Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. September , 2024, 05:20:36
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: matodrummer - moja hudba  (Prečítané 17771 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #30 kedy: 30. August , 2012, 19:50:36 »

kedy bude novy album? Žmurk
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 31. August , 2012, 06:49:42 »

 Zdravíčko , dobre to je
Zaznamenané
Rectifier
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 239



« Odpoveď #32 kedy: 01. September , 2012, 08:19:46 »

Nemám čo k tomu dodať veľké prekvapenie na tomto fóre  Na zdravie! Zvuk je vážne super  Žmurk

Aké ladenie používaš ? Struny ? 7 strunka ?
« Posledná zmena: 01. September , 2012, 08:23:02 od Rectifier » Zaznamenané
matodrummer
nováčik
*
Príspevkov: 61



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 15. September , 2012, 11:51:16 »

Dakujem, moc ma to tesi. Gitara je osmicka schecter. Ladenie o pol ton nizsie od standartu, kvoli base.
Pracujem na druhom albume, ale ide to velmi pomaly, lebo moc casu travim v praci. Mam aj nejake ukazky, tak ak by bol zaujem, staci dat vediet  :)
Zaznamenané

matodrummer
nováčik
*
Príspevkov: 61



WWW
« Odpoveď #34 kedy: 24. Október , 2012, 16:49:35 »

kedy bude novy album? Žmurk

Ked budem nezamestnany asi. Ved to poznate, treba na to kopec casu. Samozrejme nejake useky uz mam a nechcem nechat jedinu notu na nahode. Zatial to vypada hodne dobre. Este tvrdsie ako predosly album a chcem sa viac zamerat na tichsie orchestralne pasaze. Moj sen je nahrat djentovy soudtrack :-) Drzte mi palce.
Zaznamenané

Petko
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #35 kedy: 29. Október , 2012, 08:51:17 »

Chvaly je tu dost..na slovensku si strateny pripad.posli to niekam mimo uzemia. Perfect! Este spev by to chcelo..ale nie nejaky murmur "slovensky"... drzim palce Ja som čert..
escape -  Fuuha zíram
a prec s "husličkami"  Som frajer
Zaznamenané
matodrummer
nováčik
*
Príspevkov: 61



WWW
« Odpoveď #36 kedy: 29. Október , 2012, 15:20:59 »

Diky za pozitivny ohlas. Ja ale s touto hudbou nemam ziadne ambicie. Neocakavam ze to niekedy budem hrat nazivo, alebo sa tym este zivit. Robim to len pre radost a pre ludi ktori si to radi vypocuju. Nevravim, ze by nebolo fajn na tom nieco zarobit, ale zivou produkciou asi nie.
Co sa tyka tych orchestralnych prvkov. No nie si jediny kto mi tu pise ze sa to nehodi. Ja som sa tymto chcel prave odlisit. Myslim ze bez husli by to znelo uz tuctovo. Chcel som do tohto stylu vlozit nejaky dalsi prvok. Vsetci ostatni tam maju bud ciste delayove gitary, alebo elektro prvky. A to by som znel zasa ako vsetci. Ja osobne mam velmi rad sountracky, tak mi to tam nejak prirodzene pasuje. Nesnazim sa o pompeznost, ale skor o majestatnost. A navyse tie husle tomu este pridaju na sile. Ale nebranim sa a uvazujem, ci sa to tam naozaj hodi. Ono je to len taka zabava. Aj ked sa ju znazim robit co najpoctivejsie.
Este raz dik.
Zaznamenané

Petko
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #37 kedy: 29. Október , 2012, 21:24:54 »

Tak ja k tomu nemam nejake pravo nieco hovorit, vzhladom na moje "vykony"  Popiskujem si ale myslim, ze sluch na "dobru a zlu" hudbu mam.Tvoja je kua dobra..a pravda je, ze hned ako som napisal o "huslickach" som zistil, ze sa tam nakoniec hodia..len mozno trosku ubrat v niektorych pasazach.Ale paradna robota..treba sa asi snazit, mas na to takze treba robit viac a viac..a lepsie..a bohvie, mozno si to niekto vsimne  Žmurk
Zaznamenané
ixsco
nováčik
*
Príspevkov: 12


« Odpoveď #38 kedy: 03. November , 2012, 16:07:34 »

Kvoli tvojej muzike som sa prihlasil po velmi dlhom case na toto forum.
Robis ju kvalitne a zo srdca a vtedy clovek moze len tazko nieco pokazit (i ked nie kazdemu sa to moze pacit).
Dakujem, ze sa venujes hudbe. Je to dynamicke, moderne a ani "huslicky" mi nevadia. Pre mna top ukazky na tomto fore...  Zdravíčko
Zaznamenané

Peavey 6505, Mesa Boogie 4x12 V30, Maxon OD9, Ibanez MTM2 White (Seymour Duncan Blackouts), AXE FX II
matodrummer
nováčik
*
Príspevkov: 61



WWW
« Odpoveď #39 kedy: 03. November , 2012, 16:22:38 »

Wow, tak za tento prispevok moc dakujem. Je to super pocit vediet ze sa niekomu takto paci moja hudba a pocuje v nej to vsetko co opisuje. Uz aj kludne keby bol jediny. Toto je pre mna velmi inspirujuce a mam chut sem hodit momentalne nove veci, ale chcem vyuzit moment prekvapenia. Ale tak mozno by som zmenil nazor...  :-)
Zaznamenané

majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #40 kedy: 03. November , 2012, 19:49:27 »

Odlíšiť by si sa mohol tak, že by si si zohnal speváčku  Beeee
Zaznamenané
matodrummer
nováčik
*
Príspevkov: 61



WWW
« Odpoveď #41 kedy: 03. November , 2012, 19:59:43 »

Hm, spevacku do takej muziky? So spevom som este nepracoval, ale kto vie. Moja manzelka pekne spieva. Tej som nahraval nejake veci. (www.bandzone.cz/plavinka). Ale to je uplne iny styl  :-) to som jej tu len taku minireklamu urobil...
« Posledná zmena: 03. November , 2012, 20:39:37 od matodrummer » Zaznamenané

majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #42 kedy: 03. November , 2012, 20:43:36 »

Alebo vokál takéhoto typu? :D http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=dJ-QLl5qjLg#t=77s
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #43 kedy: 03. November , 2012, 23:12:50 »

akurat vcera som si pozrel znova matrix reloaded, nedalo mi potom nepozriet si jak dava matodrummer drum cover matrix ost - navras (kopak 1:13 aka wat da fak moment :))
Zaznamenané

matodrummer
nováčik
*
Príspevkov: 61



WWW
« Odpoveď #44 kedy: 07. November , 2012, 16:55:00 »

A co je na tom kopaku na 1:13? :-)

Inak pocitvo pracujem na novej muzike a musim povedat ze aspon ja som spokojny. A to som velmi narocny. Ma to silu stredne velkeho tornada :-)

pridal som kratku ukazku z novej skladby na www.bandzone.cz/matodrummer
« Posledná zmena: 08. November , 2012, 10:39:11 od matodrummer » Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 23 otázok.