Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. September , 2024, 12:16:40
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Stevinove gitary  (Prečítané 122779 krát)
0 užívateľov a 22 Hostí prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #105 kedy: 06. Marec , 2011, 11:40:19 »

na eby to neviem dat , lebo neviem po anj
a nemcina?
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #106 kedy: 06. Marec , 2011, 11:46:33 »

Števino ale stále si neuvedomuješ, že si tu iba ubližuješ, pokiaľ tu budeš chodiť takto a písať stále to isté dokola a nič iné tak ťa bude mať stále každý za "umelca"/chcel som napísať kkta, ale v poslednej dobe som zistil, že to označuje úplne inú skupinu ľudí  Bavím sa skvele/a stále budeš mať ten pocit, že na teba niekto útočí.
Na tvojom mieste by som buď úplne sa vzdal tohto fóra a neubližoval si, treba si uvedomiť, že inému tu neubližuješ, lebo každý sa na to pozerá z nadhľadu ale teba sa to bytostne týka takže ťa to musí dráždiť, alebo aspoň si založ iný nick a tento zmaž a snaž sa chovať rozumne a ľudia ťa tu začnú brať.
Tolerujú sa tu aj názory, že tone is not in the fingers a predsa sa považuje za normálneho.  Bavím sa skvele
Zamysli sa aj nad sebou, nie vždy je každý nenormálny a ty si lietadlo. Fakt v dobrom ti to píšem.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
stevino179
Hosť
« Odpoveď #107 kedy: 06. Marec , 2011, 12:16:25 »

hm dík za ochotu všetkých pomoct mi neviem k čomu zatial mi to tu len komplikuje biznis nick nezmením o zostanem sam sebou , však rozvoj je o konfrotnácii  Žmurk
Zaznamenané
ice:breaker
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


Solid Guitar


« Odpoveď #108 kedy: 06. Marec , 2011, 12:28:57 »

hm dík za ochotu všetkých pomoct mi neviem k čomu zatial mi to tu len komplikuje biznis nick nezmením o zostanem sam sebou , však rozvoj je o konfrotnácii  Žmurk

Moja absolutne posledna reakcia na tuto temu je: TY si komplikujes biznis a nie ludia tu. Keby si sem tu Harmony nedaval tak by si ju mohol predavat aj za 700 eur a nikto by o nej nevedel (maximalne v sekcii inzeraty made in hell) a keby si nasiel takeho blbca co by ju kupil tak by si mohol byt stastny.
Preto pochybujem o tom, ze by ju niekto za tolko kupil pretoze:
1. Zaciatocnik neinvestuje tolko do gitary (a ked ano tak si asi vyberie lepsie).
2. Clovek hladajuci dobru a drahsiu gitaru vie co chce a neinvestuje do preglejokvej Harmony.
Da sa to uz takto konecne pochopit ?

Proste maj si tu tie gitary je to Tvoj topic su to Tvoje gitary tes sa im hraj na nich, zabavaj sa a uzivaj si ich.
Ale uz neprehovaraj, nestazuj sa a neries to nema to zmysel a nevedie to nikde Ty svoj nazor nezmenis a predpokladam, ze ludia tu svoj tak isto. Nevedie to nikde a iba sa rozculujes a robis si zle.

 Zdravíčko
Zaznamenané

"blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver !"
stevino179
Hosť
« Odpoveď #109 kedy: 23. Marec , 2011, 23:41:07 »

inak a zistil som že ta moja perla nie je s mahagonu ale podla všetkého s koriny , to je drevo podobne ako mahagon ale trocha lahšie a je ho podstatne menej , používal sa aj na niektorých starých gibsnoch
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #110 kedy: 24. Marec , 2011, 11:29:04 »

 Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
stevino179
Hosť
« Odpoveď #111 kedy: 24. Marec , 2011, 16:19:09 »

 Na zdravie! , tak už len zohnat poriadny humbucker ku kobyle a prehodiť kluče a bude typ top , len ma serie že nove zamykacie kluče čo som na to kupil nesedia diey na šroby a ja aby som sa račej v riti videl ako vrtať do nastroja - ach dilema
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #112 kedy: 24. Marec , 2011, 18:26:33 »

Na zdravie! , tak už len zohnat poriadny humbucker ku kobyle a prehodiť kluče a bude typ top , len ma serie že nove zamykacie kluče čo som na to kupil nesedia diey na šroby a ja aby som sa račej v riti videl ako vrtať do nastroja - ach dilema
ty si uz nejak poradis a gitara bude hrat ako vino  Na zdravie!
Zaznamenané

WEIRD THRASH
stevino179
Hosť
« Odpoveď #113 kedy: 24. Marec , 2011, 22:04:52 »

Ale nieje to až tak jednoduche Rob povedal že japonci maju slabu elektriku a je to pravda ked hram teraz na aparate počut to  , potenciometre zaberaju na začiatku a potom už minimálne , chcelo by to aj vymenit potáky  - a na to ja nemám schopnosti ani zďaleka . A tie kluče budem to musieť asi  vytmelit a opatrne a hlavne kolmo na krutit nove šroby  Smútim a neviem či to vobec budem robit /držia dobre len nie su zamykacie/. a fakt zvažujem menit ten kobylkoví snímač potreboval by som niečo s slabším výstup ale za to dobre na skreslenie - poradte  Huh! .Tento je taký uškriekaný snímač neviem či by pomohlo zaliat ho .Proste mam pocit že starý aparát potrebuje  stare snímače aby to hralo ppci
Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #114 kedy: 25. Marec , 2011, 11:27:35 »

skôr s inou frekvenčnou charakteristikou ako slabší, ak má byť na skreslenie
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #115 kedy: 25. Marec , 2011, 12:00:22 »

može bit , proste niečo viac do stredou , možno by to vyriešili aj nove potáky
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #116 kedy: 25. Marec , 2011, 12:16:43 »

stevino, ako ťa tu sledujem po všetkých témach, ty si snáď z inej planéty. Ale nič v zlom, normálne som rád, že si tu..  :)
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #117 kedy: 25. Marec , 2011, 12:23:53 »

dík - zrovna od Teba to potešilo  :) to vieš mi samorasty ,proste sa stále učím - a rád , ked som si hral doma bolo to ok , ale moj nový skvelý aparát je nekompromisný , neviem si s tým rady , je to take uškriekane a nechcem to zrezávat nejakým compresorom , skor sa mi zdá že by sa malo laborovat zo snímačmi a potenciometrami -dajte radu - dík
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #118 kedy: 25. Marec , 2011, 12:34:22 »

trebble potenciometer si skusal?
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
stevino179
Hosť
« Odpoveď #119 kedy: 25. Marec , 2011, 12:38:27 »

zatial som s tým nič nerobil len vymenil krkoví snímač , a skušal nakrutit zvuk na gitare alebo aparate , potreboval by som to nejak orezat , a čo je trebble potenciometer - stými potákmi čo mam na gitare som skušal hladat zvuk ale akosom písal nereaguju najlepšie
Zaznamenané
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.083 sekund, 23 otázok.