Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. September , 2024, 05:22:53
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: projekt basova hlava 100W(ampeg svt3)  (Prečítané 24146 krát)
0 užívateľov a 41 Hostí prehliada túto tému.
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #90 kedy: 05. Apríl , 2010, 18:16:16 »

... a hlavne by si estemusel mat poradnu basovu bednu ,lebo hen ta LEADka bedna bude takymto tempom za chvilku na cucky  Bavím sa skvele

 ha ha ha inak oplati sa skopirovat nejaky 4-6x10 box? a spravit z brezovej preglejky?
nevyznam sa v cenach basovych ampov aj bedni :-D tak sa pytam  aby som vedel povedat basakovi že či si ma kupit box ale spravime nejaku zverinu :D
Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #91 kedy: 06. Apríl , 2010, 21:06:29 »

halo uchylny basaci čo mate ampeg medničky 4-8x10 šup sem s rozmermi  Bavím sa skvele
inspire


Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #92 kedy: 06. Apríl , 2010, 21:31:29 »

lednice su uz teraz lacne, nech si kupi poriadny vetrak galot  Bavím sa skvele aj by som tu moju pomeral, ale sak toho musi byt na nete pkkt, ta bedna ajtak nieje ako klasika 4x12, ze steny, predok, zadok. ta bedna je robena ako keby si dal 4 dvojdesinove bedne na seba, no mudrovacka. ajked pre teba asi pinkacka  :)
Zaznamenané

o-yep sro
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #93 kedy: 06. Apríl , 2010, 21:37:48 »

lednice su uz teraz lacne, nech si kupi poriadny vetrak galot  Bavím sa skvele aj by som tu moju pomeral, ale sak toho musi byt na nete pkkt, ta bedna ajtak nieje ako klasika 4x12, ze steny, predok, zadok. ta bedna je robena ako keby si dal 4 dvojdesinove bedne na seba, no mudrovacka. ajked pre teba asi pinkacka  :)

prave googlim už hodinku a nič som nenašiel hmatatelne dobre okrem toho videjka  Bavím sa skvele  ale hladma dalej :-D ved pomeraj a bude to tu aj inym služit :-D

inak čo je to lacna lednica? za kolko?
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #94 kedy: 07. Apríl , 2010, 12:47:06 »

tipek http://www.okabass.suntuubi.com/?cat=10 - to si tusim dokonca aj ty daval nie? ten spatny amp klon  Bavím sa skvele

skus pohladat tento soft "winISD" mal by to byt free soft na navrhovanie bedni, odporucaju to ludia na talkbass.com, ale osobne by som moc vlastne nevymyslal, ale okopiroval by som nieco overene, basove boxy su v tomto pomerne citlive ak tam su basreflexy a podobne zaujimavosti.
hm ale ozaj toho na webe nie je az tak vela.
Zaznamenané

o-yep sro
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #95 kedy: 07. Apríl , 2010, 13:49:01 »

tipek http://www.okabass.suntuubi.com/?cat=10 - to si tusim dokonca aj ty daval nie? ten spatny amp klon  Bavím sa skvele

skus pohladat tento soft "winISD" mal by to byt free soft na navrhovanie bedni, odporucaju to ludia na talkbass.com, ale osobne by som moc vlastne nevymyslal, ale okopiroval by som nieco overene, basove boxy su v tomto pomerne citlive ak tam su basreflexy a podobne zaujimavosti.
hm ale ozaj toho na webe nie je az tak vela.

ved ten link som dal ja  :-D špatny clon ale rozmery tam nema nič len obrazky a aj text neviem v ktorom jazyku ked su tam take šlehy ako 7x kuvaa
Putkilaitehuoltoa. Modausta ja rakentamista. Myös kitara-ja bassohuoltoa. 0400-647919,Lahti.   Bavím sa skvele ?§!.

 ha ha ha

ved ked to zosumarizujeme ,netreba nič vymyšlat vlastne vela ludi maju tie velke boxi ,OKOPIROVAT jebnut na net ,nech to je free a je to  Bavím sa skvele ..jebat sa s bednou a  vypočtami sa dnes už neoplati a je to namahave aj rozumovo aj prakticky(čas vysledok ,merania) :D

a aj to ,že tuna na fore ma určite niekto tie orange boxi 2x12 čo sotja 25 appierov či kolko stoja :-D na just by som ich chcel tiež okopirovat  a ked maju popiči vyvynuty navrh ty orangeaci tak by sa to oplatilo si vyrabat dobre kopie neé  halabala soundking :D
Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #96 kedy: 07. Apríl , 2010, 15:11:53 »

pochybujem že tu najdeš niekoho kto má doma orange apec na basu,maximálne tie 15W srandy Bavím sa skvele

hovorim o gitarovych napr.....
Zaznamenané

vallamps
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 184

valla sa vratil !!!


« Odpoveď #97 kedy: 07. Apríl , 2010, 16:28:25 »

na co robit box??
sak to je uplna blbost  Zdravíčko
za 1. bude ta bedna vyzerat jak vyblvana
2. sa neoplati s tym jebat Si píš!!!
za pjet korun kupis basovu bednu nemusi to byt hned 810 Bavím sa skvele taky perinak je na picu na slovensku a do skusobne a na koncerty uplne staci aj marshall kysna gitarova
a  ked chces poradne mordy tak za 500eur kupis marshall VBC412 ci jak sa to vola a to ma ze tolko basu som pocul ze konec Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

seci za jedneho jebem na seckych :p
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #98 kedy: 07. Apríl , 2010, 18:18:20 »

valla: tot miso kolo z fora robil paradnu bednu robertovi http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,74340.0.html a len tuto na fore by si nasiel zopar dalsich prikladov (majo fero, rastis, exhumer s darthezom, mario bross...) kde bedna nevyzera jak vybluvana..
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #99 kedy: 07. Apríl , 2010, 18:37:37 »

valla naco robit amp?
1, vyzera ako vyblvany
2. neoplati sa s tym jebat!!!!

za 5 korun kupis lahvekinga alebo marshal 900
Zaznamenané

stoka!
vallamps
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 184

valla sa vratil !!!


« Odpoveď #100 kedy: 07. Apríl , 2010, 18:56:20 »

na to robit amp lebo si postavim taky aky sa kupit neda ale sak nevadi Zdravíčko
co si myslis ze ja si nemozem kupit barz jaky amp fabricky?? ale na co??? ked sa taky kupit neda!
bedna je o niecom inom, proste nema zmysel robit kysnu Zdravíčko
Zaznamenané

seci za jedneho jebem na seckych :p
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #101 kedy: 07. Apríl , 2010, 19:08:56 »

na to robit amp lebo si postavim taky aky sa kupit neda ale sak nevadi Zdravíčko
co si myslis ze ja si nemozem kupit barz jaky amp fabricky?? ale na co??? ked sa taky kupit neda!
bedna je o niecom inom, proste nema zmysel robit kysnu Zdravíčko
ze to ty vravis, co furt robis prevarene kopie plexin  Bavím sa skvele
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #102 kedy: 07. Apríl , 2010, 19:22:40 »

na to robit amp lebo si postavim taky aky sa kupit neda ale sak nevadi Zdravíčko
co si myslis ze ja si nemozem kupit barz jaky amp fabricky?? ale na co??? ked sa taky kupit neda!
bedna je o niecom inom, proste nema zmysel robit kysnu Zdravíčko

 ?§!. ?§!. ?§!. ?§!. ?§!. ?§!.
Zaznamenané

stoka!
vallamps
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 184

valla sa vratil !!!


« Odpoveď #103 kedy: 07. Apríl , 2010, 19:31:55 »

ze to ty vravis, co furt robis prevarene kopie plexin  Bavím sa skvele
a co ich vyrabam furt? to robim len ked to nekdo chce ale pre seba ne Zdravíčko
Zaznamenané

seci za jedneho jebem na seckych :p
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #104 kedy: 07. Apríl , 2010, 19:37:32 »

ved niečo sa oplati a niečo nie.. ked chce mat človek na niečom parametre z 5-10tich vyrobkov musi si to spravit hand made siganture . preto su aj tie signaturky drahšie lebo su lepšie  Na zdravie!

a ked si kuknem   2x12 orange box za 585e tak si poviem ,že jedna V30sotji 100e a ten box drevo koženka stoji 385e nie? Bavím sa skvele ?§!.  za to si možem dat aj celomahagonovu super turbo blaster bednu spravit  z dreva kt už neraste 150 rokov  Bavím sa skvele
4x12 stoji 855e  ?§!.  to by sa robili boxi keby každym boxom dam do vačku dajme tomu  200e  ha ha ha

 
do bedni na basy sa nevyznam ale ked brdo povedal ,že sa 4x10 oplati stavat tak prečo nee  Na zdravie!

ampeg 4x10 stoji 584e
orange 4x10 stoji 809e

ked sumu boxu zošupnem na 300-350 tak moj basak bude vysmaty od ucha k uchu a nemusi sa o to až tak bat lebo nevyjebal za to 2x vacej ale menej.......

ved tie chladničky stoja 1000e orange aj 1300   Beeee  a to by som bol dost nasrany keby mi po roku koncertovania vyzeral ten box jak škodovka  Beeee

proste treba ich preštat ..ich firma neskrachuje ked si par slovakov spravi par boxov a slovensko sa torch aposilni nemusime furt tonu vyrobkov zo zahraničia jebat sem potom ež sme chudobny ked davame love inde .......
Zaznamenané

Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 23 otázok.