Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. September , 2024, 18:23:42
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: cinstina alebo azijska kuchyna a ine...  (Prečítané 10037 krát)
0 užívateľov a 15 Hostí prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #45 kedy: 05. Január , 2011, 18:09:26 »

panda je vsade, aj v trencine. cinsky mcdonald  :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #46 kedy: 05. Január , 2011, 18:13:50 »

panda je vsade, aj v trencine. cinsky mcdonald  :)

je to mozne. ja poznam len tie dve tunajsie, cenou to neni uplna ludovka a viem sa tam fakt dobre najest...
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #47 kedy: 05. Január , 2011, 18:31:35 »

je to mozne. ja poznam len tie dve tunajsie, cenou to neni uplna ludovka a viem sa tam fakt dobre najest...
aj v KE mame jednu, aspon o ktorej viem, zrovna dnes som tam bol na obed, dal som si tie opekane potkany, aka kebab, s hranolkami...este teraz som plny Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #48 kedy: 05. Január , 2011, 18:32:48 »

Keby sme vedeli co vsetko kde zereme..fuuu, radsej nechcem vediet co a ako sa robi v restauraciach a to aj v drahsich. Dnes neni zaruka ani v tom co si doma uvaris, ved picu vieme cim tu kravu alebo prasa krmili.
tak,tak http://aktualne.centrum.sk/zahranicie/europa/clanek.phtml?id=1223467 
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #49 kedy: 05. Január , 2011, 18:54:21 »

Ja som tiež ten typ čo kaolko radšej si dám normálnu stravu, menu v slušnom podniku chodím v NR do hofferky, je ich tam viacej. Určite sa lepšie najem a zdravšie ako tieto čínske sajrajty.  Na zdravie!
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
udry
Hosť
« Odpoveď #50 kedy: 05. Január , 2011, 19:32:56 »

Ja som zas typ,čo si navarí sám. Na zdravie! A j...... na všetky restauranty.  Na zdravie!  A fastfoody zdaleka obchádzam. Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #51 kedy: 05. Január , 2011, 20:25:17 »

No... ak sa mame bavit vo vseobecnosti o jedle... Tak ani to, co si doma navarime, neni uplne košer. :)

Maso smrdi, v mrkve picoviny, hnojiva kadejake, zemiaky zvutra nahnile, ... mohol by som pokracovat.

Mam kamosa, co robi 20 rokov sefkuchara a hovori, ze poslednych 5 rokov je kvalita masa a inych potravin velmi napicu. Hovori, ze ma strach, lebo ludia si myslia, ze picoviny vyvara a pritom zakladny produkt je uplne v ...

Tak... dobru chut.  Zdravíčko
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #52 kedy: 05. Január , 2011, 20:32:49 »

Navyse to co zereme na slovensku nie je čína...to je euroazijska kuchyna..keby sa servirovala original čína tak ľudia tyčkujú z toho po zemi čo sú tam schopný ludia zožrať..bezzvyšková kuchyňa
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #53 kedy: 05. Január , 2011, 20:34:32 »

No... ak sa mame bavit vo vseobecnosti o jedle... Tak ani to, co si doma navarime, neni uplne košer. :)

Maso smrdi, v mrkve picoviny, hnojiva kadejake, zemiaky zvutra nahnile, ... mohol by som pokracovat.

Mam kamosa, co robi 20 rokov sefkuchara a hovori, ze poslednych 5 rokov je kvalita masa a inych potravin velmi napicu. Hovori, ze ma strach, lebo ludia si myslia, ze picoviny vyvara a pritom zakladny produkt je uplne v ...

Tak... dobru chut.  Zdravíčko
Apokalyptické časy sú tu je to jasné.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #54 kedy: 05. Január , 2011, 20:35:07 »

Apokalyptické časy sú tu je to jasné.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Tak to hej.  Žmurk ha ha ha
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #55 kedy: 05. Január , 2011, 20:36:03 »

Navyse to co zereme na slovensku nie je čína...to je euroazijska kuchyna..keby sa servirovala original čína tak ľudia tyčkujú z toho po zemi čo sú tam schopný ludia zožrať..bezzvyšková kuchyňa
Mozno aj preto, ze cinania maju v zaludku iny enzym ako my.

Pamatam sa, jak sa cinan zjebal z piva, z JEDNEHO piva. Do rana bol rozbity.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #56 kedy: 05. Január , 2011, 20:38:18 »

Branko neni šanca určite mu tam potajomky jebli poldecak rumu ako Otikovi vo vesničke  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #57 kedy: 05. Január , 2011, 20:39:21 »

mam kamosa tuna od humenneho co studuje v BA cinstinu ale sa mi vidi ze je v cine :D ale spytam sa
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #58 kedy: 05. Január , 2011, 20:41:08 »

Branko neni šanca určite mu tam potajomky jebli poldecak rumu ako Otikovi vo vesničke  Bavím sa skvele
Boli sme v Cine 2 tyzdne, ako som spominal. Vecer debatka, ze skocme na pivko. Mali sme so sebou jedneho "sprievodcu", ktory nas previezol po Shanghai a tak... Sadol s nami do takej miestnej restiky, mali tam Kozla pivko, zobrali sme mu, dopil to cele a museli sme ho niest.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Strasne sme sa ujebavali na tom.  ha ha ha
Zaznamenané

Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #59 kedy: 05. Január , 2011, 20:55:00 »

Boli sme v Cine 2 tyzdne, ako som spominal. Vecer debatka, ze skocme na pivko. Mali sme so sebou jedneho "sprievodcu", ktory nas previezol po Shanghai a tak... Sadol s nami do takej miestnej restiky, mali tam Kozla pivko, zobrali sme mu, dopil to cele a museli sme ho niest.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Strasne sme sa ujebavali na tom.  ha ha ha
cooo ti jebee :D
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.106 sekund, 22 otázok.