Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. September , 2024, 06:16:00
Strán: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 37 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: je ten zvuk v prstoch ? :)  (Prečítané 67772 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #420 kedy: 01. Marec , 2011, 21:55:56 »

tak preto som bol mimo ako tá jedľa.  Bavím sa skvele

tak si teraz chlapsky priznaj, ze to proste nevies rozoznat  Na zdravie!
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #421 kedy: 01. Marec , 2011, 21:57:18 »

tak si teraz chlapsky priznaj, ze to proste nevies rozoznat  Na zdravie!
počkaj mucko počkáme na výsledky potom ma zdiskredituješ po čiernu zem a kúpim ti pivo a pôjdeme aj na vychádzku.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #422 kedy: 01. Marec , 2011, 21:59:11 »

vidis to, takto to zas dopadlo..najprv si napisal, ze z fleku bez skumania..cize uz tu si vytvaras alibi

a toto druhe je len dalsie alibi

zase zase zase ojebavas. normalne si ma prinutil prejst si debatu, ktoru som dnes na tuto temu viedol:

Citácia: jtakac
pozri, za ten cas co chodim na toto forum, si sa mohol parkrat predviest, ani raz si to nespravil. myslim teraz na nejake rozoznavanie co je co a tak..cize darmo mi ty napises, ze to ROZOZNAS, hadam necakas, ze ked napises, ze rozoznas, ze ja poviem, ano rastis, rozoznas, je to svata pravda.

Citácia: rastis
cisto konkretne k veci. co som sa mohol predviest ? v rozoznavani coho ? teraz konkretne sa bavime o rozoznavani gitaristov. dobre hovorim ? kedy tu bola nejaka sutaz v rozoznavani gitaristov co som sa moho predviest ? nebola taka, ak sa nemylim. ci ty myslis nejake ine rozoznavania ? vytiahnes tie sample zase ? lebo to je presne co robis - placas pseudoargumenty krizom cez seba. v akom rozoznavani som sa mohol predviest ?

Citácia: ice:breaker
Ja do Rasta nerypem a neurazam ho ... ja som len zvedavy ako dopadne .. ked uhadne vsetko tak uznam, ze je najhustejsi zo vsetkych.

A neviem sice preco mi chce dat ban, ale ked si mysli, ze som vulgarny alebo nieco podobne nech sa paci ...

Citácia: rastis
nepotrebujem nic uznat

nepotrebujem sa predvadzat v rozoznavani nicoho, su tu ludia, co dokazu v niektorych situaciach rozoznat take nuansy, ze ziram (napriklad progac vo svojich oblubenych nahravkach je neprekonatelny a dokazal to vsetkym aj na blind teste vela gitar, co sa nahravali na jeho aparat - ako jediny rozoznal spravne vsetky gitary)

ak napisem na 2 videa, ze ty chalani nehrali tak, ze su nerozoznatelni od Satrianiho, je to dovod na posmesky typu "boh zvuku" ? nie ze by ma to urazalo, je mi to uprdele, ale zase "vytocit" sa na to mozem, ne ?

ci pockaj - aby som nestratil pred Tebou tvar, tak mam si vypocut Tvoje videa a ukazat sa, aky som borec ? a co sam ja koko*t aby som plytval casom okrem vypisovania este aj na to ? no nechces ist rovno do riti ?

ak mi nieco odomna na tuto temu uniklo, ospravedlnujem sa
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #423 kedy: 01. Marec , 2011, 22:00:42 »

Co vam uz jebe vsetkym? Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #424 kedy: 01. Marec , 2011, 22:00:57 »

co vam uz uplne jebe? ako ja tiez zvyknem pisat VELKE KOKOTINY, ale toto je fakt vela. prosim prepnite niekto v iny kanal
Zaznamenané

stoka!
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #425 kedy: 01. Marec , 2011, 22:01:06 »

počkaj mucko počkáme na výsledky potom ma zdiskredituješ po čiernu zem a kúpim ti pivo a pôjdeme aj na vychádzku.  Bavím sa skvele

nechcem pivo, len skoda, ze si nedokazes priznat svoju chybu  Na zdravie!

aj keby si trafil, ze tie dve ukazky je satriani, je uplne jasne, ze si hladal iba dve nahravky, ktore ti najviac sedia na satrianiho, keby si si fakt bol isty, ze to vies rozoznat, tak sa nepytas na pocet, lebo ten kto dava test ta moze aj ojebat, povie, ze tam su iba dve prave a moze tam dat styri
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #426 kedy: 01. Marec , 2011, 22:01:52 »

co vam uz uplne jebe? ako ja tiez zvyknem pisat VELKE KOKOTINY, ale toto je fakt vela. prosim prepnite niekto v iny kanal

misko, toto je tema, ze zvuk v prstoch, ked ti to pripada divne, necitaj to  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #427 kedy: 01. Marec , 2011, 22:02:30 »

keby sa pisalo nieco k teme tak nepoviem ani slovo  Na zdravie!

ci fakt mam len ja pocit ze ste vsetci j*ebnuti?
« Posledná zmena: 01. Marec , 2011, 22:02:48 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #428 kedy: 01. Marec , 2011, 22:04:20 »

keby sa pisalo nieco k teme tak nepoviem ani slovo  Na zdravie!

ci fakt mam len ja pocit ze ste vsetci j*ebnuti?

praveze sa pise k teme, ide o to, ze ti co tvrdia, ze poznaju satrianiho podla zvuku, nemusia ho vidiet, tak je tu pre nich teraz ten test a mozu dokazat, co tvrdia, aj ked tie nahravky nie su najlepsie, lebo fakt asi do midi tracku by satriani nehral  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #429 kedy: 01. Marec , 2011, 22:04:29 »

nechcem pivo, len skoda, ze si nedokazes priznat svoju chybu  Na zdravie!

aj keby si trafil, ze tie dve ukazky je satriani, je uplne jasne, ze si hladal iba dve nahravky, ktore ti najviac sedia na satrianiho, keby si si fakt bol isty, ze to vies rozoznat, tak sa nepytas na pocet, lebo ten kto dava test ta moze aj ojebat, povie, ze tam su iba dve prave a moze tam dat styri
no šak ja som si myslel že to je on lebo tie nahrávky mi zneli ako on ale zas som čakal že sa budú dodržiavať tie ....
ale vieš čo nemá to zmysel ti nič vysvetlovať, počkáme na výsledky testu a potom sa bavíme ďalej. Ale priznávam, že je to ťažšie ako som si myslel, mali dať novšie nahrávky, zlá kvalita a podmienky.  Bacha na vec kamo! Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #430 kedy: 01. Marec , 2011, 22:06:40 »

praveze sa pise k teme, ide o to, ze ti co tvrdia, ze poznaju satrianiho podla zvuku, nemusia ho vidiet, tak je tu pre nich teraz ten test a mozu dokazat, co tvrdia, aj ked tie nahravky nie su najlepsie, lebo fakt asi do midi tracku by satriani nehral  Bavím sa skvele

mne sa zda ze ty chces vsetkych presvedcit o tom aki su kok*ti a vsetci ostatni chcu presvedcit teba aky si koko*t. a to ostatne su len blaboly, ktore davno straili vyznam
Zaznamenané

stoka!
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #431 kedy: 01. Marec , 2011, 22:07:05 »

no šak ja som si myslel že to je on lebo tie nahrávky mi zneli ako on ale zas som čakal že sa budú dodržiavať tie ....
ale vieš čo nemá to zmysel ti nič vysvetlovať, počkáme na výsledky testu a potom sa bavíme ďalej. Ale priznávam, že je to ťažšie ako som si myslel, mali dať novšie nahrávky, zlá kvalita a podmienky.  Bacha na vec kamo! Bavím sa skvele

ano, zla kvalita, inak ta kvalita toho youtube videa je super, ze? asi je este horsia by som povedal, len tam ho vidis, to je ten DETAIL..a este spevacka bola chora, si zabudol napisat  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #432 kedy: 01. Marec , 2011, 22:07:16 »

no.. pukance mam spravene, novy balicek antidepresiv pripraveny ku spapaniu aby som toto dokazal stravit  Bavím sa skvele takze kludne do seba


* Pictrrrrure.jpg (93.51 KB, 500x832 - prehliadnuté 180 krát.)
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #433 kedy: 01. Marec , 2011, 22:08:30 »

mne sa zda ze ty chces vsetkych presvedcit o tom aki su kok*ti a vsetci ostatni chcu presvedcit teba aky si koko*t. a to ostatne su len blaboly, ktore davno straili vyznam

nie, ja tvrdim, ze kazdy gitarista ma nejaky zvuk a nejaky ton, su to dve rozdielne veci a tym padom, moze mat gitarista napr. zly zvuk a dobry ton a oni tvrdia nieco ine

a este taky detail, preco pises, ze VSETKYCH chcem presvedcit? sak su tu aj taki, co somnou suhlasia, si si nevsimol?  :)
« Posledná zmena: 01. Marec , 2011, 22:09:55 od jtakac » Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #434 kedy: 01. Marec , 2011, 22:09:47 »

ano, zla kvalita, inak ta kvalita toho youtube videa je super, ze? asi je este horsia by som povedal, len tam ho vidis, to je ten DETAIL..a este spevacka bola chora, si zabudol napisat  Bavím sa skvele
počúvam to na 6 E sluchátkach lebo sa mi nechce zapínať počítač a teraz idem na hodinkách proste treba opakovať test, tento je irelevantný.  Bavím sa skvele
Ja čakám na Branka ešte nech sa vyjadrí a potom to môžme uzavrieť zmazať tému aj účet a ísť pásť husy.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Strán: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 37 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 23 otázok.