Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. September , 2024, 12:26:33
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 37 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: je ten zvuk v prstoch ? :)  (Prečítané 68067 krát)
0 užívateľov a 40 Hostí prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #285 kedy: 01. Marec , 2011, 15:12:55 »

ale len preto, ze rad ide proti prudu, aj ked nema pravdu?  Bavím sa skvele

tu sa neda povedat ze toto je PRAVDA a to druhe nie... proste je to vec nazoru... len neviem co vas to stale bavi presviedcat vlada o vasom NAZORE.  Na zdravie!
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #286 kedy: 01. Marec , 2011, 15:13:18 »

dnes je utorok, tesim sa na zajtra - zastrckovy den, a vy?
Zaznamenané

stoka!
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #287 kedy: 01. Marec , 2011, 15:14:33 »

dnes je utorok, tesim sa na zajtra - zastrckovy den, a vy?

 Bavím sa skvele to iba v utorok ako v Jedna ruka netleska? Ja som čert.. bude aj predcasna ejakulacia?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #288 kedy: 01. Marec , 2011, 15:14:47 »

moj nazor je ten ze ZVUK je vysledny produkt viacerych faktorov, z ktorych jednym je hlavne TON gitaristu. To aky ma percentualny podiel je diskutabilne... dalsimi su aparat, gitara, kable, zvysok techniky, pocet nastrojov v kapele, pomery hlasitosti, pocet ludi ktori piju alkoholicke napoje v prednych radach :)
hallelujah
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #289 kedy: 01. Marec , 2011, 15:15:10 »

Ja ten blind test fakt spravim po praci idem na plavaren, ale tak okolo 21 tu zavesim 7 ukazok a budem cakat hlavne na odpovede od Rastisa boha zvuku ako takeho.

odpusti si poznamky, dobre ? nemal som pocit, ze som sa k Tebe spraval niekedy nepekne alebo neferovo, ale vie mi niekedy jesitne prepnut a mozes prist aj o uz 3 nick co tu mas.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #290 kedy: 01. Marec , 2011, 15:16:09 »

hallelujah

najvacsia prdel ze kazdy tu ma ten nazor nakoniec asi rovnaky ako tak sledujem a iba sa dotahujeme o terminologii  Bavím sa skvele raz darmo, ludska rec nieje vobec dokonaly komunikacny prostriedok, ma privysoke skreslenie  Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #291 kedy: 01. Marec , 2011, 15:17:31 »

kua pici, uz tolko krat tu bola povedana podstata toho a stale sa to toci dookola. Karol to pekne zhrnul, aj rastis niekolkokrat, aj ja a hocikto... stale sa tocime dookola.  Bavím sa skvele

vlado - cize co podla teba robi iny zvuk, ked na jednom aparate s rovnakou gitarou to hra inak tebe a mne ?
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #292 kedy: 01. Marec , 2011, 15:18:23 »

moj nazor je ten ze ZVUK je vysledny produkt viacerych faktorov, z ktorych jednym je hlavne TON gitaristu. To aky ma percentualny podiel je diskutabilne... dalsimi su aparat, gitara, kable, zvysok techniky, pocet nastrojov v kapele, pomery hlasitosti, pocet ludi ktori piju alkoholicke napoje v prednych radach :)

karol, ty si asi nepozorne cital tuto diskusiu..aky TON to myslis? C alebo Cis?  Bavím sa skvele

a ze styrioci s tymto suhlasi, tak to je najvacsie prekvapenie dna, kedze mi tu vcera hadzal nejake definicie z fyziky  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
ice:breaker
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


Solid Guitar


« Odpoveď #293 kedy: 01. Marec , 2011, 15:19:19 »

odpusti si poznamky, dobre ? nemal som pocit, ze som sa k Tebe spraval niekedy nepekne alebo neferovo, ale vie mi niekedy jesitne prepnut a mozes prist aj o uz 3 nick co tu mas.

Ja sa spravam nepekne alebo neferovo ? Proste Ty nikdy nepripustis nazor druheho cloveka a stale ides do ofenzivy tak potom preco by mal byt pre Teba problem rozonat ukazky ked si taky namakany znalec.
Ja si myslim, ze som Ta neurazil ved ja by som chcel byt titulovany ako boh zvuku znie to dost dobre.

 :)
Zaznamenané

"blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver !"
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #294 kedy: 01. Marec , 2011, 15:19:42 »

karol, ty si asi nepozorne cital tuto diskusiu..aky TON to myslis? C alebo Cis?  Bavím sa skvele

to uz tu pises neviemkolky krat.  Bavím sa skvele nepozorne citas ty podla mna.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #295 kedy: 01. Marec , 2011, 15:20:38 »

raz darmo, ludska rec nieje vobec dokonaly komunikacny prostriedok
bola by, keby sa ludia vyjadrovali presne, ale v ziari nad hronom je asi nejaka antipresnaterminologiaabudemdookolatrepatsvojenepodlozenedo hady zona  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #296 kedy: 01. Marec , 2011, 15:21:11 »

odpusti si poznamky, dobre ? nemal som pocit, ze som sa k Tebe spraval niekedy nepekne alebo neferovo, ale vie mi niekedy jesitne prepnut a mozes prist aj o uz 3 nick co tu mas.

ice breaker je rudy?
Zaznamenané

myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #297 kedy: 01. Marec , 2011, 15:22:15 »

Ja ten blind test fakt spravim po praci idem na plavaren, ale tak okolo 21 tu zavesim 7 ukazok a budem cakat hlavne na odpovede od Rastisa boha zvuku ako takeho.

To su slova do bitky.  Na zdravie!  Tesim sa na blind test. Ale nechaj to zavesene aspon 3-4 dni, aby sa ludia stihli vyjadrit.
A mazte tam kazde OT. Nech su pod ukazkami len posty vzdy ineho cloveka s cislami od jedna do sedem.
Pricom pri kazdom bude napisane "Satros" alebo "klon". Ziadne siahodlhe kecy ako pri tychto debatach tam netreba. Ano/Nie. Jedna/Nula. Debaty nech sa zacnnu az po zverejneni vysledkov. Ale mali by tam byt po zverejneni linky na cele skladby, aby si mal alibi, ze neklames Žmurk.

A do Rasta neryp. Net je plny zakomplexovanych arogantnych buranov, co si otvoria usta len v anonymite.
Rasto je priamy clovek a nikoho bezdovodne neuraza a len sa snazi diskutovat. Zatial co ini su casto zbytocne ironicki a arogantni a nevedia svoj nazor povedat bez toho, aby ineho desat krat urazili.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #298 kedy: 01. Marec , 2011, 15:22:31 »

a ze styrioci s tymto suhlasi, tak to je najvacsie prekvapenie dna, kedze mi tu vcera hadzal nejake definicie z fyziky  Bavím sa skvele
ale vsak to, co napisal karol vobec neodporuje tym definiciam fyziky, co som tu daval vcera, tak co sa rehces?
Zaznamenané
myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #299 kedy: 01. Marec , 2011, 15:24:49 »


Ja si myslim, ze som Ta neurazil ved ja by som chcel byt titulovany ako boh zvuku znie to dost dobre.

 :)

Cize chces tvrdit, ze v predoslom poste si spojenie "boh zvuku" nemyslel ironicky?  Popiskujem si
Zaznamenané
Strán: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 37 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.