Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 18:38:08
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Tetovania hudobnikov  (Prečítané 15558 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #30 kedy: 10. Marec , 2011, 09:12:52 »

vravim ze mi to pripomina malby z obdobia secesie a nie ze to je ..
asi  viem co som mal na mysli - tie typicky slovenske malby so scenami pri praci kde su tie postavy viacmenej bez tvare a su zachytene napriklad na poli pri praci.. to sa u nas malovalo vtom obdobi ked vo svete ukazoval klimt cecky.. a aspon ten konrektny obrazok co ma  v profile mi to vlemi pripomina..  mimo ine, neboj sa viem co je secesia, bol som teraz na Klimta vo viedni, nastastie to nemam len z youtube ukazok.. hlavne ze ty vies vsetko pici
« Posledná zmena: 10. Marec , 2011, 09:14:06 od kaolko » Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #31 kedy: 10. Marec , 2011, 09:20:05 »

myslis benku? to tiez nie je zrovna secesista  Bavím sa skvele a mimochodom, je a bol dost uznavany aj vo svete, takze o nejakom spiatocnictve sa hovorit neda.

a karol v tejto oblasti sa citim byt nahodou vzdelany :) sorry ak som ta tym urazil  Bavím sa skvele ci pan nema rad korekturu?
« Posledná zmena: 10. Marec , 2011, 09:21:30 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #32 kedy: 10. Marec , 2011, 09:24:23 »

ci pan nema rad korekturu?
malomestiaci vseobecne nemaju radi, ked ich opravuju a ukazuju im, ze nie su najmudrejsi na svete
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #33 kedy: 10. Marec , 2011, 10:52:33 »

joey:
Prešiel rok a už mám počmárané oba boky. Je to trochu pain in ass, ale nič až také hrozné :)

tak to som rad. i ked viem ze kazdeho boli ina oblast inak a kazdy vnima bolest inak. u koho si si to dal robit?

ja mam pocit ze prave tieto pocmaranice ktorych je vzdy na niekom snad aj 300 vyzeraju starnutim horsie, prave tie ostre tvary na nich je viac vidno ked sa to rozpija vekom a roztahuje na kozi nez tieto vecico robi ten chalanisko kedze tam ma skor vela takych pomaly az secesnych vyjavov, mi to pripomina niektore slovenske malby a nieje to onic vacsie cudzie vyjadrenie nez hociktore dalsie tetovanie pokial si ho clovek nerobi uplne sam  :) ako napriklad nazvy polievok v cinstine

inak paradoxne to ako tetovanie bude vyzerat po zostarnuti riesia zvacsa nepotetovani ludia  Bavím sa skvele
ja si osobne myslim ze ked budem mat 50rokov tak moje rozpite tetovanie bude moj najmensi problem  Žmurk
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #34 kedy: 10. Marec , 2011, 16:53:45 »

Prvá bola v pohode. Pri druhej som trochu trpel, občas sa mykol, ale dalo sa.

Bol som tu:
http://www.bodygallery.sk/
Je to úplne profi, ceny sú trochu vyššie, ale úroveň(hygiena, dojem, prístup) ako nikde na Slovensku... + robia veci, čo nikto iný: scarifikácia, internal threaded piercings a pod.

A ešte u jedného známeho, ale teraz na neho nenájdem kontakt.

Tiež som to dakedy veľmi riešil, čo sa stane,keď... a nakoniec som sa o poslednú kerku ani nestaral (aj mi vypadla farba Smútim )
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #35 kedy: 10. Marec , 2011, 16:59:58 »

to studio vyzera fakt super. ani som nevedel ze je take v BA. ja poznam ludi tak vacsina skonci u JJ and devils. s tou farbou je to vzdy take haklive, ci sa odlupne alebo ne. kamaratovi sa nikdy neodlupavala ale naposledy mu par odpadlo.
Zaznamenané
ice:breaker
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


Solid Guitar


« Odpoveď #36 kedy: 10. Marec , 2011, 18:01:52 »

Mne pride tetovanie ako prezitok z cias pradavnych zvykov domorodcov a prvotnopospolnej spolocnosti.

Cize nieco ako Les Paul  Beeee (len srandujem)
 Na zdravie!
Zaznamenané

"blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver !"
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.077 sekund, 23 otázok.