Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. September , 2024, 22:31:50
Strán: [1] 2 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Rozpocet 150€ - ideme riesit ktory stompbox or multiefekt  (Prečítané 3660 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« kedy: 18. Máj , 2010, 23:27:28 »

gear :Mesa Boogie Triple

Rad by som ozivil nasu hudbu niektore pasaze si zasluzia efekty.urcite chcem delay chorus phaser ale samozrejme mozno aj nejake crazy zvuky. Do slucky na mese by som rad dal nejaky efekt-y ktory by som mal pri nohach. Hlavne mi ide o to aby som hlavne veci na nom tocil nech je to jednoduche. nechc rychle najdem svoj zvuk co sa mi paci a nemusim cez milion presetov tukat. cize ked to ma byt multak tak nech je v tvare stompboxov. Co som hladal a zaujal ma je BOSS ME70. je vhodny do slucky? ak vas napada iny multak easy use poradte.

Potom mi buro ukazal este efekty FACE co sa v inom threade rozoberaju. radsej kupit tri styri take krabky?
Co by bolo lepsie? navrhnite riesenie  Na zdravie! achhh
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 18. Máj , 2010, 23:29:32 »

za 150e. hmm nejaky rocktron rackovy mozno... cisto len s modulacnymi efektmi. alebo to co som mal ja take ze boss GX 700.. aj ked ty chces na zem vravis.. tak neviem.. kebyze mam recto tak tam nepcham nejaku haraburdu urcite
« Posledná zmena: 18. Máj , 2010, 23:30:02 od kaolko » Zaznamenané

korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #2 kedy: 18. Máj , 2010, 23:35:58 »

za 150e. hmm nejaky rocktron rackovy mozno... cisto len s modulacnymi efektmi. alebo to co som mal ja take ze boss GX 700.. aj ked ty chces na zem vravis.. tak neviem.. kebyze mam recto tak tam nepcham nejaku haraburdu urcite

dosli peniaze v podstate to chcem len skusit nejake efektove verse pasaze kde si slape basa a ja si tam poprdkavam tonmi falosnymi. ale chcem na zem lebo uz som mal g.sharp a stale ist nastavovat veci k ampu sa mi nechcelo kktsky sa stym jamovalo atd... nieco na zem prdnem do struny krutim kym sa mi nepaci a hram.
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #3 kedy: 18. Máj , 2010, 23:40:01 »

podlahove to sice nie je, ale starsi TC electronic G-sharp by sa mohol do toho rozpoctu zmestit (a da sa k nemu kupit 3 tlacitkovy footswitch)

edit: tak nic :)
« Posledná zmena: 18. Máj , 2010, 23:40:35 od asdfg » Zaznamenané
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #4 kedy: 18. Máj , 2010, 23:44:00 »

podlahove to sice nie je, ale starsi TC electronic G-sharp by sa mohol do toho rozpoctu zmestit (a da sa k nemu kupit 3 tlacitkovy footswitch)

edit: tak nic :)

nj ten som mal pohoda ale ako som pisal nevyhovoval mi. ten boss v slucke by sa spraval zle? samozrejme pouzite veci mozu byt kludne.
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #5 kedy: 19. Máj , 2010, 06:36:12 »

Určite ti to do..be základný zvuk. Nič také lacné tam nepchaj - olutuješ...
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 19. Máj , 2010, 06:55:38 »

Bez nejakeho rypania : mas dobre hrajuci zosilovac, preco si chces kazit zvuk nejakym lacnym (a teda pravdepodobne nie moc kvalitnym) multiefektom? (ktory podla mna budes aj tak coskoro predavat a uz to ani za tie prachy co si za to dal nepredas). Nebolo by lepsie si radsej pockat, nasetrit viac penazi a kupit si nieco co ti vydrzi dlho a ci nebude kradnut signal/prifarbovat signal?

Zaznamenané
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #7 kedy: 19. Máj , 2010, 06:57:42 »

no tak pani za to ze je to mesa sa tam nic pod 400€ nemoze pchat? vsak tia face efekty  pisu ze robia to co maju stoja 23€ ale ak funguju preco nie? boss me70 je taky shit velky nepouzitelny ci co? potrebujem nieco na zem modulacne efekty len do slucky a nech sa to jednoducho nastavuje.
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #8 kedy: 19. Máj , 2010, 06:59:50 »

Bez nejakeho rypania : mas dobre hrajuci zosilovac, preco si chces kazit zvuk nejakym lacnym (a teda pravdepodobne nie moc kvalitnym) multiefektom? (ktory podla mna budes aj tak coskoro predavat a uz to ani za tie prachy co si za to dal nepredas). Nebolo by lepsie si radsej pockat, nasetrit viac penazi a kupit si nieco co ti vydrzi dlho a ci nebude kradnut signal/prifarbovat signal?


sam neviem ake efekty by som chcel pouzivat. chcem sa hrat a ak sa nebudu pacit tie zvuky neuplatnia sa tak to pojde dalej. btw. gratulujem k 4000 prispevku  Na zdravie!

edit : vsak slucka je spinacia tak to kradnut signal nebude a prifarbovat ho musi  Žmurk
« Posledná zmena: 19. Máj , 2010, 07:02:40 od korn24 » Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 19. Máj , 2010, 07:10:43 »

sam neviem ake efekty by som chcel pouzivat. chcem sa hrat a ak sa nebudu pacit tie zvuky neuplatnia sa tak to pojde dalej. btw. gratulujem k 4000 prispevku  Na zdravie!

edit : vsak slucka je spinacia tak to kradnut signal nebude a prifarbovat ho musi  Žmurk

Ok, tak poskusaj najskor nejake kvalitne krabicky a uvidis co sa ti bude pacit, podla toho si vyber (alebo pripadne nevyber :) ) multiefekt.
Nejaky dobry delay, pripadne chorus/phaser/octaver a urcite ti to bude na dlhu dobu stacit :).

(a dik  Na zdravie! )
Zaznamenané
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #10 kedy: 19. Máj , 2010, 07:21:07 »

Ok, tak poskusaj najskor nejake kvalitne krabicky a uvidis co sa ti bude pacit, podla toho si vyber (alebo pripadne nevyber :) ) multiefekt.
Nejaky dobry delay, pripadne chorus/phaser/octaver a urcite ti to bude na dlhu dobu stacit :).

(a dik  Na zdravie! )

rozmyslal som ze napr dd7 /100€/ a chorus phaser nejaky lepsi... ale ja ten multak chcem aj na doma si hrat na tom. mam zoom g2 . Ten Boss me70 je lepsi ako zoom g2? sam neviem achhh ja nestastny zemepan  Je mi do plaču
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 19. Máj , 2010, 07:30:10 »

rozmyslal som ze napr dd7 /100€/ a chorus phaser nejaky lepsi... ale ja ten multak chcem aj na doma si hrat na tom. mam zoom g2 . Ten Boss me70 je lepsi ako zoom g2? sam neviem achhh ja nestastny zemepan  Je mi do plaču

Tak ked mas g2, tak zbytocne Ti riesit me70. Ved delay a modualcne efekty mozes tahat aj z neho. Ked to staci Kotzenovi...

Inak dospor a kup multiefekt od TCE - Nova System, GMajor. Dla twojich preferencji.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #12 kedy: 19. Máj , 2010, 07:59:38 »

presne pichni tam ten zoom a uvidis podla seba, ci to znie dobre. a ak to bude zniet dobre aj budes citit, ze sa to spravne chova, tak preco nie ?
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #13 kedy: 19. Máj , 2010, 08:01:27 »

dobre spyros hovori..  treba hlavne efekt kde mozes vypnut amp modeling.. neveril by si ale mali sme takeho experta tam kde skusame co mal triple recto a v slucke mal zoom 505II..  akoze.. ked si kupim amp za (vtedy este) 100 litrov tak nechapem ako je mozne ze potom nemam na dobry efekt k nemu ked to je mensia polozka..
Zaznamenané

xing
stály hosť
*****
Príspevkov: 936



« Odpoveď #14 kedy: 19. Máj , 2010, 08:10:58 »

korn24, v prvom rade si pozri bazar a skus sa poobzerat po niecom osvedcenom...
ak sa ti nebude pacit, tak to potom predas. ak chcel len cisto modulacne/dozvukove, tak na zaciatok nejaky chorus a delay, neskor mozes prikupit phaser, flanger...

toto je dobra kupa, dobry pedal a lepsie spraveny ako face, je true bypas...

http://ebazar.muziker.sk/?action=4&id=140247


Electro Harmonix - Nano Clone
Predam tento chorus.. pouzivany menej ako rok, kupovany v Muzikeri takze este 2 roky v zaruke.. povodna cena 63e. ja predavam za 30e.

Cena   30 EUR
Telefón   0905643821
Región   Bratislavský
Krajina   Slovensko
Zaznamenané
Strán: [1] 2 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 23 otázok.