Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
06. Október , 2024, 15:32:33
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: No Redemption  (Prečítané 15227 krát)
0 užívateľov a 16 Hostí prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #60 kedy: 18. Apríl , 2010, 15:23:05 »

no neviem, čo je na tom znejúce ako kompliment, farba hlasu zlá, priteplaná, ešte k tomu miestami nepresná intonácia...
a už vôbec nechápem, prečo sa snaží spievať anglicky, keď anglicky evidentne nevie, aspoň tá výslovnosť je taká, ako keď maďar hovorí slovensky

aspon su s nim ohromne najebavky  Na zdravie!
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #61 kedy: 18. Apríl , 2010, 15:24:42 »

... a ešte má aj napiču účes. Zdravíčko
to je jedno, ako vyzerá, v halse nemá ani silu, ani farbu
nieje to môj žáner, ale ak vymeníte speváka a viac na tom zamakáte, za rok by to mohlo byť pre ľudí čo majú tento žáner radi fajné, nie sú to zlé nápadíky
aspon su s nim ohromne najebavky  Na zdravie!
no tak to môže chodiť ako kamarád, alebo na niečo hrať
« Posledná zmena: 18. Apríl , 2010, 15:28:20 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #62 kedy: 18. Apríl , 2010, 15:33:26 »

treba to prihlasit na euroviziu tam je to uplne jasne ze hudba je povodna a nie vykradacka  :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
wickerman
nováčik
*
Príspevkov: 16


« Odpoveď #63 kedy: 18. Apríl , 2010, 23:10:34 »

frakos, udry, martinlm: diky, tiez si myslime ze je to, v ramci okolnosti, uplne pocuvatelne, dostacujuce po zvukovej stranke
uz len ako frakos spominal, vycistit to od falosnosti Žmurk aj to snad bude :)

marrtin, hmm to mas tak niekomu sa ten spev paci niekomu nie...aj ked spevak dokaze mat svoje "vykyvy", tak to ako je naspievane CD sa mne, nam paci a hotovo...ani ta anglictina nie je podla mna na slovenske pomery vobec zla, skor naopak, urcite sa to da aj lepsie, ale pocul som ovela horsie priklady...urcite je pocut ze nie je native speaker, ale po anglicky celkom vie...ak by sme ho aj niekedy vymenili, nad cim neuvazujeme, tak urcite nie preto ze par ludom z fora sa jeho farb hlasu a spev. prejav nepaci.. navise vidis aki su hexaci popularni :D ale ako hovorim, beriem ze proste sa ti jeho spev nepaci. ved to je normalne. nemoze sa vsetkym pacit vsetko  Na zdravie!

Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #64 kedy: 18. Apríl , 2010, 23:28:14 »

a co to ma vobec spolocne so spevom? tam sa o speve ani hovorit moc neda... sorry, urychlene ho vymente, ved je to hroza, nie subjektivne, ale objektivne
Zaznamenané

stoka!
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #65 kedy: 19. Apríl , 2010, 00:04:08 »

marrtin, hmm to mas tak niekomu sa ten spev paci niekomu nie...aj ked spevak dokaze mat svoje "vykyvy", tak to ako je naspievane CD sa mne, nam paci a hotovo...ani ta anglictina nie je podla mna na slovenske pomery vobec zla, skor naopak
to snáď nemyslíš vážne, inak s tou angličtinou je to viac než zlé, ja som chodil 8 rokov medzi native speakers takže v tomto ma neoklameš, ale veď hrajte si pre radosť o tom hudba je
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
wickerman
nováčik
*
Príspevkov: 16


« Odpoveď #66 kedy: 19. Apríl , 2010, 00:50:51 »

vazne? co ja viem, mne to tak nepride, iste je pocut ze je slovak ale ze by to bolo az tak zle? no neviem to ja posudit zrejme velmi odborne..posleme ho niekam do anglicka na letnu brigadu nech sa vycvici Žmurk

miso_kolo: tak zrejme to bude subjektivne, ked niektorym ludom sa spev NAOPAK paci, aj tu niekto nieco tak pisal tusim. tak daj link na nieco co "spev" je ja sa kludne rad poucim. nehovorim ze je najlepsi spevacisko, nehovorim ze kazdemu sa musi pacit jeho farba hlasu a styl..ale hovorit ze vyslovene nevie spievat, nejde o spev, v objektivnom zmysle...to je moc prehnane
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #67 kedy: 19. Apríl , 2010, 07:56:37 »

Ten spev je uplne OK a na slovenske pomery nadpriemerny a hlavne zapamatovatelny. Asi treba napisat rovno, ked sa pise kritika, ze uznavam iba grganie miesto spevu alebo styriapol oktavovave ziapaky, vsetko ostatne je humac...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1379



WWW
« Odpoveď #68 kedy: 19. Apríl , 2010, 18:01:17 »

Nechcem tocit o tom istom a provokovat odporcov :-), ale normalne sa mi to paci... Pocuvam to 3ti krat a vyslovene dobre je to z mojho pohladu... Zvuk gitar a nahravky vyborny... Aj niektore sola fakt takmer celkom vydarene, dokonca aj spievane pasaze sa mi pacia, fajn melodie... Ma to nedostatky, ale ako niekto povedal na tie sa vysrat a ani sa mi o nich nechce...
Zaznamenané

wickerman
nováčik
*
Príspevkov: 16


« Odpoveď #69 kedy: 19. Apríl , 2010, 20:14:48 »

Ten spev je uplne OK a na slovenske pomery nadpriemerny a hlavne zapamatovatelny. Asi treba napisat rovno, ked sa pise kritika, ze uznavam iba grganie miesto spevu alebo styriapol oktavovave ziapaky, vsetko ostatne je humac...

Nechcem tocit o tom istom a provokovat odporcov :-), ale normalne sa mi to paci... Pocuvam to 3ti krat a vyslovene dobre je to z mojho pohladu... Zvuk gitar a nahravky vyborny... Aj niektore sola fakt takmer celkom vydarene, dokonca aj spievane pasaze sa mi pacia, fajn melodie... Ma to nedostatky, ale ako niekto povedal na tie sa vysrat a ani sa mi o nich nechce...

ďakujeme chlapi...pri všetkej tej ostrej kritike akékoľvek slovko chvály padne veľmi dobre  Na zdravie!
Zaznamenané
evil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 367



« Odpoveď #70 kedy: 19. Apríl , 2010, 20:23:06 »

Cosi som popocuval...je to OK, spev je velmi zvlastny, ale je svojsky a zapamatatelny. Totiz vela ludi znesie pod zem aj Briana Molka, Matta Bellamyho ci Thoma Yorkeho a napriek tomu, hravaju a vypredavaju stadiony Žmurk
Hudobne mi to sice nic moc nehovori a chyba mi tam nejake "prekvapenie", ale ako nejaky "pruser" by som to zdaleka nehodnotil.
Ak vas to bavi a bavia sa na vas nejaki ludia, tak hrajte, uzivajte si to a nerieste zbytocne nejake nazory na forach Na zdravie!
Zaznamenané

GODIN RULEZ!!!
Pablo
nováčik
*
Príspevkov: 19


« Odpoveď #71 kedy: 23. Január , 2011, 15:17:11 »

Máme nový videoklip k pesničke Burning!


Takže ak sa niekomu nepáčilo CDčko, môže teraz skúsiť okomentovať, či sme aspoň fešáci! :)
Zaznamenané
proton
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 339



WWW
« Odpoveď #72 kedy: 24. Január , 2011, 09:05:49 »

sa mi to len zda alebo v tom videu nesedi synchron?  Fuuha zíram
Zaznamenané

the hourglass is never right side up...
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #73 kedy: 24. Január , 2011, 10:04:31 »

je tam podobna kamera jak v klipoch august burns red :) . video je uplne ok, spev este stale nemozem prekusnut heh, inak ja judas priestovske cyklisticke  rukavice na spevakoch zboznujem su super a zvysuju charizmu, dexterity a obcas aj manu o +2
« Posledná zmena: 24. Január , 2011, 10:05:46 od kaolko » Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #74 kedy: 24. Január , 2011, 10:09:41 »

Super klip  Som metlak pekne zabery a strihy, kto to tocil?
PS: ten spevak spieva jak ja  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.118 sekund, 23 otázok.