Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. September , 2024, 14:25:32
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: bacha zmena v Randal clube BA  (Prečítané 1210 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« kedy: 23. December , 2010, 15:43:05 »

len by som chcel upozornit kapely z BA a okolia aby si dopredu zistili kto bude v klube randal ich koncert zvucit. Ocividne tam vcera boli az 3 novi zvukari a nedalo sa to pocuvat.. chalani tam krstili CD, naslapana muzika a aj fajn gear tam bol a znelo to desivo..

vcera nemal nikto z kapiel uplne normalny zvuk, hralo vsetko ako cez telefon.. zvukari vytahovali hore gitaristov co hrali doprovod ked ich kolega zatial soloval, kazde dve minuty zmena hlasitosti nastrojov, hrozny uplne desny zvuk gitar, jedine co bolo pocut je basa a ani ta netlacila.. zrejmetam maju nejaky novy arzenal v podobe novych ludi a dovolim si povedat ze v randali som horsi sound nezazil ani ked tam hrali chlapci so zoomkami priamo do PA

ak si dopredu zistite kto vas bude zvucit, mozete sa vyvarovat neprijemnostiam.. ak vas bude zvucit bud Brano Jur alebo Juro z Randalu je to ok, ak ti novi, tak zvazte iny klub nestoji vam to za to (hlavne ked si za to clovek este aj plati vsakze)
« Posledná zmena: 23. December , 2010, 15:44:35 od kaolko » Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #1 kedy: 23. December , 2010, 16:30:12 »

aky iny klub?
Zaznamenané

stoka!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 23. December , 2010, 16:35:09 »

aky iny klub?


Ocko alebo rocknroll aj ked to je jendo horsie nez druhe.. resp nepustit v randali zvucit hentych kokotov a riesit si zvuk svojpomocne od konzoly
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 23. December , 2010, 16:51:56 »

Este zvykne zvucit Vilko a ten vie spravit dobry zvuk.

OT: co si mi vcera Karol nezavolal? :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4 kedy: 23. December , 2010, 17:12:03 »

Este zvykne zvucit Vilko a ten vie spravit dobry zvuk.

OT: co si mi vcera Karol nezavolal? :)



lebo si pisal druhemu Karolovi ze neprides Žmurk
hento boli nejaki traja uplne novi typci vzivote som ich tam nevidel.. cele zle.. vsetko piskalo jak u jebnutych.. chalani z FOH mali zvuk jak keby ich niekto predaboval do tych 'shredds' videi.. smutno mi z toho bolo..  sak ondree ti porozprava
Zaznamenané

janci411
nováčik
*
Príspevkov: 46



« Odpoveď #5 kedy: 13. Január , 2011, 18:57:18 »

ja som pocul ze boli pripity uz pred koncertom. a jedneho z nich som dokonca poznal z videnia. smutne je ze robi pre profesionalnu zvukarsku firmu (nebudem menovat), ktora zvuci velke podia, festivaly, koncertne turne a pod...
Zaznamenané

Ibanez SZ 520QM, EMG 81 + Mesa Boogie Dual Rectifier + Mesa Boogie 4x12 Road King Straight Cabinet
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.084 sekund, 23 otázok.