Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. September , 2024, 08:24:58
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Stevinove gitary  (Prečítané 122582 krát)
0 užívateľov a 18 Hostí prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #150 kedy: 27. Marec , 2011, 16:50:16 »

zavolaj mi ked pojdeš do BA, alebo to nejak dohodneme..mam gitar plny dom, takze skor mu chcem urobit radost a ked ma hlboko do vrecka, nech gitaru preda a zarobi si niečo...alebo mu kľudne daj moj tel, nech sa mi ozve ak pojde do BA, dam to jemu  Na zdravie!
Zaznamenané
Syd
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 105


Astronomy Domine


« Odpoveď #151 kedy: 27. Marec , 2011, 16:52:14 »

Uf Rob ma neustale prekvapuješ svojim dobrom . hm mmm isto sa poteší všetkemu ale ked už dáš material nech s toho niečo máš - napr daš hardvare a snimače na jednu gitaru /čo maš na vyše/ a on TI za par šupou spraví jedinečný nástroj napr z čerešene , orecha ... , napr . ..... , vieš to je najlachšie zobrat niečo isto by sa mu to hodilo - ked pojdeš okolo príd máme skušobnu u neho v starom dome na dedine poobzeráš ak mu dačo hodíš ak sa TI zapáči ...  ale každopádne tato gitara keby sa dala na poriadne snímače bola by to šupa zaujímavá ....... a to je zaujímave že ten výrobca prešiel na bicie a hra uplne inak lebo počuva gitaru a rozumie jej len technika ešte chýba

pripajam sa mam tiez hrbu hardware ktore mu darujem...
Zaznamenané

Lime and limpid green, a second scene
A fight between the blue you once knew.
Floating down, the sound resounds
Around the icy waters underground.
Jupiter and Saturn, Oberon, Miranda and Titania.
Neptune, Titan, Stars can frighten.
Blinding signs flap
Flicker, flicker, flicker blam. Pow, po
stevino179
Hosť
« Odpoveď #152 kedy: 27. Marec , 2011, 16:53:32 »

ok  Na zdravie! , ked budem mat cestu do Ba isto ozvem , dam mu dnes vediet  Zdravíčko  , a myslím že by som sa isto ozval aj tak , napr  na tie top stale myslím  , nech sa darí
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #153 kedy: 28. Marec , 2011, 00:01:43 »

...
pareny buk ako hmatnik sa daval na niektore Jolany

ano, pareny a lisovany - jedna z mala veci, co im v Jolane vysla :)
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #154 kedy: 28. Marec , 2011, 18:09:16 »

odkaz pre Syda a Roba - abuuuu aj ja mam robenku a neviem ju spojazdniť lebo mi chýbajú diely /respektíve použil som ich inde/ , brucho je z jedného kusu 120r javora /s naznakmy očkovania/  čo sa prirodzene vysúšal u deda na padlaši na polane asi 15rokov - ked som to mal spojazdnené hralo to velmi dobre až prekvapujúco - kolkí neverili že to bude hrat a boli prekvapený .... , takže ak mate navyše nejaké diely pre mojho kamoša z dediny alebo pre mna vrelé dík PS: mam sice fixný plat a nejaku klientelu ale proste nemam prachy navyše aby som to spojazdnil ešte mi chýba echo a kreslítko .Takže ak niekto niečo obetuje pošlem adresu na ss


* moja robenka brucho.JPG (782.55 KB, 1600x1200 - prehliadnuté 665 krát.)

* moja robenka celá.JPG (839.89 KB, 1600x1200 - prehliadnuté 437 krát.)
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #155 kedy: 28. Marec , 2011, 18:17:34 »

a ešte jeden detail


* moja robenka detail.JPG (1543.71 KB, 3264x2448 - prehliadnuté 457 krát.)
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #156 kedy: 28. Marec , 2011, 18:17:56 »

Ja mam tiez fixny plat + zivim rodinu. Tak ak ma niekto naviac box masar bogie 2x12 reštifer rad sa ho ujmem  Na zdravie!
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
stevino179
Hosť
« Odpoveď #157 kedy: 28. Marec , 2011, 18:21:01 »

a ešte prepokadám že Tvoja lampova hlava stala tolko čo moje všetky gitary aj s efektami a celým aparatom dokopy , však je to jedno , som zvyknutý starat sa sám o seba a ak niekto niečo pošle Liborovi dám to jemu
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #158 kedy: 28. Marec , 2011, 18:37:45 »

a ešte prepokadám že Tvoja lampova hlava stala tolko čo moje všetky gitary aj s efektami a celým aparatom dokopy , však je to jedno , som zvyknutý starat sa sám o seba a ak niekto niečo pošle Liborovi dám to jemu

Pocuvaj ty kokotko.  Bacha na vec kamo! Ta moja lampova hlava ma stala niekolko rokov zbierania a setrenia veci okolo hudby ktore som teraz predal, aby mi zostala len jedna gitara ktoru som si kupil z pozicanych penazi (poctivo splacam) a za peniaze z predaja som si kupil novy zosilovac. Poviem ti popri rodine, ked je zena na materskej a este rok po nej si nemohla najst robotu poriadnu, je to dost obtiazne, tak si tu neber do huby co mam. Ale nikdy sa neznizim na zebranie od niekoho. Robo slusne ponukol (strasne dobry clovek inak Na zdravie!) tvojmu kamaratovi pomoc a ty si co napisal, ze aj ty mas gitaru a si chudacik s fixnym platom aj ty potrebujes pomoct. Tak ma neser. Si uplne prijebany Huh!
A nezacni teraz riesit kokotiny ze cez forum si dovolujem, kludne sa zastav a poviem ti to aj do oci. howg
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #159 kedy: 28. Marec , 2011, 18:38:32 »

kks... to su patvary.  Bavím sa skvele S takou gitarou by som sa bal byt sam v byte.  ha ha ha
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #160 kedy: 28. Marec , 2011, 19:05:14 »

sevo teším sa na stretko , taketo reči si nechaj na osobne stretko a prestan mi nadávat lebo to potvrdzuje že si presne to iste čo si mi povedal - UVEDOMUJES SI TO  , a prestan rípat v mojej teme , založ si vlastnu a ked Ti niečo chýba kludne sa spítat či to niečo niekto nemá na više JA TI ZA TO NADAVAT NEBUDEM /  tu sa jedna o nejake stare snímače a kluče - čo naozaj ani cenu teraz nemá/ , máš asi osobný problém navštív odborníka  ked ta sere ako na tom si - ja som spokojný
mi to tu niekedy pripadá ako klub neuspokojených neurotikou
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #161 kedy: 29. Marec , 2011, 08:05:44 »

....zrazu aký slušák je z teba števino....

...."sevo" tvoje pobúrenie chápem, v kontexte tohto tu ma tiež pobúrilo prečo mi RobG jednoducho nedaroval Squier Tele za poďakovanie úsmev a moje modré oči....ale to bude asi tým, že som ako malý nepadol na hlavu respektíve mi na ňu nikto nepustil nič ťažké Bavím sa skvele ....

....števino jedna otázočka k tej gitare....bude ladiť Huh! budú oktávy v rozsahu nastaviteľnosti tých kameňov Huh! ....alebo je to len experiment štýlom pokus omyl Huh! .... 
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #162 kedy: 29. Marec , 2011, 08:30:58 »

je to popici gitara lepsia ako tie nalestene haraburdy dnes v obchode  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
stevino179
Hosť
« Odpoveď #163 kedy: 29. Marec , 2011, 08:34:05 »

garde - vyjadrujem sa len l veci , obe gitary ladia do bodky . Tu ďalšiu čo chce vyrobiť  chce vyrobiť z jedného kusu aby sa rezonancia čo najlepšie prenášala/žiadne spoje/ , chce to spraviť tak že nultý pražec proste vyreže s hmatniku /hmatnik krk aj brucho jeden kus dreva/ , na kobylu som mu vravel nech da niečo s čím bude moct ladit oktavy to bde musiet ešte premyslieť , dokonca aj snímače chce spravit tak aby ich nebolo vidno , myslím že spomínal že akurát tento týžden si má íst po ten kus asi orecha s čoho to ide vyrábat /budem davat priebežne foto /. Sranda je v tom že aj tuto čo som sem zakvačil čo si spravil všetky súčiastky mu daroval kamoš zo Zvolena /asi ma dobru auru/ - a udajne tie snímače su zo starej PRS Si píš!!! a ked sme nahodili struny tak sa trocha hambila aj perla ako to hralo /ale iba trocha samozrejme pearl je inde ale tie snímače tam ma dobré/
Sevo ak som nenapísal jednu rozumnu vec prečo máš dole napísane že ked hlavu tak s aktívnym chladením /ak si dobre pametám aj za to ste ma davali dole že - TO JE BLBOST  Žmurk
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #164 kedy: 29. Marec , 2011, 08:38:32 »

stevino  Bavím sa skvele

vcera som kukal akurat drz hubu s depardiem

presne ako on .trepe si svoje furt a na zblaznenie

jmenuji se kentan a sem z montarzi
Zaznamenané

Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.