Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Jún , 2024, 22:05:39
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sluchátka  (Prečítané 13638 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #30 kedy: 29. Júl , 2010, 14:26:59 »

no ta platba by aj menila vyhodnost/nevyhodnost.

ono ja vychadzam dost z toho, ze velmi vela ludi co ma vselijeke tie kossy (ano uznavam ze poznam hlavne tych s porta pro a nejakycmi cudesnymi stuplami) a nejebu sa s nimi, tak to lamu ako dive. jeden konkretny pripad bol taky ze chalana to uz prestalo bavit a za podobnu cenu k porta pro si kupil nejake sony a drzia mu neustale, mne konieckoncov vydrzali stuple sony s cenou cca 30 e okolo 7 rokov ... ale beriem ze je to urcite o "schopnosti" lamat a stasti.
Zaznamenané

o-yep sro
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #31 kedy: 29. Júl , 2010, 14:38:10 »

Podla mna len raz pri registracii.
Pri registracii som neplatil nic. Na webe som zadal aktivacny kod  zo sluchadiel a mailom mi prisiel potom tusim "reklamacny" kod ci nieco take.
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #32 kedy: 29. Júl , 2010, 14:40:02 »

Ja teraz praveze uvazujem, ze kupim nejake high-endove kosy okolo cca 100 eury a tam sa ta dozivotna zaruka v podstate vyplati este viac. Len urcite si ich chcem pred kupou vyskusat v porovnani s mojimi keb24. Nemam dovod kupovat akukolvek inu znacku. By som sa nedoplatil za kazde nove sluchadla, keby som mal kupovat tak 2-3 rocne.
« Posledná zmena: 29. Júl , 2010, 14:41:00 od Misko » Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #33 kedy: 29. Júl , 2010, 14:50:27 »

 Na zdravie!
http://avmania.zive.cz/Testy/Velky-srovnavaci-test-spuntu-rozuzleni/sc-20-a-1438/default.aspx
Zaznamenané
jibbarocks
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


« Odpoveď #34 kedy: 29. Júl , 2010, 14:53:20 »

prave som si bol na poste vyzdvyhnut jays-s-jays,o ktorych som uz predtym pisal
skusam ich prave na mojom ipode nano 5th.generacia,pisali ze sa maju nechat rozohrat niekolko hodin,
ale dynamika je super,kopak je citatelny co som predtym nemal moznost pocut,skusam ich na roznej hudbe
darkest hour,russian circles,michael landau,knopfler,pink floyd,nieco moderne-pri vypnutom ekvalizery.V balicku je kopa prislusenstva.Zatial mozem doporucit za 40e vyborne neprebasovane ,co je hlavne pri hudbe ktoru pocuvram.
Uvidim neskor.
Zaznamenané
jibbarocks
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


« Odpoveď #35 kedy: 29. Júl , 2010, 14:56:17 »

radost pocuvat Landaovu dynamiku s dynamikou tychto sluchadiel  Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo! Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
olko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 314


\m/


« Odpoveď #36 kedy: 30. Júl , 2010, 00:01:05 »

hmmm asi to bude kus OT ale ja zboznujem svoje KOSS PORTA PRO... hlavne ze je to take... zive alebo ako to nazvat... a ked si spravne nastavim ekvalizer no proste radost je si pustat hudbu :)
Zaznamenané

Primarne basak.

Prog is Love, Prog is Life.

Proud Cort guitars player, and Peavey Amp user...
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #37 kedy: 30. Júl , 2010, 07:12:21 »

hudba by mala zniet cez sluchatka dobre aj bez eq, ci nie?
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #38 kedy: 30. Júl , 2010, 08:28:59 »

hudba by mala zniet cez sluchatka dobre aj bez eq, ci nie?
Dobre zniet moze, ale urcite dosiahnes lepsi vysledok ked nastavis EQ podla svojej chuti a chuti sluchadiel.
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #39 kedy: 30. Júl , 2010, 08:36:30 »

koss porta pro + eq Žmurk hlavne nech to basuje Bavím sa skvele
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #40 kedy: 30. Júl , 2010, 08:39:35 »

cim viac basov, tym viac muziky  Bavím sa skvele

zato som sa aj pytal na tie yamaha sluchatka ze cim su lepsie, ale bolo mi naznacene ze ZVUKOM?? ... nehehe - ale ci je ten zvuk prirodzeny alebo vsetko duni ako blaznive, alebo treba babrat EQ ...ale sak co. jebal pes sns.
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #41 kedy: 30. Júl , 2010, 08:59:59 »

je pravda, ze eq moze zlym sluchatkam pomoct, hlavne ked nemaju prirodzene basy a treba ich tam napumpovat cez eq, ale osobne preferujem sluchatka, kde hudba zneje normalne, cisto s dostatkom basov aj bez nutnosti pouzitia eq
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #42 kedy: 30. Júl , 2010, 09:15:48 »

je pravda, ze eq moze zlym sluchatkam pomoct, hlavne ked nemaju prirodzene basy a treba ich tam napumpovat cez eq, ale osobne preferujem sluchatka, kde hudba zneje normalne, cisto s dostatkom basov aj bez nutnosti pouzitia eq

suhlasim. ak treba pri pocuvani muziky nutne sahat na EQ, bud je ten posluch nahovno alebo je mozno nahravka nahovno alebo ma posluchac velmi svojsky vkus :)
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #43 kedy: 30. Júl , 2010, 09:31:39 »

je pravda, ze eq moze zlym sluchatkam pomoct
Ja by som povedal, ze EQ moze pomoct aj drahym (resp. akymkolvek) sluchatkam.  :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #44 kedy: 30. Júl , 2010, 09:38:25 »

Ja by som povedal, ze EQ moze pomoct aj drahym (resp. akymkolvek) sluchatkam.  :)

a v com ?
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.06 sekund, 23 otázok.