Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. September , 2024, 12:18:00
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Stevinove gitary  (Prečítané 122786 krát)
0 užívateľov a 28 Hostí prehliada túto tému.
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #315 kedy: 19. August , 2011, 20:20:53 »

ja osobne si vazim kazdeho cloveka , ktory nieco robi a snazi sa najlepsie ako vie, nech je uz vysledok akykolvek a nesedi na pici a kritizuje ostatnych.  AK si s nou spokojny a mas pocit ze si to urobil najepsie ako si vedel tak nie je o com ..  Zdravíčko  Zdravíčko

to za kobylkou je prepinac snimacov? ci ako sa prepinaju
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
stevino179
Hosť
« Odpoveď #316 kedy: 19. August , 2011, 20:28:22 »

dík  Zdravíčko , hej zda sa mi že najlepšie umiestnenie prepínača je za kobylu , ja tam mam dva najprv klasický trojpolohoví páčkoví /trocha som ho ohol aby mal čo najlepší uhol k bruchu/a za ním malý ktorí prehadzuje toho krkoveho kenta na paraler a seriove zapojenie
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #317 kedy: 19. August , 2011, 20:48:16 »

....števino, gitara má telo a nie brucho, už som Ťa raz poprosil aby používal správny názov....keď počujem slovo brucho  v spojení s gitarou tak sa mi otvára bičak vo vačku....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
stevino179
Hosť
« Odpoveď #318 kedy: 19. August , 2011, 21:00:25 »

dobre garde , a hrávaš šachy  milujem šachy , telo či brucho - čo je vlastne pod krkom trup , malo by sa to vola trup Bavím sa skvele , idem sa prejsť s babou na benzinkuna pivo /tomu hovorím romantika piatkovej noci/
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #319 kedy: 19. August , 2011, 21:05:09 »

Budu ukazky ?
Zaznamenané

sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #320 kedy: 19. August , 2011, 21:25:14 »

Budu ukazky ?

najsamlepsie, ako to len stevino dokaze
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
stevino179
Hosť
« Odpoveď #321 kedy: 19. August , 2011, 22:30:48 »

jasne že budu najsamlepšie ako ma akurát napadne , toto je tema gitari členov /pokiaľ som člen budem prezentovat svoje nástroje - a na tomto som sa riadne narobil/ . Len ešte budem maturovat nad zapojením , zvažujem minimalisticke zapojenie dva potaky každý len hlasitosť na jeden snímač že tonovu slonu nepoužijem , a pojde to od prepínačov len na hlasitosť /tri polohy jeden druhy oba plus osobitne rozpínanie toho krkoveho pafka/ , ja tonovu clonu aj tak extra neriešim na gitare .Len by ma zaujímalo ked zapojím na každý snímač len jeden potak na hlasitosť a dám to na výstup jack či sa to nebude nejak navzájom ovplyvňovať 
Zaznamenané
bito
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 134



« Odpoveď #322 kedy: 19. August , 2011, 23:05:19 »

tonovu slonu nepoužijem
Bavím sa skvele
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #323 kedy: 20. August , 2011, 00:38:08 »

Stevino, mas na to svoj nazor, tvoja ergonomia je tvoja ergonomia, vies ze tu vsetci na to budeme pycovat, tak preco to sem vlastne vesias? aj tak to tu nikoho nezaujima..hrat nevies, takze to tu nikto neohodnoti kladne, gitary vyrabas strasne, takze ti ich tu nikto nepochvali..preco to sem davas? vedome chces sposobit boom okolo svojej osoby? ma to daco spolocne s tym ze si vedies velmi zle v osobnom zivote a tak sa snazis niekde realizovat? vsetko co si sem zatial zavesil boli totalne sracky..od hudby, cez gitary, nazory na hudbu, efekty, alebo vlastnorucne robene nastroje najnovsie...trocha sudnosti chlape...
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #324 kedy: 20. August , 2011, 01:17:53 »

Stevino, mas na to svoj nazor, tvoja ergonomia je tvoja ergonomia, vies ze tu vsetci na to budeme pycovat, tak preco to sem vlastne vesias? aj tak to tu nikoho nezaujima..hrat nevies, takze to tu nikto neohodnoti kladne, gitary vyrabas strasne, takze ti ich tu nikto nepochvali..preco to sem davas? vedome chces sposobit boom okolo svojej osoby? ma to daco spolocne s tym ze si vedies velmi zle v osobnom zivote a tak sa snazis niekde realizovat? vsetko co si sem zatial zavesil boli totalne sracky..od hudby, cez gitary, nazory na hudbu, efekty, alebo vlastnorucne robene nastroje najnovsie...trocha sudnosti chlape...

nebudme zase jak kok*ti...  Na zdravie!
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #325 kedy: 20. August , 2011, 02:34:09 »

No tak a čo... niekto amatersky brusi gitary do bizarnych podob ozdobenych recami ala znalci vjedi co-to o ergonomii, iny sa tu stavaju psychologmi a psychiatrami a ja mam zasa zalubu v hobby amaterskej plastickej chirurgii ktoru praktizujem v tajnej miestnosti v pivnici na zdrogovanych damskych obetiach.
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #326 kedy: 20. August , 2011, 05:43:38 »

nebudme zase jak kok*ti...  Na zdravie!

....prečo kok*ti Huh! na svet sa treba vedieť pozrieť aj reálne....nielen spičený z nejakých sračiek, aj keď tou sračkou je vlastné ego....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #327 kedy: 20. August , 2011, 08:24:17 »

No tak a čo... niekto amatersky brusi gitary do bizarnych podob ozdobenych recami ala znalci vjedi co-to o ergonomii, iny sa tu stavaju psychologmi a psychiatrami a ja mam zasa zalubu v hobby amaterskej plastickej chirurgii ktoru praktizujem v tajnej miestnosti v pivnici na zdrogovanych damskych obetiach.

mozem sa diiivat?
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #328 kedy: 20. August , 2011, 09:29:33 »

mozem sa diiivat?

no ja neviem, ja som hamblivy, mam pri tom rad sukromie a rad si necham od slecien v agonii suskat do uska "milujem ta, schatten aus der krtko welt" ale mozes dojst, pojdeme sa vecer prejst po meste a pojdeme do michaloviec, to je prakticky to iste.
Zaznamenané
evil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 367



« Odpoveď #329 kedy: 20. August , 2011, 10:20:52 »

ja osobne si vazim kazdeho cloveka , ktory nieco robi a snazi sa najlepsie ako vie, nech je uz vysledok akykolvek a nesedi na pici a kritizuje ostatnych.  AK si s nou spokojny a mas pocit ze si to urobil najepsie ako si vedel tak nie je o com ..  Zdravíčko  Zdravíčko
Presne tak Na zdravie! Mne sa ta gitara normalne paci :)...viem si ju predstavit seriozne spravenu, lebo to spracovanie vie zrazit konecny dojem
Zaznamenané

GODIN RULEZ!!!
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.103 sekund, 23 otázok.