Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. September , 2024, 14:27:01
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Syndrom slovenskej organizacie...  (Prečítané 2292 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« kedy: 30. Január , 2011, 02:18:23 »

... ako bolo toho uz dost, ale to co sa stalo dnes v PRESOVE, je podla mna TOTALNY VRCHOL neschopnosti slovenskej organizacie....koncert legiend europskeho metalu, naplanovy peknych par mesiacov dozadu sa za par hodin pred zacatim akcie "necakane" zrusi...kapacitne dostacujuca mestska hala dohodnuta taktiez peknych par mesiacov dozadu sa par dni dozadu meni na podstatne mensiu "halu", ktora od zaciatku absolutne nesplna podmienky pre kulturnu akciu takehoto druhu...presiel som si aspon parkovisko a boli tam aj pekne dialky - Madarsko atd...kto vie ake SPZky boli pred mestkou halou...pre Presov kulturne fiasko roku 2011 a to je este len januar...co ma zaraza je, kde sa straca logika, zdravy sedliacky rozum ci zmysel pre zodpovednost...
« Posledná zmena: 30. Január , 2011, 03:45:41 od musicman1411 » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 30. Január , 2011, 09:34:31 »

ak myslis helloween a strato tak plne chapem.. problem ale neni v meste presov ale v agenture EPG ktora za posledny rok zrusila asi 20 konceertov a uspesne zorganizovala mozno tak 1 .. osobne by som odporucal vyhybat sa koncertom usporaduvanych tymito ludmi, pretoze je velka sanca ze sa zakazdym zrusi...dokonca by som ani neveril tej oficialnej sprave ze je to cele kvoli bezpecnosti zrusene, to bude skor zvast aby nevyzerali ako kkti pred ludmi na co je uz ale trochu neskoro
Zaznamenané

Alfonz2
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 337


...


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 30. Január , 2011, 10:25:40 »

potom nech sa nikto nedivý že sem nechodia velké kapely ked tu máme také úspešné agentúry typu EPG, toto je už vrchol čo si dovolili, najhoršie že EPG to robí pravidelne hadam každý mesiac, napr. Tarju zrušili tiež par hodín pred koncertom, bolo štastie že som išiel vtedy na internet tesne pred cestou na koncert, keby som bol na mieste tak by som asi niečo rozbil...
Zaznamenané

katocaster, Zdenek Vavruša strat, Dowina DE111 LE --> JTamps 808 screamer, TC Nova repeater, TC Polytune, Cry baby --> Koch Studiotone
GUITAR CABLE SHOOTOUT - http://www.youtube.com/playlist?list=PL241AB3DB5E7B1074
Test tubescreamerov - http://youtu.be/h-ssot8PSRI
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #3 kedy: 30. Január , 2011, 11:12:42 »

nechapem preco to tak casto robia ake mozu mat dôvody ...
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4 kedy: 30. Január , 2011, 11:23:40 »

nechapem preco to tak casto robia ake mozu mat dôvody ...

slaba promoterska cinnost, oni 90% koncertov rusia kvoli tomu ze predaju malo listkov v predpredaji.. nie tak davno mal byt koncert tu v BA v DK dubravka ci kde to, uz neviem aka kapela to bola ale oni az do posledneho dna proste drzali ludi v napati tym ze na dany termin tam bola uz pol roka zajednana uplne ina kapela a nikto o tom nevedel.. potom to zrusili a presunuli na iny termin.. predstav si ze vela ludi ani nevedelo, dosli na koncert s listkom a tam v hale hrala uplne ina kapela.. hlavne poliaci a madari ani nevedeli co sa deje..
tiez oni si daju dajme tomu limit ze v predpredaji sa musi predat napriklad 300 listkov.. a ked sa preda 280 tak to aj tak rusia lebo nebolo to to minimum a nemozeme si dovolit risk..  po metaluinverse co organizovali kedysi davno su myslim tak v strate ze si museli pobrat hypoteky a budu to este ich deti platit..
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 30. Január , 2011, 12:03:47 »

slaba promoterska cinnost, oni 90% koncertov rusia kvoli tomu ze predaju malo listkov v predpredaji.. nie tak davno mal byt koncert tu v BA v DK dubravka ci kde to, uz neviem aka kapela to bola ale oni az do posledneho dna proste drzali ludi v napati tym ze na dany termin tam bola uz pol roka zajednana uplne ina kapela a nikto o tom nevedel.. potom to zrusili a presunuli na iny termin.. predstav si ze vela ludi ani nevedelo, dosli na koncert s listkom a tam v hale hrala uplne ina kapela.. hlavne poliaci a madari ani nevedeli co sa deje..
tiez oni si daju dajme tomu limit ze v predpredaji sa musi predat napriklad 300 listkov.. a ked sa preda 280 tak to aj tak rusia lebo nebolo to to minimum a nemozeme si dovolit risk..  po metaluinverse co organizovali kedysi davno su myslim tak v strate ze si museli pobrat hypoteky a budu to este ich deti platit..

Pri tych vacsich kapelach je zvykom platit vopred presne aby sa predislo takym veciam, prip. nevyplateniu dodatocnemu. V tomto pripade boli podla mna len neschopni kok*ti.
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #6 kedy: 30. Január , 2011, 12:08:35 »

slaba promoterska cinnost, oni 90% koncertov rusia kvoli tomu ze predaju malo listkov v predpredaji.. nie tak davno mal byt koncert tu v BA v DK dubravka ci kde to, uz neviem aka kapela to bola ale oni az do posledneho dna proste drzali ludi v napati tym ze na dany termin tam bola uz pol roka zajednana uplne ina kapela a nikto o tom nevedel.. potom to zrusili a presunuli na iny termin.. predstav si ze vela ludi ani nevedelo, dosli na koncert s listkom a tam v hale hrala uplne ina kapela.. hlavne poliaci a madari ani nevedeli co sa deje..
tiez oni si daju dajme tomu limit ze v predpredaji sa musi predat napriklad 300 listkov.. a ked sa preda 280 tak to aj tak rusia lebo nebolo to to minimum a nemozeme si dovolit risk..  po metaluinverse co organizovali kedysi davno su myslim tak v strate ze si museli pobrat hypoteky a budu to este ich deti platit..


To oni organizovali More Than Fest ak sa nemýlim, že?
Ten posledný ročník bol vraj tiež skvelo zorganizovaný :-D
Polovička kapiel vtedy tuším ani neprišla...a v ťažkej strate to vraj skončilo
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #7 kedy: 30. Január , 2011, 12:39:09 »

karol: henten koncert sa na nedostatok predanych listkov nemohol stazovat. ved sa predalo cez 3k listkov. zarazajuci je skor fakt, ze organizator vedel, ze sportova hala, v ktorej sa mal povodne koncert konat je v rekonstrukcii a nahradna hala, ktoru ponukol majitel haly nebola jednak prisposobena na kulturne podujatia, jednak kapacita nebola postacujuca a listky sa predavali dalej. na to upozornoval aj spravca haly ludi, ktori si listky na koncert kupili.

Citácia
V mene Tatrana Prešov ako správcu a prenajímateľa Mestskej Haly v Prešove chcem dať na vedomie širokej verejnosti, že koncert skupín Helloween a Stratovarius sa neuskutoční v Mestskej hale Prešov nakoľko v nej prebiehajú rekonštrukčné práce a v súčasnej dobe nieje akýkoľvek prenájom možný. Organizátor už spomínaného koncertu však predáva na rôznych portáloch lístky na koncert ktorý ako sa tam píše bude v prešovskej mestskej hale. Preto chcem poprosiť majiteľov už zakúpených lístkov, alebo prípadných záujemcov aby brali na vedomie, že hala je momentálne mimo prevádzky.

Miroslav Šosták
Manažér Klubu
Tatran Prešov
manager@tatranpresov.sk

vyvrcholilo to do tej situacie, ktoru som uz spominal, ze nemecky manazment si dal podmienku, ked videli, kde sa to ma konat, ze pustia max 2000 ludi kvoli bezpecnosti a zvysok bude mat proste smolu. s cim epg nesuhlasilo a tak koncert zrusili nemci, jednoducho povedali, nech robosi nalozia kamiony naspat a ide sa prec.

este kamosov zazitok, co tam bol robosit

Citácia
...vesiame tak obrovsky banner STRATOVARIUS na konstrukciu, a za nim obrovsky banner HELLOWEEN, a ja sa pytam technika na to, ako chce ten prvy strhnut dole po tom ako stratovarius dohra. A on po chvili na to "ti to ukazem teraz ked chces" a ja skromne "neeee, mas fprdeli, kvoli mne to nemusis riesit, ja to potom aj tak hore pripinat nepojdem" a on na to "fpohode, sa zrusil koncert..."

a este objasnenie preco sa zrusil koncert:

S
Citácia
kurvene pice vychodniarske, tu kua nikdy nic nebude, kua tu nikdy nic ani nevyjde bo tu banda kokotov prijebanych na hlavu zije co nic nevedia
Bavím sa skvele
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 30. Január , 2011, 12:49:19 »

EPG je zo zvolena , a nadavať na vychodnarov mi pride dosť primitivne
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #9 kedy: 30. Január , 2011, 13:41:10 »

EPG je zo zvolena , a nadavať na vychodnarov mi pride dosť primitivne
my znesieme nadavky od primitivov zo zapadu  Bavím sa skvele

hlavne ide o fun, kto si z toho robi tazku hlavu, tak by sa mal nad sebou zamysliet...slovensko je jedna velka dedina a kto chce robit rozdiely medzi regionmi, tak ma zjavne v hlave nasrane
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 30. Január , 2011, 13:44:34 »

my znesieme nadavky od primitivov zo zapadu  Bavím sa skvele

hlavne ide o fun, kto si z toho robi tazku hlavu, tak by sa mal nad sebou zamysliet...slovensko je jedna velka dedina a kto chce robit rozdiely medzi regionmi, tak ma zjavne v hlave nasrane
Mas pravdu, ale Kosice su napicu  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 30. Január , 2011, 13:47:30 »

my znesieme nadavky od primitivov zo zapadu  Bavím sa skvele

hlavne ide o fun, kto si z toho robi tazku hlavu, tak by sa mal nad sebou zamysliet...slovensko je jedna velka dedina a kto chce robit rozdiely medzi regionmi, tak ma zjavne v hlave nasrane

tak tak :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #12 kedy: 30. Január , 2011, 13:49:28 »

ale sak jebat... pice... kebyze sa zrusi koncert Elanu, tak sa viac potesim.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #13 kedy: 30. Január , 2011, 13:49:55 »

Mas pravdu, ale Kosice su napicu  Bavím sa skvele
ale su viac na zapade ako PO  Bavím sa skvele
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 30. Január , 2011, 13:56:33 »

ale su viac na zapade ako PO  Bavím sa skvele
Mačkopes  Bavím sa skvele

Ale pacia sa mi suradnice...

PO: Súradnice: 48° 59.787′ s.š. 21° 14.323′ v.d.
KE: Súradnice: 48°43′12″S 21°15′29″ v.d.

Teda hlavne ten rozdiel vychod-zapad necela minuta vychodnej dlzky  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 30. Január , 2011, 14:04:09 od Pablo Woozy » Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.118 sekund, 23 otázok.