoznam a dufam ze take omyli jak si sem pastol vela nemaju  :)
tak oni maju viacero podob, ja mam najradsej od nich tu pomalu, jedno ze su akurat "kila". ale sak jasne ze nema zmysel sa hadat co je lepsia muzika pri totalne vyhranenych nazoroch. sory teda za zasieranie ked si to tak bral  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.056 sekund, 22 otázok.