Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. September , 2024, 08:27:58
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Milanove gitarove zosiky  (Prečítané 22093 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 02. September , 2011, 10:40:14 »

Pekne to je, ale naco takto kopirovat, zvuk ok, ale aspom tvar to mohlo mat svoju
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
grand4
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #31 kedy: 02. September , 2011, 10:47:27 »

Pekne to je, ale naco takto kopirovat, zvuk ok, ale aspom tvar to mohlo mat svoju

Ked sa ti nieco paci, tak si nepomozes Žmurk
Zaznamenané

Marshall AVT50
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #32 kedy: 02. September , 2011, 12:00:07 »

prečo si si dal okopírovať singláč?  Fuuha zíram šak tá hlava ide za pár šušnov, to sa absolutne neoplatilo robiť, ledaže by to bolo zo šupackych sučiastok a teslackych tráf ale v tom pripade to s originalom bude mať spoločny len vytlačeny nazov...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #33 kedy: 02. September , 2011, 12:05:20 »

prečo si si dal okopírovať singláč?  Fuuha zíram šak tá hlava ide za pár šušnov, to sa absolutne neoplatilo robiť, ledaže by to bolo zo šupackych sučiastok a teslackych tráf ale v tom pripade to s originalom bude mať spoločny len vytlačeny nazov...

presne tak.. pochybujem ze to bude hrat podobne :) a presvedci ma len zvukova pripadne video ukazka
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #34 kedy: 02. September , 2011, 19:29:33 »

tie trafa vyzeraju byt z TBP /  TPB blatna. ale inac pekna praca  :) mozem sa len tak spytat na cenu ?
« Posledná zmena: 02. September , 2011, 19:30:02 od mario bross » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #35 kedy: 02. September , 2011, 19:58:50 »

prečo si si dal okopírovať singláč?  Fuuha zíram
presne.. uz aj kvoli zvuku.. vedla dualu to hralo dost .."biedne"
Zaznamenané
Milan1
nováčik
*
Príspevkov: 53


« Odpoveď #36 kedy: 02. September , 2011, 21:01:27 »

Tu mesu som spravil za 500 evri... trafa TBP, elky JJ, suciastky spickove vsetko nove...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #37 kedy: 02. September , 2011, 21:03:35 »

Ukazky by boli fajn. :)
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #38 kedy: 02. September , 2011, 21:22:11 »

A keby v tom boli MB lampy tak +200 a uz sme pomaly na cene za jazdeneho Singla.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #39 kedy: 02. September , 2011, 21:24:43 »

ved to nie je cista kopia singla ci sa mylim? je to taka custom verzia trosku nie?  :)
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #40 kedy: 02. September , 2011, 21:32:13 »

prečo si si dal okopírovať singláč?  ...

urcite sa neda pri takychto samorodoch hovorit o "kopii singlaca", kopii "duala"... da sa hovorit podla mna o zapojeni na sposob mesinackeho rectifieru. pochybujem, ze niekto si da spravit presnu repliku, vcetne dvojiteho usmernovaku a vsetkych modov a rezimov, v ktorom tie-ktore konkretne mesiny funguje, vsak to by bol absolutny ulet, vcetne ceny, kde by sa to vysplhalo...

cim nechcem povedat, ze to nutne musi hrat zle... vsak preco by to nemohlo hrat dobre a charakterom na sposob tych mesin ? ja som uz zazil viacej samorodlych zosikov na sposob nejakej slavnej predlohy, co hrali dobre, v zasade ako sa od nich ocakavalo... samozrejme tych zlych robenych "800viek", "plexin" a "dualov" koluje viacej, to je fakt :)

takze tesime sa na ukazku :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #41 kedy: 02. September , 2011, 21:39:51 »

Tak ale plexina je co ? 3 suciastky dokopy. To sa kopiruje jedna radost.  :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #42 kedy: 02. September , 2011, 21:42:20 »

Tak ale plexina je co ? 3 suciastky dokopy. To sa kopiruje jedna radost.  :)

no pockaj... "plexina" je pomerne siroky pojem. a tak radostne sa to kopiruje, ze Marshall to dnes nedokaze vyrobit ani naznakom tak, aby sa to podobalo na zosiky z prelomu 60/70 ... :)
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #43 kedy: 02. September , 2011, 22:03:43 »

urcite sa neda pri takychto samorodoch hovorit o "kopii singlaca", kopii "duala"... da sa hovorit podla mna o zapojeni na sposob mesinackeho rectifieru. pochybujem, ze niekto si da spravit presnu repliku, vcetne dvojiteho usmernovaku a vsetkych modov a rezimov, v ktorom tie-ktore konkretne mesiny funguje, vsak to by bol absolutny ulet, vcetne ceny, kde by sa to vysplhalo...

cim nechcem povedat, ze to nutne musi hrat zle... vsak preco by to nemohlo hrat dobre a charakterom na sposob tych mesin ? ja som uz zazil viacej samorodlych zosikov na sposob nejakej slavnej predlohy, co hrali dobre, v zasade ako sa od nich ocakavalo... samozrejme tych zlych robenych "800viek", "plexin" a "dualov" koluje viacej, to je fakt :)

takze tesime sa na ukazku :)
Tak ale potom si nedám kopírovať konkrétny zosík, keď vlastne koncový produkt s tým bude mať spoločné viacmenej málo. Nieto si tam ešte dat nálepku single recitifier. Keby si idem dávať stavať amp, tak niečo ako robí napr janko, že vlastne vychádzal z viacerých zosíkov plus vlastné zlepšováky, a ak by sa mi to páčilo tak viem že mi spraví to isté. A nie naslepo  dufať že to nebude pruser Popiskujem si
« Posledná zmena: 02. September , 2011, 22:04:25 od pelko » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #44 kedy: 03. September , 2011, 06:01:57 »

Tu mesu som spravil za 500 evri... trafa TBP, elky JJ, suciastky spickove vsetko nove...
to by ta cena bola trosku inde,keby boli suciastky spickove...cim nechcem tvrdit, ze to musi hrat nutne zle...zapojenim to je singlac, ci stary dual s 50W koncom?
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.