Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
06. Október , 2024, 13:33:50
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: No Redemption  (Prečítané 15159 krát)
0 užívateľov a 15 Hostí prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #45 kedy: 15. Apríl , 2010, 17:40:18 »

Serte na to. Dobré to je,chybičky sa najdu no a? O čo ide ? O hudbu alebo o to, kto nahrá najkvalitnejší,zvukovo najdokonalejší,s najmodernejšíni technologiami prepchaty album?  Na zdravie!
Zaznamenané
wickerman
nováčik
*
Príspevkov: 16


« Odpoveď #46 kedy: 15. Apríl , 2010, 18:11:39 »

wow udry, normalne ma to prekvapilo, som si myslel ze na tomto fore su len ludia, ktori nas budu pochovavat pre neprogresivnost a nemodernost Žmurk

neviem kam sa to casom vyvinie, posunie, myslim ze to nie je dolezite kym robime hudbu, ktora sa nam paci a bavi nas...popracovať však určte máme na čom, ako individuálne, tak aj ako kapela.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #47 kedy: 15. Apríl , 2010, 19:42:22 »

wow udry, normalne ma to prekvapilo, som si myslel ze na tomto fore su len ludia, ktori nas budu pochovavat pre neprogresivnost a nemodernost Žmurk

ak mas tento dojem, tak ti potom unikla pointa niektorych prispevkov na vas album  :)
Zaznamenané

o-yep sro
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #48 kedy: 15. Apríl , 2010, 22:29:12 »

mne sa to nahodou celkom paci
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #49 kedy: 15. Apríl , 2010, 23:20:33 »

spev nie je az taky beznadejny, len treba najst polohy, ktore mu vyhovuju.

vypocul som si 3 pesnicky, zaciatok burning ma trochu rozladil, spevu som sa naplasil, pocudoval som sa nad zvukom kopaka, divny, ked nastupia skreslene pasaze spev sa k nim hodi viac. najviac mi na pesnickach vadi moment ked cakam kedy to uz v pesnicke rozbalite a stale nic, cele je to take na jednej vlne a este - trochu stereotypne podlklady gitary, ktore trvaju dlho. bicie sa mi zdaju moc vzadu a gitara moc vpredu k base sa vyjadrit neviem :) paradoxne ja osobne mam pocit, ze kapelu najviac taha gitarista/isti a ich napady ostatok je o krok az dva pozadu.

Vzhladom na nahravacie moznosti ok, aspon si mozete vypocut z nahravok a posudit, co chcete zlepsit.
 
Zaznamenané

wickerman
nováčik
*
Príspevkov: 16


« Odpoveď #50 kedy: 16. Apríl , 2010, 00:11:34 »

ak mas tento dojem, tak ti potom unikla pointa niektorych prispevkov na vas album  :)

neunikla, ja kritiku prijimam, ako som uz povedal, nehrame sa na "velkych panov" ktorym nie je co vytkunt, prave naopak, kritika je poucna, najma ak je to od niekoho skusenejsieho
tym som myslel len to ze ked nam niekto vycita ze aky hrame zaner...ufff.. no a co? tak hrame..teraz budeme vycitat raperom ich zaner, techno diskofilom ich? ved je na nich a na nas co sa nam paci a taku hudbu robime, tolko len k tejto chulostivej veci s nasim zanrom

to, ze ho nerobime najlepsie ako sa da a mame co skusat dotiahnut je nam jasne...niekotre veci su z toho asi subjektivne (mne sa spev paci - mne sa spev nepaci) ale za kazde nazory sme vdacni a mozno sa z nich poucime aj do buducna Žmurk

locksmith: diky, aspon niekomu Žmurk
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1379



WWW
« Odpoveď #51 kedy: 18. Apríl , 2010, 14:03:43 »

...mix uplne v poriadku podla mna  . . . dost fuska takto zmastrovat ciastocne zvlastny falosny spev, miestami falosne gity a rozhadzane bicie s basou . . .   Zdravíčko   . . . . keby som mal takyto zvuk svojich nahravok tak sa tesim a konecna . . .
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #52 kedy: 18. Apríl , 2010, 14:15:44 »

sak mozes mat aj ty, si zaplat a je to  Bavím sa skvele
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #53 kedy: 18. Apríl , 2010, 14:31:43 »

 Mne sa zvuk toho albumu páči,na rozdiel od "inych" cd je prirodzeny,necitit tam chemiu,gitary zneju jak gitary /nie ako vypreparovaný synták/,bicie su tiež ok -normálne mám pocit,že mi bubenik bucha v izbe. Na zdravie!
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #54 kedy: 18. Apríl , 2010, 14:46:19 »

Je to taky kusok divny hevik, zvuk kopaku sa mi nepaci, ale inak uplne v poriadku. Nechapem, co ste zrazu niektori taki prisni, pisete, ako keby to bol neviem aky pruser. Ja podobnu hudbu moc nepocuvam, tak neviem, ale pride mi to celkom svojske, nie milionta kopia niecoho, ma to dusu aj s tym spevom, ktory mi pride celkom osobity, ale rozhodne nie zly.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #55 kedy: 18. Apríl , 2010, 14:47:17 »

Ale tie bicie v uvode Serpent's Song, to je trochu moc uz Bavím sa skvele Ale krasne 80te roky :)
Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #56 kedy: 18. Apríl , 2010, 14:49:26 »

nehnevajte sa na mňa chalani, ale ten spevák mi vyložene vadí, ešte viac, ako spevák z hexu
« Posledná zmena: 18. Apríl , 2010, 14:50:34 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #57 kedy: 18. Apríl , 2010, 14:57:07 »

nehnevajte sa na mňa chalani, ale ten spevák mi vyložene vadí, ešte viac, ako spevák z hexu

Tak to je vlastne kompliment :).

A mimo ineho sa mi pacia plagaty na koncert. Originalne  Zdravíčko
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #58 kedy: 18. Apríl , 2010, 15:02:24 »

no neviem, čo je na tom znejúce ako kompliment, farba hlasu zlá, priteplaná, ešte k tomu miestami nepresná intonácia...
a už vôbec nechápem, prečo sa snaží spievať anglicky, keď anglicky evidentne nevie, aspoň tá výslovnosť je taká, ako keď maďar hovorí slovensky
« Posledná zmena: 18. Apríl , 2010, 15:05:11 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
udry
Hosť
« Odpoveď #59 kedy: 18. Apríl , 2010, 15:17:32 »

no neviem, čo je na tom znejúce ako kompliment, farba hlasu zlá, priteplaná, ešte k tomu miestami nepresná intonácia...
a už vôbec nechápem, prečo sa snaží spievať anglicky, keď anglicky evidentne nevie, aspoň tá výslovnosť je taká, ako keď maďar hovorí slovensky
... a ešte má aj napiču účes. Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.083 sekund, 22 otázok.