Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. September , 2024, 04:22:29
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kde kúpiť Gibson struny?  (Prečítané 2500 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #15 kedy: 11. Január , 2011, 19:49:48 »

Čoooo! Tak potom predsa nie som až taký hluchý! Predtým som mal niekoľlo sád tie isté struny z USA a potom ´dalšie prednedávnom z EU a podľa mňa tam bol rozdiel vo zvuku. Tak to je asi týmto....
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #16 kedy: 11. Január , 2011, 20:11:36 »

nechcem ti kazit temu, ale gibson struny uz nevyraba asi 3 roky, davaju ich robit do daddario fabriky, kde ich len daju do ineho obalu.

ja by som povedal, ze ich ani nikdy nevarabali, takisto ako fender a pod... co pletiem sa velmi ?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #17 kedy: 13. Január , 2011, 18:00:23 »

nechcem ti kazit temu, ale gibson struny uz nevyraba asi 3 roky, davaju ich robit do daddario fabriky, kde ich len daju do ineho obalu.

To je dobre, kedysi som ich skusal a podla mna boli otrasne - kratucko vydrzali a zvuk tiez nic moc.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #18 kedy: 13. Január , 2011, 19:04:34 »

Čoooo! Tak potom predsa nie som až taký hluchý! Predtým som mal niekoľlo sád tie isté struny z USA a potom ´dalšie prednedávnom z EU a podľa mňa tam bol rozdiel vo zvuku. Tak to je asi týmto....
http://www.lespaulforum.com/forum/showthread.php?t=166697&highlight=gibson+strings+made
tu si toho mozes nacitat viac.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #19 kedy: 14. Január , 2011, 10:42:36 »

To je dobre, kedysi som ich skusal a podla mna boli otrasne - kratucko vydrzali a zvuk tiez nic moc.

Tak s týmto nesúhlasím. Predtým som používal E. Bally a boli dobré a potom som vyskúšal Gibsony a odvtedy som nemenil. Nechal som si z USA poslať viac sád a na Les Paul mi veľmi sedeli Les Paul a aj na Fendra som dal Brite Wires a určite vydržali o niečo dlhšie . Je pravda že sa mi zdalo že tie z USA boli o čosi lepšie ako čo som kúpil tu v EU.
Ja som Gibson strunami spokojný.
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.276 sekund, 23 otázok.