Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. September , 2024, 14:23:43
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: plexi klon  (Prečítané 30917 krát)
0 užívateľov a 32 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #15 kedy: 08. Apríl , 2010, 10:13:01 »

inac som to myslel. ze vsetci klonuju do zbesnenia Plexi. chapem, ze su asi najjednoduchsie, ale doma by som to nechcel. aj Robo co ma fakt paradny original a hraju s kapelou presne to, na co ten aparat bol vymysleny, tak uz riesil kadejake brzdenia, co si pamatam...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #16 kedy: 08. Apríl , 2010, 10:14:07 »

...ale doma by som to nechcel...
Na doma je jasne, ze to bude chujovina.  :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #17 kedy: 08. Apríl , 2010, 10:15:25 »

mozno tu Sammkovi krivdim, to som nechcel. ja som sa zamyslal fakt len tak vo vseobecnosti :)
Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #18 kedy: 08. Apríl , 2010, 10:28:09 »

mozno tu Sammkovi krivdim, to som nechcel. ja som sa zamyslal fakt len tak vo vseobecnosti :)
rasto pohoda vem dobre ako to myslis .... robil som to aby som mal radost lebo byvam v dome a naozaj to bude doprava ... inac mam aj kapelu a aj koli nej som to staval ... na doma mam v plane robit tiny terror kombo
Zaznamenané

Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #19 kedy: 08. Apríl , 2010, 10:28:49 »

Fuuha zíram sak to vypada jak origos z 65ho ,no hold,cena insvesticie sa prejavila  Beeee
Pekne radio.... a kua ten endbel na tom sietaku ma mrzi...to im muselo radne na tej poste jebnut.Nakazeny bolsevici  Bacha na vec kamo!
Uz len to ozivit nech to hra  Na zdravie!
Na zdravie!  Zdravíčko
Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #20 kedy: 08. Apríl , 2010, 10:36:10 »

rasto pohoda vem dobre ako to myslis .... robil som to aby som mal radost lebo byvam v dome a naozaj to bude doprava ... inac mam aj kapelu a aj koli nej som to staval ... na doma mam v plane robit tiny terror kombo

tiny terror nerob :-D radčej fox alebo marshalla  Žmurk to ti vysvetlim na icq
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 08. Apríl , 2010, 12:02:43 »

tiny terror nerob :-D radčej fox alebo marshalla  Žmurk to ti vysvetlim na icq


nech si postaví Marshall  1974X  :D
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #22 kedy: 08. Apríl , 2010, 12:55:14 »

inac som to myslel. ze vsetci klonuju do zbesnenia Plexi. chapem, ze su asi najjednoduchsie, ale doma by som to nechcel. aj Robo co ma fakt paradny original a hraju s kapelou presne to, na co ten aparat bol vymysleny, tak uz riesil kadejake brzdenia, co si pamatam...

Ale coby, s vhodnym pedalom dostanes z toho aj na izbovej hlasitosti fajn klasicky rockovy zvuk. Vzdy to bude lepsie ako male lampove chrastitka a pokial niekto chce klasicky zvuk, tak to aj doma takto bude hrat "autentickejsie" ako moderne ampy.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #23 kedy: 08. Apríl , 2010, 13:03:32 »

doteraz som hral na behringer GMX 210, takze si myslim ze plexi bude bohate stacit ... :)
Zaznamenané

brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #24 kedy: 08. Apríl , 2010, 13:34:03 »

... nie je na doma ako na doma  Bavím sa skvele
Nasi si uz f panelaku zvykli a susedia vedia odkial ide ten hluk ,tak ze staci dojst povedat  Zdravíčko
Na baraku si nedovolil zazat nikto  Žmurk
Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #25 kedy: 17. Apríl , 2010, 02:29:43 »

no takze mam preampove lampy ... cize lampac je kompletny a ide na STK .... medzi tym mi ale brdo napisal ze mam chybu .. a to zapojenie sietaku ... nevem kamos aj tipek sa zhodli ze je to v pohode cakam na brdovu reakciu ... tak ci tak sa to osetri  Na zdravie!
Zaznamenané

brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #26 kedy: 20. Apríl , 2010, 10:16:56 »

no takze mam preampove lampy ... cize lampac je kompletny a ide na STK .... medzi tym mi ale brdo napisal ze mam chybu .. a to zapojenie sietaku ... nevem kamos aj tipek sa zhodli ze je to v pohode cakam na brdovu reakciu ... tak ci tak sa to osetri  Na zdravie!
a aku Huh!
Zapoj si to podla schemy a vybavene
Zaznamenané
Sovi
nováčik
*
Príspevkov: 44


Hudbou sa žije :)


« Odpoveď #27 kedy: 05. Máj , 2010, 11:13:17 »

no takze mam preampove lampy ... cize lampac je kompletny a ide na STK .... medzi tym mi ale brdo napisal ze mam chybu .. a to zapojenie sietaku ... nevem kamos aj tipek sa zhodli ze je to v pohode cakam na brdovu reakciu ... tak ci tak sa to osetri  Na zdravie!
Mozes mi povedať prosím, podľa akej chémy si to robil? nejaký link alebo niečo, diki
Zaznamenané
Sovi
nováčik
*
Príspevkov: 44


Hudbou sa žije :)


« Odpoveď #28 kedy: 05. Máj , 2010, 11:19:53 »

Mám problém, keď zapnem vypínač standby. po malej chvílke začnú horieť mriežky. Poradí niekto čo s tým prosím? Homemade 2203 100W.
Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #29 kedy: 05. Máj , 2010, 11:35:54 »

http://guitargeek.ic.cz/plexi.html tunatu si pozri schemu ....
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 23 otázok.