Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. September , 2024, 10:35:31
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Stevinove gitary  (Prečítané 122737 krát)
0 užívateľov a 47 Hostí prehliada túto tému.
stevino179
Hosť
« Odpoveď #300 kedy: 10. Júl , 2011, 20:25:54 »

dobre som sa pobavil  Zdravíčko
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #301 kedy: 19. August , 2011, 18:09:44 »

takže je viac menej hotova . ešte počkám až to sadne dám prebrúsit pražce , zapojím elektriku a je hotova , krk sedí do ruky aj kvôli tomu že su na nom dva hmatníky na sebe takže riadne hrube - super , zároveň dakujem jednemu cool členovi tohoto fora ktorí poskytol pár vecí či nepotreboval o.i. aj krk aj s hmatníkom /len v dvoch častiach/ . Gitara je z troch kusou v strede jasen a po stranách lipa /všetko poctive 10rokov odstate drevo z náško padláša/ , vela roboty spravil otec a kamoš /ktorí ju mal robit ale sral na to/  ,inak na balkone a na stole v obývačke som to robil
no a ešte Harmony v novom šate pri krku T500 gibsom skvelý snímač /dík Rob/ ,konečne som začistil nultý pražec a dokončil picguard , tak tod moje prázdniny


* istop brucho nova detail.JPG (30.17 KB, 448x336 - prehliadnuté 454 krát.)

* nova od zadu.JPG (36.38 KB, 448x336 - prehliadnuté 458 krát.)

* od predu nova.JPG (35.44 KB, 448x336 - prehliadnuté 449 krát.)

* harmony vkufry cela.JPG (31.58 KB, 448x336 - prehliadnuté 440 krát.)

* harmony brucho.JPG (32.93 KB, 448x336 - prehliadnuté 470 krát.)
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #302 kedy: 19. August , 2011, 19:06:47 »

...prepac Stevino, ale toto je urazka gitary ako hudobneho nastroja, a vtej suvislosti aj mna ako nadsenca pre gitary aj mojho estetickeho citenia  Bavím sa skvele ...len mi prosim ta nenapis svoju oblubenu frazu, ze ako mozem hodnotit nieco, ked som to nepocul hrat ...ja mam rad uletene veci, dokazem sa znich tesit, ale toto je nieco strasne ...vacsinou sa viem nad vecami ktore sa nepodaria aspon zasmiat, ale toto mi vzalo dych ...niesom agresivny clovek, ale za toto by som vedel "pachatelovi" dolamat ruky  Bavím sa skvele


* brucho nova detail.JPG (30.17 KB, 448x336 - prehliadnuté 459 krát.)
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #303 kedy: 19. August , 2011, 19:07:00 »

takže je viac menej hotova . ešte počkám až to sadne dám prebrúsit pražce , zapojím elektriku a je hotova , krk sedí do ruky aj kvôli tomu že su na nom dva hmatníky na sebe takže riadne hrube - super , zároveň dakujem jednemu cool členovi tohoto fora ktorí poskytol pár vecí či nepotreboval o.i. aj krk aj s hmatníkom /len v dvoch častiach/ . Gitara je z troch kusou v strede jasen a po stranách lipa /všetko poctive 10rokov odstate drevo z náško padláša/ , vela roboty spravil otec a kamoš /ktorí ju mal robit ale sral na to/  ,inak na balkone a na stole v obývačke som to robil
no a ešte Harmony v novom šate pri krku T500 gibsom skvelý snímač /dík Rob/ ,konečne som začistil nultý pražec a dokončil picguard , tak tod moje prázdniny

a krajsie to uz neslo ? kopec detailov tam je nedotiahnutych, az odflaknutych. kobylku by som urcite kupil, naco sa patlat s vyrobou - lepsie ako z tovarne to spravit nejde. a este ze preco pri krku HB a pri kobyle SC ? ja by som to citil opacne.
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #304 kedy: 19. August , 2011, 19:12:26 »

Neuveritelna a jedinecna kombinacia Single pri kobyle a humbac pri krku  Bravooo a nevem ci dobre vidim ale hento je nejaky aktivny  Fuuha zíram
Zaznamenané

Im a little princess
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #305 kedy: 19. August , 2011, 19:14:27 »

 Bleee
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
stevok
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 123


« Odpoveď #306 kedy: 19. August , 2011, 19:14:58 »

...prepac Stevino, ale toto je urazka gitary ako hudobneho nastroja, a vtej suvislosti aj mna ako nadsenca pre gitary aj mojho estetickeho citenia  Bavím sa skvele ...len mi prosim ta nenapis svoju oblubenu frazu, ze ako mozem hodnotit nieco, ked som to nepocul hrat ...ja mam rad uletene veci, dokazem sa znich tesit, ale toto je nieco strasne ...vacsinou sa viem nad vecami ktore sa nepodaria aspon zasmiat, ale toto mi vzalo dych ...niesom agresivny clovek, ale za toto by som vedel "pachatelovi" dolamat ruky  Bavím sa skvele

aj mne prepac ale suhlasim s tymto komentarom... to je fakt  urazka lebo ja prirovnavam gitary k zenam ze su fakt krasne ale toto ne neviem ani ci mozem nazvat gitara.... este raz sorry...
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #307 kedy: 19. August , 2011, 19:17:32 »

Neuveritelna a jedinecna kombinacia Single pri kobyle a humbac pri krku  Bravooo a nevem ci dobre vidim ale hento je nejaky aktivny  Fuuha zíram

To ma az tak nezaraza, na par telecastroch som to uz videl, ale gitara ako celok je grc riadny teda. S tym by som sa aj zakurit hambil.
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #308 kedy: 19. August , 2011, 19:18:47 »

aj mne prepac ale suhlasim s tymto komentarom... to je fakt  urazka lebo ja prirovnavam gitary k zenam ze su fakt krasne ale toto ne neviem ani ci mozem nazvat gitara.... este raz sorry...


....aaaaaale, je tam toho, ešte ste nevideli mimozemšťanku Huh! Bavím sa skvele Na zdravie! ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
yeah
Hosť
« Odpoveď #309 kedy: 19. August , 2011, 19:22:06 »

Pekna pracicka  :)
Teraz ju uz len strelit za 700€
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #310 kedy: 19. August , 2011, 19:22:30 »

To ma az tak nezaraza, na par telecastroch som to uz videl, ale gitara ako celok je grc riadny teda. S tym by som sa aj zakurit hambil.
ma to Vaiovsky držiak tak to nemoze byt take zle  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #311 kedy: 19. August , 2011, 19:26:22 »

pred hrou si treba dat tetanovku  Fuuha zíram ako vazne, ta kobylka a ten singel...  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #312 kedy: 19. August , 2011, 20:02:57 »

Aj rozmyslam, ci daco napisat...  Bavím sa skvele Lebo hento je fakt zazrak. To bude nejaky klon Telecastra s BC rich.
Zaznamenané

palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #313 kedy: 19. August , 2011, 20:05:31 »

podla mna to posobi ako keby sa dieta snazilo vymodelovat gitaru z plasteliny, super nevsedne. som zvedavy na zvukove ukazky!
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #314 kedy: 19. August , 2011, 20:11:15 »

no , staval som tu gitaru od začiatku na ergonomiu /ako správny fyzioterapeut/ , to že detaily nie su dotiahnuté to je fakt lakované to bolo štetcom na balkóne nitro a tak do 10vrstiev /celkom sranda/ , brusene ručne papierom /inak ten jasen je riadne tvrdý/ , išlo mi oto aby to držalo a hralo nie o detaily , humbucker je krkový paf  a mal som ho takto už na troch gitarách tak sa mi páči tak som ho dal ku krku , a singel je z harmony kobylkoví tak šiel ku kobyle /aby mi nechýbal zvuk singla pri kobyle a hambáča pri krku/ , inak kobyla je povodna kobyla z harmony ale od ručnej prace nemá ďaleko , doriešim dohmat a ja som spokojný .Nebola robená na biznis ale pre seba a splna kriteria ktoré som od nej chcel , je pomerne lahká ticha s komfortným krkom . Ak som niekoho svojou prácou urazil tak ma to mrzí , robil som to ako sa dalo  Žmurk
Zaznamenané
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.12 sekund, 23 otázok.