Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. September , 2024, 22:32:40
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Co dostanete pod stromcek?  (Prečítané 21942 krát)
0 užívateľov a 68 Hostí prehliada túto tému.
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #120 kedy: 29. December , 2010, 19:41:30 »

ale ty si vazne postihnuty  Bavím sa skvele Bavím sa skvele

200tisic okrem embecky spravi vsetko. ved uz len 1.3 motor co sa pchal do favoritov a felicii, resp. fabii(1.4 mpi) znesie 300 pokial ho neuvaris a to je 40 rokov stary motor v podstate.


a tu nejde o to, ci vykuzli nahradny diel, alebo ho dojde druhemu lojzovi odlievat z moduritu, ale o to, ze vobec zisti co tomu autu je. odstrihni si jeden kabel z cidla abs a chod do autorizaku, dva mesiace na to nepridu  Bavím sa skvele


Citácia
To je vcelku peklo 10 litrov. Ja na diezli 2.5l s mozno dvojnasobnou hmotnostou davam 7.5 priemerku. Jazdim hospodarne = rychlo a rovnomerne.

batko, ale za ten cenovy rozdiel, co bol medzi tvojim novym autom a jeho starym srotom moze jazdit tisice a tisice km  Zdravíčko Zdravíčko
« Posledná zmena: 29. December , 2010, 19:44:02 od johnzo » Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #121 kedy: 29. December , 2010, 19:44:43 »

ale ty si vazne postihnuty  Bavím sa skvele Bavím sa skvele

200tisic okrem embecky spravi vsetko. ved uz len 1.3 motor co sa pchal do favoritov a felicii, resp. fabii(1.4 mpi) znesie 300 pokial ho neuvaris a to je 40 rokov stary motor v podstate.


a tu nejde o to, ci vykuzli nahradny diel, alebo ho dojde druhemu lojzovi odlievat z moduritu, ale o to, ze vobec zisti co tomu autu je. odstrihni si jeden kabel z cidla abs a chod do autorizaku, dva mesiace na to nepridu  Bavím sa skvele

presne tak. preto treba dobreho mechanika pri kupe aby pozrel ci su podstatne veci v pohode a vsetko ostatne sa da spravit aj "doma". v podstate vsetko, okrem hlavnych motorovych casti, opravis aj doma...
« Posledná zmena: 29. December , 2010, 19:45:08 od joey » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #122 kedy: 29. December , 2010, 19:47:08 »

odstrihni si jeden kabel z cidla abs a chod do autorizaku, dva mesiace na to nepridu  Bavím sa skvele
ale to by im "mašino-počítač" mal ukázat,že je vadné dáke čidlo,či ?
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #123 kedy: 29. December , 2010, 19:48:48 »

ale to by im "mašino-počítač" mal ukázat,že je vadné dáke čidlo,či ?

frajerka mala dojebany alarm na novej toyote yaris a zistovali mesiac co s tym...  Bavím sa skvele
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #124 kedy: 29. December , 2010, 19:49:38 »

ale to by im "mašino-počítač" mal ukázat,že je vadné dáke čidlo,či ?

ved hej, vymenia cidlo, potom riadiacu jednotku, potom druhe cidlo, potom tretie cidlo a nakoniec ti vyberu kontrolku, nech si spokojny  Bavím sa skvele
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #125 kedy: 29. December , 2010, 19:51:12 »

To je vcelku peklo 10 litrov. Ja na diezli 2.5l s mozno dvojnasobnou hmotnostou davam 7.5 priemerku. Jazdim hospodarne = rychlo a rovnomerne.

PS: Kto chce nech si jazdi na starsich crepoch. V pohode. Posledne auto, co sa dalo opravit doma, bola Felicia. Teraz sa vsetko meni diel za diel a tyka sa to aj autorizovanych aj neutorizovanych servisov. Ten v tej garazi sukromnik si nevycaruje ten nahradny dielec v knizke zazrakov, ale musi ho zobrat od vyrobcu, ktory sa uz postara o to, aby pasovali len nim vyrobene dielce vsade (nehovorim o vode do ostrekovaca). A na rozpravky o autach s 200 000 km bez generalky som uz stary.

peklo? 10l zeru oktavky s 1.8 benzinom a polovicnym vykonom, bez klimy :)

a to nevravim o tej pruznosti a dynamike, a koniec koncov aj zabave, co zazivam za volantom.

a s akou dvojnasobnou hmotnostou? co jazdis na tuaregu? ja mam 1700kg auto nenalozene :)

ja jazdim rychlo, cas su peniaze a ja nikdy nemam cas, takze idem ako cesta dovoli, niekde aj 180-200, dialnica 170 tempomat, mesto podla toho ake mam nervy :D

« Posledná zmena: 29. December , 2010, 19:51:58 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #126 kedy: 29. December , 2010, 19:53:25 »

spyros jazdi na tomto a "robi" bemwecka  Som frajer


Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #127 kedy: 29. December , 2010, 19:54:41 »

tych 10 litrov je na taky objem dost malo, to je fakt, ale zaroven dost vela oproti dieslom... asi to chces spyros povedat  :)
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #128 kedy: 29. December , 2010, 20:02:32 »

spyros nevie co chce povedat, len musi nieco povedat, aby si zachoval nejaky klam o svojej vysokohorskej rimskokatolickej vsedokonalosti a vsemudrosti  ha ha ha
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #129 kedy: 29. December , 2010, 20:05:57 »

este disclaimer:

ja nemam nic proti novym autam, ja dokonca chapem preco si ich ludia nove kupuju, ale NIE DACIU!!!!!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
udry
Hosť
« Odpoveď #130 kedy: 29. December , 2010, 20:12:58 »

 ja nechápem prečo ludia kupuju jazdenáky,ked je tolko nových,krásnych,lacných aut   Zdravíčko  Edit.  Vlastne, sorry-ekonomicka situacia niekedy nepustí.
« Posledná zmena: 29. December , 2010, 20:20:17 od udry » Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #131 kedy: 29. December , 2010, 20:19:36 »

ja nechápem prečo ludia kupuju jazdenáky,ked je tolko nových,krásnych,lacných aut   Zdravíčko

ja som dal za tu jazdenku 1/3 z tej zasranej dacie a mam konfort daleko vyssi
Zaznamenané

stoka!
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #132 kedy: 29. December , 2010, 20:20:26 »

ja nechápem prečo ludia kupuju jazdenáky,ked je tolko nových,krásnych,lacných aut   Zdravíčko

no nech si jazdi kto chce na com chce. ale tak skus dat nove/krasne/lacne auto nejake ako priklad.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #133 kedy: 29. December , 2010, 20:21:05 »

kaolko aj olutoval, ze sem nieco napisal  Bavím sa skvele
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #134 kedy: 29. December , 2010, 20:21:46 »

ja som dal za tu jazdenku 1/3 z tej zasranej dacie a mam konfort daleko vyssi
to máš stále to červené ?  šak to je starina jak progyho hajvot  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 23 otázok.