Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. September , 2024, 14:28:31
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: o sluchatkach...  (Prečítané 10309 krát)
0 užívateľov a 39 Hostí prehliada túto tému.
zakky
Hosť
« Odpoveď #30 kedy: 04. Jún , 2010, 16:23:14 »

Mas "krabicku" za opaskom, ktorym si dokonca ovladas hlasitost celkoveho posluchu. Nie vysielacku, ale "prijimac".

a zvukar ma vysielac?ci mu ho das ty? ci to je nejaky standard ze to maju vsade?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #31 kedy: 04. Jún , 2010, 16:24:10 »

asi by ma jeblo kebyze mi huci knechtova do ucha cez inear  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele  a hned trikrat
Bavím sa skvele nastastie si davam ine faktory do odposluchu...  Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #32 kedy: 04. Jún , 2010, 16:27:04 »

a zvukar ma vysielac?ci mu ho das ty? ci to je nejaky standard ze to maju vsade?

to musi mat kapela kupene a sama si to obsluhovat cele aj s pomermi, co kto kolko toho ma... Polemic tak hraju, vzdy im to zavidime, ale je to drahe taky system a my vsetko vzdy radsej preslopeme  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 04. Jún , 2010, 16:27:39 od rastis » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #33 kedy: 04. Jún , 2010, 16:27:51 »

a zvukar ma vysielac?ci mu ho das ty? ci to je nejaky standard ze to maju vsade?
Sak normalne mam inear v uchu, mozem sa smelo pohybovat po celom stagei bez sebapocutia z tlakovych monitorov. Pouziva to kopec kapiel.. uplne bezna vec. Lepsie pocujes vsetko, nez ked Ti jebe x nastrojov + sampler do hlavy...
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #34 kedy: 04. Jún , 2010, 16:30:01 »

to musi mat kapela kupene a sama si to obsluhovat cele aj s pomermi, co kto kolko toho ma...
Presne tak a HLAVNE nie je hluk na podiu. Co je pre spevaka velmi velke plus.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #35 kedy: 04. Jún , 2010, 16:31:29 »

Presne tak a HLAVNE nie je hluk na podiu. Co je pre spevaka velmi velke plus.

daj nejaky typ na cely ten system... co presne treba ? nejaka mozno nizsia stredna trieda pre zaciatok... spekulujeme nad tym uz roky...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #36 kedy: 04. Jún , 2010, 16:33:37 »

daj nejaky typ na cely ten system... co presne treba ? nejaka mozno nizsia stredna trieda pre zaciatok... spekulujeme nad tym uz roky...
Netusim, nebadal som cestu signalu, ale spytam sa technika... Viem len, ze nas klavesak to cele riadi cez Mac.  ha ha ha
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #37 kedy: 04. Jún , 2010, 16:35:00 »

Netusim, nebadal som cestu signalu, ale spytam sa technika... Viem len, ze nas klavesak to cele riadi cez Mac.  ha ha ha

spytaj.

oddelil som to tu...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #38 kedy: 04. Jún , 2010, 16:41:24 »

Vsak ono uplne najjednoduchsie to je tak, ze sampler zapojis do napr. smiesneho Behringer sluchatkoveho "rozbocovaca" (neviem, ako sa to presne vola) a ides... Aj ked potrebujes este nieco, co Ti posle ten signal Tebe do ucha. Pripadne bubenik pojde cez kablik.  :)
Vy hravate so samplerom ?
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 04. Jún , 2010, 16:52:23 »

Presne tak a HLAVNE nie je hluk na podiu. Co je pre spevaka velmi velke plus.
takže skončila éra boxov  Orange 4x12 ?  :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #40 kedy: 04. Jún , 2010, 16:56:31 »

takže skončila éra boxov  Orange 4x12 ?  :)
Box bude vzdy a hlavne velky, lebo z tych vsetkych malickych zalezitosti lezie len krik a bordel..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #41 kedy: 04. Jún , 2010, 17:15:40 »

Vsak ono uplne najjednoduchsie to je tak, ze sampler zapojis do napr. smiesneho Behringer sluchatkoveho "rozbocovaca" (neviem, ako sa to presne vola) a ides... Aj ked potrebujes este nieco, co Ti posle ten signal Tebe do ucha. Pripadne bubenik pojde cez kablik.  :)
Vy hravate so samplerom ?

pockaj, co to ma so samplerom ? vsak nebola rec ku koncu uz o odposluchovom systeme ako takom ? si pisal, ze v uchu mas paradne sluchatka, na opasku prijmac a ze nemusis stat pri velkom odposluchu... a Zakky sa pytal, ze kto Ti tam do toho prijmacu posle signal, ci to bezne zvukari robievaju... a ja som pridal tiez svoju otazku, ze co to obnasa vsetko, aby som trebars ja mohol mat tiez v uchu len sluchatko... to si mam kupit este aj sampler k nemu ? :)
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #42 kedy: 04. Jún , 2010, 17:20:15 »

pockaj, co to ma so samplerom ? vsak nebola rec ku koncu uz o odposluchovom systeme ako takom ? si pisal, ze v uchu mas paradne sluchatka, na opasku prijmac a ze nemusis stat pri velkom odposluchu... a Zakky sa pytal, ze kto Ti tam do toho prijmacu posle signal, ci to bezne zvukari robievaju... a ja som pridal tiez svoju otazku, ze co to obnasa vsetko, aby som trebars ja mohol mat tiez v uchu len sluchatko... to si mam kupit este aj sampler k nemu ? :)
no,nakoniec to skončí tak,že do ucha mu ide plejbek   Bavím sa skvele
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #43 kedy: 04. Jún , 2010, 17:29:20 »

ta knechtova uz tak upadla ?  Je mi do plaču
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #44 kedy: 07. Jún , 2010, 22:44:42 »

Všetci by furt s in-earmi vymýšľali, kam sa podel rock and roll :-D Na pódiu musí byť tlak !
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.071 sekund, 23 otázok.