Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. September , 2024, 12:23:04
Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mafia II  (Prečítané 17738 krát)
0 užívateľov a 27 Hostí prehliada túto tému.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #105 kedy: 13. Január , 2011, 18:33:10 »

A potom samozrejme hra s najlepším soundtrackom ktorý dodnes počúvam a mám ho v iPode ako stálicu: NEVERHOOD :-D



Terry S. Taylor je frajer :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #106 kedy: 13. Január , 2011, 18:40:56 »

Mas dokonca vojenske simulatory ako napr. ARMA II a podobne, ale to uz je pre totalnych sialencov.


Arma II je vyborna, COD Modern Warfare je arkada pre deti.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #107 kedy: 13. Január , 2011, 18:41:38 »

Arma II je vyborna, COD Modern Warfare je arkada pre deti.  :)
skúšal som to včera ale seká mi to na booku :(a v deme celkomvo nič nebolo, tak ma to trecha zklamalo.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #108 kedy: 13. Január , 2011, 18:44:57 »

hry z 95 az 98 su fasicunujuce v tom ze naozaj fungovali  Bavím sa skvele inak je to dost napicu, si vezmite ze tam nebol vacisnou ziaden pribeh nic.. intro.. single player, round 1 alebo act 1.. stvrcova postava bezi a striela dopredu  :) velkym posunom vpred bol levy kral.. tam slo o romanticku zapletku na tragickom podklade a o znaky krestanstva v podobe Timona a Pumbaa

 ?§!. Si nejako poplietol roky, v 95-98 sa uz robili dost vazne hry, napr.aj Half Life. Stvorcove postavy strielajuce dopredu boli tak od 85-93. :)
« Posledná zmena: 13. Január , 2011, 18:46:08 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #109 kedy: 13. Január , 2011, 18:45:57 »

skúšal som to včera ale seká mi to na booku :(a v deme celkomvo nič nebolo, tak ma to trecha zklamalo.

Narocne to je riadne, to je fakt, ked si vezmes tie priestory a tolko jednotiek na kope.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #110 kedy: 13. Január , 2011, 20:39:10 »

inak chalani nainstaloval som to metro 2033.. mal som hrozne nizke FPS.. asi 14 frameov..  tak som googlil a nasiel som tento navod.. http://www.gamefaqs.com/boards/935068-metro-2033/53980673
pri tych istych nastaveniach co som pouzil na zaciatku sa mi to zvysilo na 38 co uz je velmi slusne hratelne.. zatial ma to vcelku bavi takto heh snad to niekomu pomoze ak potrebuje
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #111 kedy: 13. Január , 2011, 20:44:18 »

inak chalani nainstaloval som to metro 2033.. mal som hrozne nizke FPS.. asi 14 frameov..  tak som googlil a nasiel som tento navod.. http://www.gamefaqs.com/boards/935068-metro-2033/53980673
pri tych istych nastaveniach co som pouzil na zaciatku sa mi to zvysilo na 38 co uz je velmi slusne hratelne.. zatial ma to vcelku bavi takto heh snad to niekomu pomoze ak potrebuje
Ja som si neTweakoval nic a bezalo to v pohode. Ale na Maximalnych detailoch s DX11 som mohol hrat s 30-40fps iba na rozliseni 1280x700 a aj to sa mi notebook tak prehrial ze som aj rovno skoncil po 10 minutach  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #112 kedy: 13. Január , 2011, 20:44:56 »

inak chalani nainstaloval som to metro 2033.. mal som hrozne nizke FPS.. asi 14 frameov..  tak som googlil a nasiel som tento navod.. http://www.gamefaqs.com/boards/935068-metro-2033/53980673
pri tych istych nastaveniach co som pouzil na zaciatku sa mi to zvysilo na 38 co uz je velmi slusne hratelne.. zatial ma to vcelku bavi takto heh snad to niekomu pomoze ak potrebuje
to sme robili aby sme rozbehali doom 3 keĎ vyšiel, išlo to ako po masle. Ale nevem moc tam ani rozdiel nebolo vidno, teda asi vôbec, nechápem celkom ako im to fungujú tie enginy divne.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 22 otázok.