Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. September , 2024, 12:20:31
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mafia II  (Prečítané 17721 krát)
0 užívateľov a 22 Hostí prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #45 kedy: 12. Január , 2011, 16:19:17 »

radsej si zahrajte mass effect 1,2
Tieto strasidelne chujiny velmi nemusim, kde len zaradom strielas a plnis nejake bezvyznamne misie. Podobne jak COD. Neni zle, vkuse akcia, super, ale v konecnom dosledku nuda. :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #46 kedy: 12. Január , 2011, 16:22:59 »

ti ebe mass effect 2 je jedna z najlepsich hier co som doteraz hral.. inak btw.. mafia 2 nie je chujina kde len ides z jedneho bodu do druheho a cele to tam vykosis? lebo rozmyslam ze v com je tatohra taka vynimocna ze si prave ona zasluzila temu na gitaristoch
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #47 kedy: 12. Január , 2011, 16:26:51 »

Tieto strasidelne chujiny velmi nemusim, kde len zaradom strielas a plnis nejake bezvyznamne misie. Podobne jak COD. Neni zle, vkuse akcia, super, ale v konecnom dosledku nuda. :)

COD je vsetko ine len nie nuda :). Jasne ze to je v podstate linearna strielacka, ale s vybornou hratelnostou.
Pri Mafia 2 som sa castokrat musel do toho nutit aby som tu hru uz dohral, co sa mi pri napr. COD Modern warfare 1 a 2 alebo BlackOps teda nestalo nikdy.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #48 kedy: 12. Január , 2011, 16:37:14 »

COD je vsetko ine len nie nuda :). Jasne ze to je v podstate linearna strielacka, ale s vybornou hratelnostou.
Pri Mafia 2 som sa castokrat musel do toho nutit aby som tu hru uz dohral, co sa mi pri napr. COD Modern warfare 1 a 2 alebo BlackOps teda nestalo nikdy.

black ops, modern warfare ppci, singularity bolo tiez popici, mass effect 2 popici (jednotka ma az tak nebavila ale len preto ze 2ku som hral skor zial), tesim sa na novy dead space 2, dragon age 2, bioshock, diablo, starcraft ach uz nech to je vonku.. .. vcelku by som si dal nieco dobre zas len uz to vidim ze zas PC bude treba upgradenut..
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #49 kedy: 12. Január , 2011, 16:50:57 »

inac co vravite na GTA4? este som ho nehral... hral som Vice City kedysi davno, to sa mi velmi pacilo lebo to bola taka arcadeovka... san andreas ma sklamal lebo tam boli picoviny ako jedenie, posilovanie a prasenie frajerky a tieto veci mi celu hru tak pokazili, ze som ani nemal chut si ju znova zahrat... ake je GTA4? je to viac k akcnosti Vice City alebo k zbytocnym debilinam ala San Andreas? Na zdravie!
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #50 kedy: 12. Január , 2011, 16:53:41 »

inac co vravite na GTA4? este som ho nehral... hral som Vice City kedysi davno, to sa mi velmi pacilo lebo to bola taka arcadeovka... san andreas ma sklamal lebo tam boli picoviny ako jedenie, posilovanie a prasenie frajerky a tieto veci mi celu hru tak pokazili, ze som ani nemal chut si ju znova zahrat... ake je GTA4? je to viac k akcnosti Vice City alebo k zbytocnym debilinam ala San Andreas? Na zdravie!

GTAIV je v pohode, krasna grafika, myslim ze ziadne tie posilky a podobne, akurat si mozes s frajerkami vyrazit na bowling a tak podobne, ale nie je to povinne.
Akurat sa to nekonecne dlho loaduje aj na nadupanej masine.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #51 kedy: 12. Január , 2011, 16:55:05 »

 GTA ma nejak nerajcuju uz par rokov.. posledne som hral san andreas.. neviem ci mi to ma co ponuknut tato seria hier, je to hrozne rovnake vsetko uz len na zaklade recenzii.. co ma vcelku bavilo bol ten tajny agent na tom tropickom ostrove ak si spomeniem na nazov tak dam
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #52 kedy: 12. Január , 2011, 16:56:07 »

GTA ma nejak nerajcuju uz par rokov.. posledne som hral san andreas.. neviem ci mi to ma co ponuknut tato seria hier, je to hrozne rovnake vsetko uz len na zaklade recenzii.. co ma vcelku bavilo bol ten tajny agent na tom tropickom ostrove ak si spomeniem na nazov tak dam
Just Cause  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #53 kedy: 12. Január , 2011, 16:57:33 »

Just Cause  Bavím sa skvele

Just Cause 2 je celkom sranda :).
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #54 kedy: 12. Január , 2011, 16:57:59 »

jo presne just cause 2  :)
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #55 kedy: 12. Január , 2011, 17:00:21 »

GTAIV je v pohode, krasna grafika, myslim ze ziadne tie posilky a podobne, akurat si mozes s frajerkami vyrazit na bowling a tak podobne, ale nie je to povinne.
Akurat sa to nekonecne dlho loaduje aj na nadupanej masine.

diky za nazor  Na zdravie! mozno to predsalen vyskusam... posledna hra co som si kupil a presiel bol Fallout 3, a to sa mi velmi pacilo Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #56 kedy: 12. Január , 2011, 17:01:26 »

COD 6 bola celkom v pohodke, toto sa mi pacilo a malo to aj dobru grafiku. Su este nejake vojenske hry s realnou technikou ?
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #57 kedy: 12. Január , 2011, 17:02:31 »

COD 6 bola celkom v pohodke, toto sa mi pacilo a malo to aj dobru grafiku. Su este nejake vojenske hry s realnou technikou ?

Mas dokonca vojenske simulatory ako napr. ARMA II a podobne, ale to uz je pre totalnych sialencov.

A podobne ako COD je samozrejme seria Medal of honor, posledny diel bol celkom v pohode, aj ten predtym (Airborne) ma celkom bavil.
« Posledná zmena: 12. Január , 2011, 17:03:19 od Semish » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #58 kedy: 12. Január , 2011, 17:03:02 »

COD 6 bola celkom v pohodke, toto sa mi pacilo a malo to aj dobru grafiku. Su este nejake vojenske hry s realnou technikou ?

hej.. simulacia traktora 'Ultimate Zetor 2010'  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #59 kedy: 12. Január , 2011, 17:04:09 »

inak odporucam ten bioshock aj.. dost do pohody super atmoska skoda ze ta dvojka bola taky vyvar jednotky len ech
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.083 sekund, 22 otázok.